Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grblock.info

Σχόλια

 • Manjola Xhihani
  Manjola XhihaniΠριν 8 ημέρες

  E adhuroj kte aktorin qe imiton Arjanin e ben shum bukur qdo rol qe merr persiper pershtatet shum bukur ne karakterin e çdo personazhi e roli qe mer

 • Rudina Sahitaj
  Rudina SahitajΠριν 23 ημέρες

  7 vu s3 no

 • Eda
  EdaΠριν 29 ημέρες

  👋👋 Pershendetje Ne Jeten e njeriut, Humori eshte ilaci me i mire, Kujtojme momentet e Humorit ne Al Pazar,edhe qeshim me veten, Jeni shume te mire, Bravo. Edhe pse Jetojme large vendit tone nuk e harrojme kurre traditen tone, Humourin, Muziken, e vallet tona popullore,...Urimet tona te perzemerta nga Irelanda 🇮🇪

 • Giulia Pavllo

  Giulia Pavllo

  Πριν 27 ημέρες

  Visarkrcan Kecaj

 • Eli Laç
  Eli LaçΠριν 29 ημέρες

  Agron Llaka Legjenda Humorit 😂😂😂😂😂 Duke pasur perkrah nje Maestro tè taletuar edhe Brezi i ri del i taletuar 👌👏👏👏👏👏👏

 • Violeta Saraci
  Violeta SaraciΠριν μήνα

  Shum bukur

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  INGER SINGER NA HAPE BARKUN ME PERDREDHJET E TUA MOTRA PO ESHTE E MIRE PO TI👎👎

 • Angjela One
  Angjela OneΠριν μήνα

  Aktoret jane shume te talentuar, me duket se jane me te mire se Goni tani..

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν μήνα

  Hahaha 🤣 sate mire jeni eni tu jap ca une hahaha

 • Zana A
  Zana AΠριν μήνα

  Jeni te mrekullueshem

 • Violeta Boro
  Violeta BoroΠριν μήνα

  Po kete fustan ku e ke bere nuk te paska arire copa sa gjyna !

 • Mirela Hysenaj
  Mirela HysenajΠριν μήνα

  🤣🤣🤣😘❤🎩

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  ANEJA ME GRUPIN 💞💞💞💞👏👏👏👏👌👌👌👌

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  Thethja DALLNDYSHE 🤣🤣🤣🤣SA TE MIRE JENI TE DYJA💞💞💞💞👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌😍😍😍

 • ela ela
  ela elaΠριν μήνα

  INGER AMON MOS FOL GJITHE PERDRIDHESH SE JE ACARUSE SHIF MOTREN TENDE SA E MER ESHTE E NUK PERRIDHET KOT

 • Don Fabio
  Don FabioΠριν μήνα

  Prezantusen e mban kot Goni se nuk le njeri me fol 😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddΠριν μήνα

  Ishit I te gjitha kjo haas

 • anna nili
  anna niliΠριν μήνα

  I pa vdekshmi Agron Llakaj

 • Nazmi Beno
  Nazmi BenoΠριν μήνα

  Agron neveria

 • Ardian Zeneli
  Ardian ZeneliΠριν μήνα

  Nga e keni gjetur kete papagadh

 • Eva Rriska
  Eva RriskaΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva RriskaΠριν μήνα

  Hengra dy petdha hahahahahah

 • Eva Rriska
  Eva RriskaΠριν μήνα

  Maj gojen one hahahah

 • dionisis naci
  dionisis naciΠριν μήνα

  Po' ci kini keto budallalleqe se ci avete roro i coglioni

 • Emi 000
  Emi 000Πριν μήνα

  🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤

 • Mario Mario
  Mario MarioΠριν μήνα

  Varu lesht na keni car trapin

 • tsiou tsiou
  tsiou tsiouΠριν μήνα

  po kjo vjerra pse nuk meson vajzen e saj po I thot nuses

 • Jeta Cilia
  Jeta CiliaΠριν μήνα

  Aneja ne minutin e 32🥰 Se ate presim te gjithe😇

 • Avni Beqiri
  Avni BeqiriΠριν μήνα

  Jeni 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 Agron bej .

 • Valerio Frattarola
  Valerio FrattarolaΠριν μήνα

  👏👏👍

 • Diana Naikolli
  Diana NaikolliΠριν μήνα

  Korca Shkodra👏👏👏😂😂😂

 • Diana Naikolli
  Diana NaikolliΠριν μήνα

  Ky do te imitoj Arianin. Nuk me pelqen fare

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusΠριν μήνα

  🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 • Tane Valisi
  Tane ValisiΠριν μήνα

  🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👌👌

 • Vjollca Rushani
  Vjollca RushaniΠριν μήνα

  Jeni te mrekullueshem te gjithe po' Agroni eshte mjeshter I mjeshtrave te humorin braviiiii a tutiii🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹

 • Νατάσα Βιέρη

  Νατάσα Βιέρη

  Πριν μήνα

  Je i mbrekullushem i ahkelqyer bravo

 • flora bregasi

  flora bregasi

  Πριν μήνα

  0p

 • Ladi Xhelili
  Ladi XheliliΠριν μήνα

  Pjesa me bajate e kesaj familjes

 • Rovena Gusho
  Rovena GushoΠριν μήνα

  Fantastic

 • PierChannel
  PierChannelΠριν μήνα

  Agron a e din se kujt i ngjan ti ? Si quhet ai me hunde te kuqe me nje xhakete me kuadrate dhe nje pale kepuce te medhaja ? Zakonisht del tek shfaqjet e cirkut......he mo ai tamam . Fix fare!

 • Tata Tata
  Tata TataΠριν μήνα

  Nuk ishit gje ket jav

 • Stivi
  StiviΠριν μήνα

  Pse nuk jan me nxenesit????

 • Marcy cushi
  Marcy cushiΠριν μήνα

  AHAHAHahahah muco ahahahahahaha bshttt ahahah me lot

 • Lefi Sallata
  Lefi SallataΠριν μήνα

  Ngaqe nuk Jane aktore Jane cveshur

 • Elisabeta Alibeaj

  Elisabeta Alibeaj

  Πριν μήνα

  😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 • Leo Gora
  Leo GoraΠριν μήνα

  Hi Agro ; A e din ti kujt I njgan ? Jose Feliciano original. Love you nga Cunnecticut USA. Lab Gusmari.

 • Regina Hysa
  Regina HysaΠριν μήνα

  😍😍😍😍😍

 • Terezina Pulaj
  Terezina PulajΠριν μήνα

  Kushë gënjen me shum fiton

 • Kristi Vengu
  Kristi VenguΠριν μήνα

  Ky esht kania

 • Mirela Çelaj
  Mirela ÇelajΠριν μήνα

  E po Erveheja kepuc burrash vesh haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀👨🧑

 • ALEKSANDRA ALEKSANDRA
  ALEKSANDRA ALEKSANDRAΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂😂

 • A V
  A VΠριν μήνα

  Po astrologen e famshme , PSE Nuk e jepni Me?

 • Fatmira Bufi

  Fatmira Bufi

  Πριν μήνα

  Bravo

 • Altin Halimi
  Altin HalimiΠριν μήνα

  Humori shqipetare.....vetem leke dhe kurvellek😂😂😂😂

Επόμενο