Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
Music by: Alban Ramosaj \u0026 Bruno
Lyrics by: Fifi \u0026 Alban Ramosaj
Produced by: Bruno

Σχόλια

 • AlbanRamosaj
  AlbanRamosajΠριν 26 ημέρες

  To the foreigners in the audience, I've translated the lyrics for y'all, all you need to do is click the "CC" button on the video screen! Thank you to every single one of you for showing love to this very personal story of mine, lots of love for you! Ps: don't forget to leave a like and subscribe in case you enjoyed this and want more content like this! #TheseKnivesOfMine #ThikatEMia 🔪 💔 Faleminderit!

 • Alberta Alameti

  Alberta Alameti

  Πριν ημέρα

  Sa kot. Sh kot. cirret .!!! Pertet si gomar 😂🤣🤣

 • Θωμάς Χριστοδούλου

  Θωμάς Χριστοδούλου

  Πριν ημέρα

  Thank you! I give you my love! Greetings from Cyprus 🇨🇾 💖

 • Maida's Channel

  Maida's Channel

  Πριν 2 ημέρες

  😍😍😍😍

 • Hyrishahe Keka nevzati

  Hyrishahe Keka nevzati

  Πριν 2 ημέρες

  @pinklovers what winner

 • Maida's Channel

  Maida's Channel

  Πριν 3 ημέρες

  🤩🤩🤩🤩

 • bruna diko
  bruna dikoΠριν 2 ώρες

  Bravo Alban djale me norma me ze fantastik shum bukur ja vlejti

 • Anxhela Bacelli
  Anxhela BacelliΠριν 14 ώρες

  Super kengg

 • caseey k
  caseey kΠριν 16 ώρες

  Shum kenge e bukur sigurisht qe do te fitonte te kenga magjike👏

 • Majlinda Bajramaj
  Majlinda BajramajΠριν 19 ώρες

  👌👍Të lumtë Alban!

 • Xhesilda Kallashi
  Xhesilda KallashiΠριν 21 ώρα

  Une nuk lodhem kurr duke e degjuar ket kenge te mbrekullueshme🤍

 • Inesa Sadiku
  Inesa SadikuΠριν ημέρα

  E meritoi vendin bravoo per Kengen shum prekse je shum i mir

 • Altin Rraklli
  Altin RraklliΠριν ημέρα

  Per mua kjo kenge do te jete e dyta me e PAMERITUAR MBAS JONIDA MALIQIT . Nje kenge horror interpretim nga kengetari me ate pamje prej nje kasapi te nevrikosur lere pastaj ta degjosh live me dhjetra raste te stonuara . Kur e degjova per here te pare kete kenge mendova te marre 127 pasi pamja e " kengetarit " e shperfytyruar ne ate menyre me tromaksi mua dhe macen time.

 • Altin Rraklli

  Altin Rraklli

  Πριν ημέρα

  @JARI Potato 🤣🤣🤣

 • JARI Potato

  JARI Potato

  Πριν ημέρα

  Gjynaf macja te shkume tino

 • Bashkim Dinarica
  Bashkim DinaricaΠριν ημέρα

  👏👏💯

 • Olta Bixheku
  Olta BixhekuΠριν ημέρα

  Vështirë se pëlqej ndonjë këngë kur e degjoj për herë të parë por kjo është super, dhe interpretimi fantastik. Nuk lodhem ta dëgjojë gjithandej

 • Brunilda Zace
  Brunilda ZaceΠριν ημέρα

  ERSI

 • Brunilda Zace
  Brunilda ZaceΠριν ημέρα

  E

 • Brunilda Zace
  Brunilda ZaceΠριν ημέρα

  ,,,,

 • Bea bea
  Bea beaΠριν ημέρα

  Cfar zeri😍😍

 • Ana Tahiri
  Ana TahiriΠριν ημέρα

  Kemi nevoje per muzik te tille

 • Θωμάς Χριστοδούλου
  Θωμάς ΧριστοδούλουΠριν ημέρα

  Thank you for your music! You make me travel in my mind with your voice, the lyrics, the music! Thank you! 🙏

 • Lejla Mansaku
  Lejla MansakuΠριν ημέρα

  Ergi ishte I pa arritshem

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Πριν ημέρα

  Refreni eshte po te kishte nota te tjera do ishte super...mendimi im ky

 • F_Z 2021
  F_Z 2021Πριν ημέρα

  Bravooo sh keng e bukur suksese e meritonte qe te fitonte Alban Ramosaj me kte keng

 • Lumturie Cubaku
  Lumturie CubakuΠριν 2 ημέρες

  Supre💋💋💋💋💋❤❤❤

 • emiona ibershimi
  emiona ibershimiΠριν 2 ημέρες

  Po mir kto thikat e mia ..... 🎵🎵🎵🎵🎵🎵

 • Ardian Fuqi
  Ardian FuqiΠριν 2 ημέρες

  E meritove me te vertete fitoren e kenges magjike!

 • Igli Baci
  Igli BaciΠριν 2 ημέρες

  😱😱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Era Bitri
  Era BitriΠριν 2 ημέρες

  Bravo e meritove fitoren

 • Maria Mouli
  Maria MouliΠριν 2 ημέρες

  Fadastike bravo 👍👍👍👍

 • in
  inΠριν 2 ημέρες

  Kenge e lezecme por per tfituar duket pak si vk

 • leandro._.28
  leandro._.28Πριν 2 ημέρες

  Spash nj koment negativ Hallall top 1 💝

 • Oltiona Kurushi
  Oltiona KurushiΠριν 2 ημέρες

  E kam dëgjuar mbi 10 herë sot. Just perfect!

 • Rabije Ulaj
  Rabije UlajΠριν 2 ημέρες

  Kjo kenge te jep shume emocione, sidomos ata qe kane mbetur te zhgenjyer!!!

 • Super Danc and Song. {K&A}
  Super Danc and Song. {K&A}Πριν 3 ημέρες

  Ti me hile dashnine nenmun ma ke dhon.. E me hile syt e mi ti i ke pa.. Pa fije krenarie n'gjunj t'kam ra.. Moj e marr ca ke pa?! Po mir.. Kto thikat e mia.. Ty te vrisnin..un shum mire e dija.. E mu m'pelqente tshihja.. Kur dilje nga vetja per ne (2) here Moj e marre,kush pat'faj ne ket' dashni.. Rrejta un..a m'rrejte ti.. Qe te dy vdiqem n'vetmi.. Moj e marrë, e u shuam si qiri.. Ç’të du trupin më, a e di? Po prapë s’du t’shof me njeri.. Po mirë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne. (2X) Kur dilje nga vetja për ne (2X) Djallin, djallin, djallin-djallin, n’shishe e mban.. aman mos e fal, mos e fal më thonë... Këto thikat e mia.. Ty të vrisnin, unë shumë mirë e dija.. E mu’ m’pëlqente të shihja,.. Kur dilje nga vetja për ne... Pa hile, t’kam dasht pa hile. t’kam dasht pa hile, moj e marr... KY ESHTE EDHE TEKSTI I KENGES!!

 • Marjana Buzani
  Marjana BuzaniΠριν 3 ημέρες

  kto thikat e mijaa ah

 • Florjan Miraka
  Florjan MirakaΠριν 3 ημέρες

  Super tekst, interpretim qe le pa fjale..suksese ne Eurovizion!

 • xhoarma Axh
  xhoarma AxhΠριν 3 ημέρες

  Me ne fund njeher fitoi publiku 😍😍

 • Blerina Merka
  Blerina MerkaΠριν 3 ημέρες

  Eshte super

 • ana jordhanas
  ana jordhanasΠριν 3 ημέρες

  super e merituar fitorja

 • Egi Eskiu
  Egi EskiuΠριν 3 ημέρες

  Fantastic song. Can't unlisten it 🔥😀🌟🌠👨‍🎤💫🔯🌌

 • Elton Daily
  Elton DailyΠριν 3 ημέρες

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

 • Geg Toska

  Geg Toska

  Πριν 3 ημέρες

  E dina

 • P W
  P WΠριν 3 ημέρες

  Samurai 3 ?

 • Pllum Myftari
  Pllum MyftariΠριν 4 ημέρες

  😇

 • Servis Tosku
  Servis ToskuΠριν 4 ημέρες

  Te vdes un per ty.eoara qe je e kendon yll edyta qe i the namit ooo ma e fitova.u rric akoma si drita birii im

 • Beautiful Life

  Beautiful Life

  Πριν ημέρα

  Kendim skandaloz live!

 • meti met
  meti metΠριν 4 ημέρες

  Kur nuk me ze gjumi ty tdegjoj 💙🙈 love this song,your interpretion.Je dhe super actor te "LLT " te kam pas plq qe atere 🤗

 • Elgi Bega
  Elgi BegaΠριν 4 ημέρες

  E MERITON

 • Stelina Mema
  Stelina MemaΠριν 4 ημέρες

  O zot ca teksti dhe cfare zeri ke ti 🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️❤️❣️❤️❤️❤️

 • Nertila Kallashi
  Nertila KallashiΠριν 4 ημέρες

  O yll e meritoje fitoren💖💖💖💖

 • Majku Marsi
  Majku MarsiΠριν 4 ημέρες

  Ylllll me I miri

 • Elo na
  Elo naΠριν 4 ημέρες

  Bravo ☺️

 • besnike subashi
  besnike subashiΠριν 4 ημέρες

  Harroji thikat sepse ka vajza me te mira

 • Beautiful Life

  Beautiful Life

  Πριν ημέρα

  E ka per endrit mertirin lol

 • Arianisa Shtjefni
  Arianisa ShtjefniΠριν 4 ημέρες

  Waaaa sa energjiiiiii e ndjenja dhe compozimi riteme bellissimo pa fjal complimenti sei fantastico vai così sei forte. La tua forza potrebbe uscire anche fuori non solo Kosovo e Albania di Più ✨✨ 🎉

 • Infotech Infotech
  Infotech InfotechΠριν 4 ημέρες

  grblock.info/for/b-nteo/enDZdt6WaH1_eZ0.html

 • Film Cinema
  Film CinemaΠριν 4 ημέρες

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Ermalda Goroveci
  Ermalda GoroveciΠριν 4 ημέρες

  Super kenge. Realizofsh edhe kenge te tjera si kjo.

 • Kleart Sinaj
  Kleart SinajΠριν 4 ημέρες

  Kenge shume e bukur e meritonte fitoren

 • Mira Koci
  Mira KociΠριν 5 ημέρες

  ❤❤❤❤❤

 • Sulioti
  SuliotiΠριν 5 ημέρες

  Super keng .....perle ........

 • Latini 95
  Latini 95Πριν 5 ημέρες

  🔪❤️⚔️❤️🔪

 • Rakela Kucuku
  Rakela KucukuΠριν 5 ημέρες

  Bravooooooo e meritoje ate cemim kenga eshte shume shume shume shume e bukur

 • Silvi Juve
  Silvi JuveΠριν 5 ημέρες

  Vk

 • XXX Leopard
  XXX LeopardΠριν 5 ημέρες

  Rrespekte per Ertin qe tha Rrespekte per kacavidad e Abazit

 • E R T I

  E R T I

  Πριν 5 ημέρες

  Rrespekte G

 • Anna Veli
  Anna VeliΠριν 5 ημέρες

  💔🔪

 • E R T I
  E R T IΠριν 5 ημέρες

  Rrespekte per kacavidat e bakes

 • Vesa Gega
  Vesa GegaΠριν 5 ημέρες

  Kjo kenge duhet te behet hit vere2021

 • Angjelo Daja
  Angjelo DajaΠριν 5 ημέρες

  👏👏👏

 • Luar Saraçi
  Luar SaraçiΠριν 5 ημέρες

  Sa super

 • valter mecaj
  valter mecajΠριν 5 ημέρες

  💔💔💔

 • Emrah Saliu
  Emrah SaliuΠριν 5 ημέρες

  Rekord 3 jave asnje dislike 😎👏

 • Sara Del Quercio
  Sara Del QuercioΠριν 5 ημέρες

  Uuh la mamma di

 • fatjola pashollari
  fatjola pashollariΠριν 5 ημέρες

  👏

 • Sorroain LAi
  Sorroain LAiΠριν 5 ημέρες

  Tre a kater here ne dite e degjoj kte kenge kaq te bukur ....

 • Zarko Rama
  Zarko RamaΠριν 5 ημέρες

  Per kengen Magjike bejne super kenge, per Eurovision bejn kenge palidhe? Pse? Kemi kaq keng ter forta dhe aty shkojm me keng palidhje

 • Flora flora

  Flora flora

  Πριν 2 ημέρες

  @Random Name hahaha 👌

 • Random Name

  Random Name

  Πριν 2 ημέρες

  Ngaqe kto i kan notat muzikore te kopjuara dhe ne eurovizion do perjashtoheshin direkt.

 • Anna Uchiha
  Anna UchihaΠριν 5 ημέρες

  Kenge spektakolare dhe super ze!!❤️

 • Osjanegro 1
  Osjanegro 1Πριν 5 ημέρες

  2:18 sa super

 • Vita Kastrati
  Vita KastratiΠριν 5 ημέρες

  Is the best

 • Vita Kastrati
  Vita KastratiΠριν 5 ημέρες

  I love this song

 • Celeste Sinaj
  Celeste SinajΠριν 5 ημέρες

  ❤❤❤

 • Leo Mussly
  Leo MusslyΠριν 5 ημέρες

  Amazing 👑👏👏👏

 • Andi Karolli
  Andi KarolliΠριν 6 ημέρες

  Alban Ramosaj for Eurovision 🇦🇱🔥

 • zhani elezi
  zhani eleziΠριν 6 ημέρες

  Super👍👍

 • Bakushe Mema
  Bakushe MemaΠριν 6 ημέρες

  0

 • Antonis
  AntonisΠριν 6 ημέρες

  Kosovo Albanian dialect doesn't sound as nice to the ears as the Albania Albanian dialect.

 • Learta Haziri
  Learta HaziriΠριν 6 ημέρες

  Jenql 2u owviqbpqhuznix

 • Ajlina Cani
  Ajlina CaniΠριν 6 ημέρες

  Albano I LOVE YOU ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Stella Velia
  Stella VeliaΠριν 6 ημέρες

  Kenge prekse, aktuale ne vitet tek shpërdorohet dashuria. Merite rrespekte

 • A C8
  A C8Πριν 6 ημέρες

  vk

 • ESC Aerial
  ESC AerialΠριν 6 ημέρες

  BRAVO

 • Lumturi Saliu
  Lumturi SaliuΠριν 6 ημέρες

  ❤❤❤❤🤩😍🥰

 • momo pubg mobile
  momo pubg mobileΠριν 6 ημέρες

  Franchement c'est cool from syria 🇸🇾

 • marjana lika
  marjana likaΠριν 6 ημέρες

  Nje MREKULLI emozioni shpirti e gjithe energjia fantastike. Gjerat e verteta kuptohen ndjehen skan nevoj per koment.......MREKULLI E VERTETE 💯💯💯👏👏👏👏👏

 • YOU_TUBE
  YOU_TUBEΠριν 6 ημέρες

  Wow sa e bukur e mesova per dy dit

 • Entela Hoxha
  Entela HoxhaΠριν 6 ημέρες

  E meritove gjithmon o zot marsh cmime te tilla 🙏

 • samanta habipi
  samanta habipiΠριν 6 ημέρες

  Shum ebukur

 • Unë Dhe ne t'3
  Unë Dhe ne t'3Πριν 6 ημέρες

  Këndove me shpirtë !gjithmonë këndofsh ! Të luuuumtë. Prshd.nga Dardania

 • Spiro Simaku
  Spiro SimakuΠριν 6 ημέρες

  👏🥇

 • Merita Bujku
  Merita BujkuΠριν 6 ημέρες

  Amazingggggggggg!!!❤

 • Alma Yzo
  Alma YzoΠριν 6 ημέρες

  Shume e bukur kenga, 👏👏👏

 • xhoarma Axh
  xhoarma AxhΠριν 7 ημέρες

  Replay replay replay....replay I love it 🥰

 • Aferdita Shuli
  Aferdita ShuliΠριν 7 ημέρες

  🏅🏅🥇🥇 sa e bukur o alban 😍😍😍😍

 • Aferdita Shuli

  Aferdita Shuli

  Πριν 6 ημέρες

  Bravo

 • Adriana Capuni
  Adriana CapuniΠριν 7 ημέρες

  Super 🙌 🇸🇪

 • doliio volay
  doliio volayΠριν 7 ημέρες

  Kenge fiksuese😍. E meritoi plotesisht cmimin e pare

 • ledi bregu
  ledi breguΠριν 7 ημέρες

  i ngeli pak hatri pirunjve,lugve,garuzhdeve dhe kullojses te makaronave po hajt vk

 • Altin Rraklli

  Altin Rraklli

  Πριν ημέρα

  Kenge horror 🔪🔪🔪🔪

 • meti met

  meti met

  Πριν 6 ημέρες

  @doliio volay thikat pas shpine n1 lidhje ,si se kpt textin?

 • Arban Arbi

  Arban Arbi

  Πριν 7 ημέρες

  Na ja jo c do njeri duhet ta kuptojeeeee 🥒

 • doliio volay

  doliio volay

  Πριν 7 ημέρες

  ca domethenie ka “thikat e mia”?

 • Rabije Ulaj
  Rabije UlajΠριν 7 ημέρες

  Bravissimo, texti dhe interpretimi rrenqethes.... Faleminderit per emocionet!!!

Επόμενο