Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

Διασκέδαση

Produced by: Marengel Boja
Video by: Estia Film
Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
Lyrics Ref: Sokol Marsi
Choreography: Tan Brama Academy
Skenografi: Florenc Bardhi
Kamera & Dron: Olti Almeta
Nori JD
Special efx:VisiGega Light and Sound
M.U.A: Sallon Monika
Thnx to: Miss Jeny Shshka
Restorant Tarantella

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Follow Stine on:
►Instagram: stine_records
Follow Estia Film on:
►Instagram: estia_film
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
#AltinSulku #Stine #Era

Σχόλια

 • TheDragon Boy
  TheDragon BoyΠριν 5 ημέρες

  O zot sa te mbrekullueshem te dy🥰🥰💫💫💫💥💥💥

 • NoNidA Gjeta
  NoNidA GjetaΠριν 10 ημέρες

  Perl 😍

 • RR 31
  RR 31Πριν 11 ημέρες

  Me shume hite stine je i madh

 • Sandzak Power
  Sandzak PowerΠριν 20 ημέρες

  Altin sulku ooo legend king hat sehr gute Lieder shum Respekt hec kale direkt nach Berlin Konzert muss platzen aber leider scheiß Corona cija motren corona haha 🔥👍🥂

 • Elena Janina
  Elena JaninaΠριν 24 ημέρες

  Gu

 • Mirela Mirela
  Mirela MirelaΠριν μήνα

  Kenge sh e bukur te ngjite ne shpirt.

 • Travis Stoaty
  Travis StoatyΠριν μήνα

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Ella Sweetest
  Ella SweetestΠριν μήνα

  Super kenge ...😍😍

 • jeta ballaj
  jeta ballajΠριν μήνα

  Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...

 • Vjollca Bushati
  Vjollca BushatiΠριν μήνα

  :okej

 • Ana Hila
  Ana HilaΠριν μήνα

  Super keng

 • Kostandin Stefani
  Kostandin StefaniΠριν μήνα

  Muzik me te lodhur skm egnuar vk

 • Джавид Хузахмедов
  Джавид ХузахмедовΠριν μήνα

  Like

 • Raju arora
  Raju aroraΠριν μήνα

  Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

 • Marinela nela
  Marinela nelaΠριν μήνα

  💔💔💔💔💔💘💘💘

 • E. D.
  E. D.Πριν μήνα

  Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

 • Barbie Melina
  Barbie MelinaΠριν μήνα

  Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

 • eri eridha
  eri eridhaΠριν μήνα

  Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

 • Marghe
  MargheΠριν μήνα

  Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

 • TONIEL TONI
  TONIEL TONIΠριν μήνα

  🔝

 • Di Ko
  Di KoΠριν μήνα

  Nice

 • S M
  S MΠριν μήνα

  Këngë e vjedhur

 • Bukra Agolli
  Bukra AgolliΠριν μήνα

  Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

 • Bukra Agolli
  Bukra AgolliΠριν μήνα

  Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

 • Teresa Pjetri
  Teresa PjetriΠριν μήνα

  Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

 • Ailsa Ni
  Ailsa NiΠριν μήνα

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 • Alda Xhika
  Alda XhikaΠριν μήνα

  Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

 • Ludovik Kociaj
  Ludovik KociajΠριν μήνα

  Me te mirët !

 • Alda Xhika
  Alda XhikaΠριν μήνα

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

 • Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  Πριν μήνα

  1:14

 • Nora Vesele
  Nora VeseleΠριν μήνα

  Suksese👌🙌👏👏

 • visi pashkaj
  visi pashkajΠριν μήνα

  like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

 • Marinela kumria
  Marinela kumriaΠριν μήνα

  Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

 • Ilirjeta ilirjeta
  Ilirjeta ilirjetaΠριν μήνα

  Sa bukur 😍

 • Artemis Marku
  Artemis MarkuΠριν μήνα

  U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

 • Silvana Canaku
  Silvana CanakuΠριν μήνα

  Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

 • Shenvalentin 2021
  Shenvalentin 2021Πριν μήνα

  Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 • Βαλεντίνα Tv
  Βαλεντίνα TvΠριν μήνα

  Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

 • seeni gzty
  seeni gztyΠριν μήνα

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 • Gerta B.N
  Gerta B.NΠριν μήνα

  Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

 • Amra Dashballa
  Amra DashballaΠριν μήνα

  Suksese 🥰

 • Meku Bejdo
  Meku BejdoΠριν μήνα

  👏👏👏👏👏

 • Sigh Hrio
  Sigh HrioΠριν μήνα

  Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Πριν μήνα

  Super keng krenar dibra me ju

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyuiΠριν μήνα

  Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

 • ai djali led
  ai djali ledΠριν μήνα

  1:14

 • ANIL XHANGOLI OFFICIAL
  ANIL XHANGOLI OFFICIALΠριν μήνα

  Super 👌

 • Boni Durres
  Boni DurresΠριν μήνα

  Shum Bukur

 • Jo Na
  Jo NaΠριν μήνα

  Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Πριν μήνα

  😍💘

 • Memet Rukaj
  Memet RukajΠριν μήνα

  Ca' tipi ky keng pa' lidhje

 • Endri Era Llangozi
  Endri Era LlangoziΠριν μήνα

  Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

 • Dimri oh
  Dimri ohΠριν μήνα

  👍🏼

 • Dimri oh
  Dimri ohΠριν μήνα

  Nice Altin and Stine

 • Alban Bitri
  Alban BitriΠριν μήνα

  Super kong bravo dibraaa

 • Lalala Lalala
  Lalala LalalaΠριν μήνα

  Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

 • Albanian boay
  Albanian boayΠριν μήνα

  🥇🥇🥇

 • Olti Sdn
  Olti SdnΠριν μήνα

  Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

 • unlock phones
  unlock phonesΠριν μήνα

  Super keng krenar dibra me ju

 • Giwrgos Tsobanis
  Giwrgos TsobanisΠριν μήνα

  Giannis ploutarxos fysaei polu

 • Erikson Tola
  Erikson TolaΠριν μήνα

  Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

 • Fjoralda Leka
  Fjoralda LekaΠριν μήνα

  Superrr👏👏

 • Zhani Bejto
  Zhani BejtoΠριν μήνα

  😍😍😍

 • E Rexhina
  E RexhinaΠριν μήνα

  😍💘

 • Maria
  MariaΠριν μήνα

  Nostalgji Bravo Bisha

 • Arbjol Rabija
  Arbjol RabijaΠριν μήνα

  Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

 • Diana Kulli
  Diana KulliΠριν μήνα

  Stine ⭐

 • Ina Inva
  Ina InvaΠριν μήνα

  Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Roni Self-made7
  Roni Self-made7Πριν μήνα

  HIT🙏🎶

 • Rea Ree Rea 777
  Rea Ree Rea 777Πριν μήνα

  Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Albertina Qorrajjj
  Albertina QorrajjjΠριν μήνα

  You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Drini Trupja
  Drini TrupjaΠριν μήνα

  Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

 • Capital T Mozzik

  Capital T Mozzik

  Πριν 29 ημέρες

  Stine my best cousin ❤️🥺

 • Arjana Jakimi
  Arjana JakimiΠριν μήνα

  Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL GΠριν μήνα

  Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • blerim sadikllari
  blerim sadikllariΠριν μήνα

  👏👏👏👏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Agron Vija
  Agron VijaΠριν μήνα

  💥💥💥💥💥💥💥💥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Klajdi claydee
  Klajdi claydeeΠριν μήνα

  Super 👑👑

 • Anja Jolla
  Anja JollaΠριν μήνα

  Super 🔥❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Tia Sina
  Tia SinaΠριν μήνα

  Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Muhametaj 07
  Muhametaj 07Πριν μήνα

  Erdha per te pare xhenin ❤️

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Ervis Official
  Ervis OfficialΠριν μήνα

  Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Edvini Tirane
  Edvini TiraneΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Jonida Katzner
  Jonida KatznerΠριν μήνα

  Suksese!

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Andreas Mengri
  Andreas MengriΠριν μήνα

  Stine different level 🔥

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Blledi
  BllediΠριν μήνα

  Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • tiku milan
  tiku milanΠριν μήνα

  Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Silva Lusi
  Silva LusiΠριν μήνα

  Super keng

 • Genti Gentian
  Genti GentianΠριν μήνα

  Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

 • Unnamed@KT
  Unnamed@KTΠριν μήνα

  Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

 • 003 Bx
  003 BxΠριν μήνα

  O xheni shaska o yll

 • Mariglena Rama
  Mariglena RamaΠριν μήνα

  O zot nj mbrekulli 💔💔

 • Gazmir Mema
  Gazmir MemaΠριν μήνα

  Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

 • Valentin Ago
  Valentin AgoΠριν μήνα

  bravo super 🙏🙏

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Andy_ 25_al
  Andy_ 25_alΠριν μήνα

  Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Roli Landi
  Roli LandiΠριν μήνα

  Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Eva Alldervishi
  Eva AlldervishiΠριν μήνα

  Erdhe si era e ike shpejt .

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Kela Hajdari
  Kela HajdariΠριν μήνα

  kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

 • AN Prod
  AN ProdΠριν μήνα

  Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

 • VIDEO INTERESANTE AL
  VIDEO INTERESANTE ALΠριν μήνα

  Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Giulia giuliana
  Giulia giulianaΠριν μήνα

  Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

 • Giulia giuliana

  Giulia giuliana

  Πριν μήνα

  @Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

 • Adelaida Ada

  Adelaida Ada

  Πριν μήνα

  Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

 • Andrej Stojanovski
  Andrej StojanovskiΠριν μήνα

  Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Besnik Hasko
  Besnik HaskoΠριν μήνα

  E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

 • Daniel Aris
  Daniel ArisΠριν μήνα

  Suksese! 👑👑

 • Block Hand Test

  Block Hand Test

  Πριν μήνα

  Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 grblock.info/for/b-nteo/Z4GzfKyam6abgJk.html

Επόμενο