B2N & Bruna - Vajza pa martue

Διασκέδαση

🎹 Music & Lyrics - B2N
🎛️ Mix Master - B2N
🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
📽️ Natti Daja

Backvocals: Eralda Jashari
brunasmulja_official
b2n_beatz
💄 Make up byrozi
👗 Oli style
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

Σχόλια

 • Irena Stafa
  Irena StafaΠριν μήνα

  DURRES🥰

 • elviona buci
  elviona buciΠριν 4 ημέρες

  Lura-Diber 😍🥰🙏👸

 • Xhuana Medja
  Xhuana MedjaΠριν 7 ημέρες

  ❤️

 • ERA FF
  ERA FFΠριν 10 ημέρες

  E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️

 • Luljeta Xhemaili
  Luljeta XhemailiΠριν 12 ημέρες

  isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀

 • SABRIJE KRASNIQI
  SABRIJE KRASNIQIΠριν 12 ημέρες

  Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • kesulkuqja 98
  kesulkuqja 98Πριν 13 ημέρες

  me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.

 • Asi Asi
  Asi AsiΠριν 13 ημέρες

  😍😍😍😍

 • Al Beshure
  Al BeshureΠριν 21 ημέρα

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Leonard Trebicka
  Leonard TrebickaΠριν 23 ημέρες

  ]

 • sindy ismaili
  sindy ismailiΠριν 23 ημέρες

  Tropoja!

 • Eli Hoxha
  Eli HoxhaΠριν 26 ημέρες

  Sa bukur ju lumte te dy

 • ema elena
  ema elenaΠριν 27 ημέρες

  EPO SHKODRA CITY 🔥

 • Endri Albanese

  Endri Albanese

  Πριν 20 ημέρες

  Eshte lezhjan ky

 • Alfons Gjerkaj
  Alfons GjerkajΠριν 27 ημέρες

  si shkodra ska👌💪

 • Xheni Korca
  Xheni KorcaΠριν 28 ημέρες

  Düsseldorf

 • Elio Elora
  Elio EloraΠριν 28 ημέρες

  Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur

 • Maryorick Dueñas
  Maryorick DueñasΠριν 28 ημέρες

  Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨

 • Benardo Gjoka
  Benardo GjokaΠριν 28 ημέρες

  👏👏👏👏

 • Labinot Labinot
  Labinot LabinotΠριν 29 ημέρες

  super kong

 • Jonada Metani
  Jonada MetaniΠριν μήνα

  I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁

 • Amarilda Gjeci
  Amarilda GjeciΠριν μήνα

  💣🔥💥🦁❤️❤️❤️

 • Armela Cuni
  Armela CuniΠριν μήνα

  Shkodra 😍🥰

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.TΠριν μήνα

  Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘

 • Genti Hoxha

  Genti Hoxha

  Πριν 28 ημέρες

  Bella

 • Leonita Haxhija
  Leonita HaxhijaΠριν μήνα

  Superrrr !!!!

 • Ledjo Basha
  Ledjo BashaΠριν μήνα

  Medvegje 🇦🇱

 • Suliii
  SuliiiΠριν μήνα

  Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Juventus Juve
  Juventus JuveΠριν μήνα

  Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂

 • Dullo Latifi
  Dullo LatifiΠριν μήνα

  oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese

 • KUZHINA SHKENDIJES
  KUZHINA SHKENDIJESΠριν μήνα

  Duet shum i bukur 💙

 • Lola Nisem
  Lola NisemΠριν μήνα

  Belgjika🇧🇪❤️

 • F S

  F S

  Πριν μήνα

  @Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??

 • Leonita Haxhija

  Leonita Haxhija

  Πριν μήνα

  Belgjikaaa

 • F S

  F S

  Πριν μήνα

  Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂

 • Ersa Ersa
  Ersa ErsaΠριν μήνα

  Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍

 • Blanka Nezha
  Blanka NezhaΠριν μήνα

  Durres,,,super Hit😍😍😍😍

 • Bledjan Pulaj
  Bledjan PulajΠριν μήνα

  Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...

 • Tiziana Llubani
  Tiziana LlubaniΠριν μήνα

  Kruja❤

 • Bruna
  BrunaΠριν μήνα

  Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥

 • Reti Bytyci
  Reti BytyciΠριν μήνα

  Durres 🥰🥰🤗🤗

 • Arsiola Pjetri
  Arsiola PjetriΠριν μήνα

  Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺

 • Leon Bucolli
  Leon BucolliΠριν μήνα

  Prishtina City 01

 • Gent Pacuku
  Gent PacukuΠριν μήνα

  Hajdeeee

 • T M
  T MΠριν μήνα

  Qfar kange palidhje pihhh

 • amelia s.
  amelia s.Πριν μήνα

  Lushnja♥️🥰

 • arbri bardhi
  arbri bardhiΠριν μήνα

  Tiranaa 😍

 • Fred Nikolli
  Fred NikolliΠριν μήνα

  Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗

 • Bleona Dugolli
  Bleona DugolliΠριν μήνα

  Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍

 • Adelina Lina
  Adelina LinaΠριν μήνα

  Struga ❤️

 • Univers Unik
  Univers UnikΠριν μήνα

  Shum bukur suksese

 • Lai gjynahet e tua
  Lai gjynahet e tuaΠριν μήνα

  Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr

 • Kejsi Galaxy10
  Kejsi Galaxy10Πριν μήνα

  Vlora

 • Lubjan Haruni
  Lubjan HaruniΠριν μήνα

  A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪

 • besen 89
  besen 89Πριν μήνα

  junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e

 • sehhi vooty
  sehhi vootyΠριν μήνα

  Dibra e Madhe ❣️🥂

 • Suzana Farizi
  Suzana FariziΠριν μήνα

  O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣

 • Lirigzon Pacolli
  Lirigzon PacolliΠριν μήνα

  Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka

 • Xhuana Kola
  Xhuana KolaΠριν μήνα

  Velipoja 🖐

 • Erjona Zaide
  Erjona ZaideΠριν μήνα

  Dibra e Madhe ❣️🥂

 • Lek Toma
  Lek TomaΠριν μήνα

  Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱

 • Lek Toma

  Lek Toma

  Πριν μήνα

  Shkodra

 • oiuet souiu
  oiuet souiuΠριν μήνα

  Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑

 • Μirada Lezaj
  Μirada LezajΠριν μήνα

  ❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovΠριν μήνα

  SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇

 • greedy ydeerg
  greedy ydeergΠριν μήνα

  Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • greedy ydeerg

  greedy ydeerg

  Πριν μήνα

  oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  Πριν μήνα

  Komentoni qytetin tuaj 🤩

 • Eva Alldervishi
  Eva AlldervishiΠριν μήνα

  Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣

 • Gerilda Marku
  Gerilda MarkuΠριν μήνα

  Andi tea 🥰❤🙏

 • mia mia All

  mia mia All

  Πριν μήνα

  Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur

 • Milan Pasha
  Milan PashaΠριν μήνα

  Burreli sity ♥♥

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Πριν μήνα

  Very good😂😍

 • Mike Saraft
  Mike SaraftΠριν μήνα

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Anxhi M
  Anxhi MΠριν μήνα

  Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne GRblock faleminderit shum grblock.info/for/b-nteo/p6SRc8_GbH1dqHc.html Emri eshte Anxhi M faleminderit

 • seiom jvony
  seiom jvonyΠριν μήνα

  Why is that in my trends ☠️

 • Endri Ceku
  Endri CekuΠριν μήνα

  Tirona

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Πριν μήνα

  DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

 • Glo Alb
  Glo AlbΠριν μήνα

  🤗🤗🤗🤗

 • Miranda Kopaci
  Miranda KopaciΠριν μήνα

  urime bukur bukur

 • Nilda’s Channel
  Nilda’s ChannelΠριν μήνα

  Shkodra - London

 • Bruna
  BrunaΠριν μήνα

  Superrrrrr bravoooo 👏🤗

 • Bea Bea
  Bea BeaΠριν μήνα

  Puke❤️Italy

 • Alban Hoxha
  Alban HoxhaΠριν μήνα

  👏👏

 • fazliu xhabir
  fazliu xhabirΠριν μήνα

  Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜

 • ola vis
  ola visΠριν μήνα

  Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍

 • ola vis

  ola vis

  Πριν μήνα

  @amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️

 • amelia s.

  amelia s.

  Πριν μήνα

  po😃

 • klodjan halili
  klodjan haliliΠριν μήνα

  Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️

 • Ronaldo Caka
  Ronaldo CakaΠριν μήνα

  Dibra ❤️_BULQIZAAA😍

 • xhetan koka
  xhetan kokaΠριν μήνα

  Dibra ❤️❤️

 • Ela ela
  Ela elaΠριν μήνα

  Super hit ❤️❤️❤️❤️

 • doire aintu
  doire aintuΠριν μήνα

  Dibra😍❤

 • Jimmy Mystic Cash
  Jimmy Mystic CashΠριν μήνα

  DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾

 • A. G
  A. GΠριν μήνα

  Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏

 • eddy edward
  eddy edwardΠριν μήνα

  Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂

 • Klaudio Gjerkaj
  Klaudio GjerkajΠριν μήνα

  Nga lezha legjendare🤙

 • Klaudio Gjerkaj

  Klaudio Gjerkaj

  Πριν μήνα

  @doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂

 • doire aintu

  doire aintu

  Πριν μήνα

  Komentoni qytetin tuaj 🤩

 • Shkurte Nuha
  Shkurte NuhaΠριν μήνα

  SHK. NUYT U💋💗

 • Ermal Gjoni
  Ermal GjoniΠριν μήνα

  Shum bukur 🌟🌟

 • Eukelda Celiku
  Eukelda CelikuΠριν μήνα

  Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥

 • Greta Duka
  Greta DukaΠριν μήνα

  Super👌

 • Bledi Dungaj
  Bledi DungajΠριν μήνα

  Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟

 • Cetaj Besnik
  Cetaj BesnikΠριν μήνα

  Jasha Istoguuuuuuu

 • Cetaj Besnik

  Cetaj Besnik

  Πριν μήνα

  Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir

 • Eli Dona
  Eli DonaΠριν μήνα

  The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥

 • Alfred Popaj

  Alfred Popaj

  Πριν 27 ημέρες

  👍

 • Fatmire Dosku
  Fatmire DoskuΠριν μήνα

  Roma italia

 • ludovikable
  ludovikableΠριν μήνα

  O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣

 • VjolcaC
  VjolcaCΠριν μήνα

  Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁

 • SEIT KASA
  SEIT KASAΠριν μήνα

  Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥

 • Bledi Lamja
  Bledi LamjaΠριν μήνα

  Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte

 • Goldene eagle
  Goldene eagleΠριν μήνα

  Like ngaqe te kemi pa te kozaku

 • Savina Kosta
  Savina KostaΠριν μήνα

  Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • luiza cani
  luiza caniΠριν μήνα

  👍👏

 • Marigona Dervishi
  Marigona DervishiΠριν μήνα

  Me pelqen zani jott pafund per ata edhe kenget e tua i degjoj sepse cdo keng e kendon bukur suksese

Επόμενο