Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

Μουσική

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Σχόλια

 • Bes Kallaku
  Bes KallakuΠριν μήνα

  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina

 • Konxhe Spahia

  Konxhe Spahia

  Πριν 11 ώρες

  Vv

 • Emanuela Cjapi

  Emanuela Cjapi

  Πριν ημέρα

  Omk.kkllkìbyj. b niji

 • Albania Albania

  Albania Albania

  Πριν 5 ημέρες

  @HOLIGAN GAMING wosisss

 • Tirane Tr

  Tirane Tr

  Πριν 6 ημέρες

  Shum e bukur pz

 • Servis Koli

  Servis Koli

  Πριν 10 ημέρες

  @HOLIGAN GAMING uj7uyij

 • Salihe Hysenbelliu
  Salihe HysenbelliuΠριν 23 ώρες

  Bukur Besi 👏👏👏

 • Rudina Molla
  Rudina MollaΠριν ημέρα

  Hahhaha eshte e verte per rudinen

 • Erion Ngjeliu
  Erion NgjeliuΠριν ημέρα

  je yll bote rudina

 • erigent backa
  erigent backaΠριν ημέρα

  Love u besss u are the best.

 • Arnold Hoxha
  Arnold HoxhaΠριν ημέρα

  ❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃

 • Naxhie Kasmi
  Naxhie KasmiΠριν 2 ημέρες

  Jeni i madh Andi

 • E 01
  E 01Πριν 2 ημέρες

  Rudin alla 🤦‍♂️

 • E 01
  E 01Πριν 2 ημέρες

  Rudin alla 🤦‍♂️

 • Ardian Shano
  Ardian ShanoΠριν 3 ημέρες

  Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍

 • Flogerta Dalipaj Kushova
  Flogerta Dalipaj KushovaΠριν 3 ημέρες

  🤣

 • suzi koci
  suzi kociΠριν 4 ημέρες

  O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaΠριν 5 ημέρες

  Ednez::::, . ...m

 • Dezi Ceno
  Dezi CenoΠριν 6 ημέρες

  Super bravo

 • jola ola
  jola olaΠριν 6 ημέρες

  E ke bo rudinen materialiste ne ket keng o bes😜🥰

 • Ilir Biba
  Ilir BibaΠριν 6 ημέρες

  BRAVO

 • Petrit Veizaj
  Petrit VeizajΠριν 8 ημέρες

  O Bes je i papar

 • Elbasan Albania
  Elbasan AlbaniaΠριν 9 ημέρες

  andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate

 • Majlinda Shkembi
  Majlinda ShkembiΠριν 10 ημέρες

  O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.

 • Bedri Zenelaj
  Bedri ZenelajΠριν 11 ημέρες

  EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE

 • Dank Montages
  Dank MontagesΠριν 13 ημέρες

  Ok

 • Mirela Tabaku
  Mirela TabakuΠριν 13 ημέρες

  ha ha

 • tian numani
  tian numaniΠριν 14 ημέρες

  Komplet vk n krye bes rakllaku

 • Jona Izetaj
  Jona IzetajΠριν 14 ημέρες

  Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗

 • Arnaldo Veliaj
  Arnaldo VeliajΠριν 15 ημέρες

  Super

 • Sabit Behrami
  Sabit BehramiΠριν 15 ημέρες

  Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?

 • •FATIME_*_BASHA•

  •FATIME_*_BASHA•

  Πριν 14 ημέρες

  Pse mo😂😂😂

 • romeo romeopaluka
  romeo romeopalukaΠριν 16 ημέρες

  Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del

 • Amarildo Tafa
  Amarildo TafaΠριν 16 ημέρες

  ❤️

 • Preng Kola
  Preng KolaΠριν 16 ημέρες

  Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • mustafa dibra
  mustafa dibraΠριν 17 ημέρες

  O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri

 • ari pirra
  ari pirraΠριν 17 ημέρες

  Ķkkķ

 • ari pirra
  ari pirraΠριν 17 ημέρες

  Kkkk

 • kosta kosta
  kosta kostaΠριν 17 ημέρες

  Sa kot

 • xhulio
  xhulioΠριν 17 ημέρες

  Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️

 • Likan 02
  Likan 02Πριν 17 ημέρες

  Ylli Baka

 • Likan 02
  Likan 02Πριν 17 ημέρες

  Baftjari

 • Klodjan Sina
  Klodjan SinaΠριν 18 ημέρες

  andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Hyrije Nezha
  Hyrije NezhaΠριν 18 ημέρες

  Bukur

 • Hyrije Nezha
  Hyrije NezhaΠριν 18 ημέρες

  Shum bukur

 • arif veshti
  arif veshtiΠριν 18 ημέρες

  Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve

 • KingAlbaniaApp

  KingAlbaniaApp

  Πριν 16 ημέρες

  Padhakarit i shqiptarve

 • Besmir Meta
  Besmir MetaΠριν 18 ημέρες

  Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻

 • Kliton Zeneli
  Kliton ZeneliΠριν 19 ημέρες

  0p0pppp

 • Rudina Xhahysa
  Rudina XhahysaΠριν 19 ημέρες

  Mi piace

 • Antonela
  AntonelaΠριν 20 ημέρες

  I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi

 • Lusiano Bosi

  Lusiano Bosi

  Πριν 10 ημέρες

  Fhj

 • Joelia Joli
  Joelia JoliΠριν 20 ημέρες

  ëp

 • restorant pogradeci
  restorant pogradeciΠριν 21 ημέρα

  alen

 • Reli Metaj
  Reli MetajΠριν 21 ημέρα

  Ini me te mirt bravo

 • Drite Pupa
  Drite PupaΠριν 22 ημέρες

 • Artur Mcini
  Artur MciniΠριν 22 ημέρες

  boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti

 • Last Chance
  Last ChanceΠριν 22 ημέρες

  Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall

 • Sara Rapanj
  Sara RapanjΠριν 22 ημέρες

  O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤

 • armanda dule
  armanda duleΠριν 22 ημέρες

  Je njesh

 • Altin Rukaj
  Altin RukajΠριν 23 ημέρες

  Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliΠριν 23 ημέρες

  Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliΠριν 23 ημέρες

  Dianakukaalbania

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliΠριν 23 ημέρες

  Dianakukaalbania@$#

 • Gleart Zeneli
  Gleart ZeneliΠριν 23 ημέρες

  Kjo me pleshen shum 😈

 • Mara Lici
  Mara LiciΠριν 23 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Zyra Memini
  Zyra MeminiΠριν 24 ημέρες

  Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.

 • Pitbull Pro
  Pitbull ProΠριν 24 ημέρες

  big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴

 • Urjan Arapi

  Urjan Arapi

  Πριν 20 ημέρες

  E per

 • Urjan Arapi

  Urjan Arapi

  Πριν 20 ημέρες

  Ok

 • Agim Kaja
  Agim KajaΠριν 25 ημέρες

  Super

 • Klodiana Carku
  Klodiana CarkuΠριν 25 ημέρες

  Super super hit 😍😍❤️❤️

 • Serkan 7
  Serkan 7Πριν 25 ημέρες

  Si te prishesh 1 keng 🤮

 • Vera.pregegaj Pergega
  Vera.pregegaj PergegaΠριν 26 ημέρες

  Ridkdhu

 • Vera.pregegaj Pergega

  Vera.pregegaj Pergega

  Πριν 26 ημέρες

  🐦🐦🐦

 • Daniel Ndoj
  Daniel NdojΠριν 26 ημέρες

  S

 • Marsela Kerciku
  Marsela KercikuΠριν 26 ημέρες

  Fu

 • Weed69 Remix
  Weed69 RemixΠριν 27 ημέρες

  hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣

 • D Fisher
  D FisherΠριν 27 ημέρες

  Love your music! Mwah!

 • Toni Guerrils
  Toni GuerrilsΠριν 27 ημέρες

  E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...

 • Edmond Teneqexhi
  Edmond TeneqexhiΠριν 27 ημέρες

  Bo 1 me Sinan hoxhen

 • Eduart Arifi
  Eduart ArifiΠριν 27 ημέρες

  Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL GΠριν 27 ημέρες

  Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊

 • Krislinda Lumi

  Krislinda Lumi

  Πριν 23 ημέρες

  ´il moi o L ´l Le

 • Andi Daka
  Andi DakaΠριν 27 ημέρες

  Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng

 • Kelerjana Gaxha
  Kelerjana GaxhaΠριν 27 ημέρες

  Andi shkoza je nr 1

 • Princeshat e perputhes
  Princeshat e perputhesΠριν 28 ημέρες

  Una e kam emrin rudina

 • Grigor Karo
  Grigor KaroΠριν 28 ημέρες

  ANDI SHKOZA .....RESPEKTE

 • Rreze Pepshi
  Rreze PepshiΠριν 29 ημέρες

  Bravo Bravo 👏👏

 • erkooman loondon
  erkooman loondonΠριν 29 ημέρες

  Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi

 • Alesia Dani
  Alesia DaniΠριν 29 ημέρες

  Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂

 • Toni Hita
  Toni HitaΠριν 29 ημέρες

  ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET

 • Alex Leka
  Alex LekaΠριν 29 ημέρες

  Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar

 • Brand New Game
  Brand New GameΠριν μήνα

  Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂

 • Anisa Balla
  Anisa BallaΠριν μήνα

  Super😍

 • Lori Swiss
  Lori SwissΠριν μήνα

  Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏

 • Andon Markaj
  Andon MarkajΠριν μήνα

  Një tjetër 🐒💩💩💩

 • nicky 641
  nicky 641Πριν μήνα

  👌

 • E M
  E MΠριν μήνα

  Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎

 • El gringo Dupi
  El gringo DupiΠριν μήνα

  Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃

 • Gena Gjepali
  Gena GjepaliΠριν μήνα

  Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥

 • Bujar Cullhai
  Bujar CullhaiΠριν μήνα

  Ik o bes se le nam

 • Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
  Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfeΠριν μήνα

  Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey

 • Anjeza Kuci
  Anjeza KuciΠριν μήνα

  Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝

 • Black Panther
  Black PantherΠριν μήνα

  Me shaka me shaka po e kapi 1 M Besua

 • Ervin Morava
  Ervin MoravaΠριν μήνα

  Mir 8

 • Mariglen Orhani
  Mariglen OrhaniΠριν μήνα

  ï

 • Gub Cib
  Gub CibΠριν μήνα

  Spermenet fjala ALLAH (ZOT) NE KTE MUZIK VEC ME I EC REFRENI 👎🏽

 • Best Music
  Best MusicΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/ZaGvgtPRjoyVga0.html

 • Ermelinda Biba
  Ermelinda BibaΠριν μήνα

  👍👍🕶️🕶️

 • Lady Mindkoff
  Lady MindkoffΠριν μήνα

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Klajdi Vokshi
  Klajdi VokshiΠριν μήνα

  nona je o bes te rujt zoti

Επόμενο