Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Me zuri rakia (Official Video HD)

Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Audio & Video: Elite Production
Orkestrimi: Rino Boci
Muzika: Ergys Hyka
Teksti: Armand Trebicka
Videographer: Ledio Guri

Σχόλια

 • Zamir Cobaj
  Zamir CobajΠριν ώρα

  👄👄💋💋🎇🎇🎇

 • kastriot berat
  kastriot beratΠριν ημέρα

  berat fier mallakaster tepelen repskete 👑👑👑👑

 • Zana Doko
  Zana DokoΠριν ημέρα

  Shume bukur

 • Shqiponja Stefa
  Shqiponja StefaΠριν ημέρα

  Bravo ju lumte djema na kenaqt shpirt..suksese

 • Phaze 114
  Phaze 114Πριν ημέρα

  i wish i knew what they were saying. i like the song

 • Elona Shabanaj
  Elona ShabanajΠριν 2 ημέρες

  Shum bukur

 • Alma gorreja
  Alma gorrejaΠριν 2 ημέρες

  Keshtu te kendoft zemra perher Blerina me grupin tend 👏👏👏👏

 • Liljana Musaj
  Liljana MusajΠριν 2 ημέρες

  A me ju lumte goja o bilbilat e shqiperise jete e shendet paci gjithmon ju këndofte zemra

 • Nermin murati
  Nermin muratiΠριν 3 ημέρες

  Nuk e kam harruar zakonin e vjeter /e jo avazin e vjeter,Vetem shqip e jo turqisht.

 • Maliq Jakllari
  Maliq JakllariΠριν 3 ημέρες

  E pa mundur ti besh 👎 opaaaaaaa🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Muzik live Shqip
  Muzik live ShqipΠριν 3 ημέρες

  ZJARR 👏👏👏👏

 • Şakacı Şey
  Şakacı ŞeyΠριν 3 ημέρες

  Rakia Değil Rakı 😂

 • gazmir ramaj
  gazmir ramajΠριν 4 ημέρες

  Kleandro je 1

 • Eugen Beshello
  Eugen BeshelloΠριν 4 ημέρες

  Filxhanin e dyte do e ngre per vete se ja piva lengun kesaj jete zjaaaaaaarrrrrrr ju lumt goja

 • Nertila Kazaferi
  Nertila KazaferiΠριν 5 ημέρες

  Eme ju lumte goja .na kenaqet me zerin tuaj

 • Jacaj Kujtim
  Jacaj KujtimΠριν 5 ημέρες

  Rakia me dolli pihet dhe me pak meze ,dhe ec te te mbaj njeri , e keni thare fare kete kenge , si ne krijim dhe interpretim . Bravo

 • Mirgen Milaj
  Mirgen MilajΠριν 5 ημέρες

  Po hani nga pak mish jo vetem Raki.

 • Fatos Alushaj
  Fatos AlushajΠριν 5 ημέρες

  Po e pini rakin si blerina me filxhan hahah

 • Rajmonda Komini
  Rajmonda KominiΠριν 5 ημέρες

  Rrofshi o ju yjet e jugut☀️☀️☀️

 • Hajdana Vukčević
  Hajdana VukčevićΠριν 5 ημέρες

  Nice! Rakija connects people ❤️🇷🇸🇲🇪🇧🇦🇭🇷🇦🇱🇧🇬🇲🇰

 • Jimmy K
  Jimmy KΠριν 5 ημέρες

  Jeni te gjithe 🌟 🌟 🌟 🌟 o

 • Αρτέμις Άρτεμις
  Αρτέμις ΆρτεμιςΠριν 6 ημέρες

  Bravooo

 • Hekuran Krasniqi
  Hekuran KrasniqiΠριν 6 ημέρες

  Ju lumte

 • Adelina Kamberaj
  Adelina KamberajΠριν 6 ημέρες

  Suksese te metejmshe jeni te mrekullushm 🇦🇱🇦🇱❤️❤️🍾

 • Regbin Vata
  Regbin VataΠριν 6 ημέρες

  Truir7retiyr8y8u

 • Fier Fier
  Fier FierΠριν 6 ημέρες

  Ju kendoft zemra o yjeni 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

 • Luli Rama
  Luli RamaΠριν 7 ημέρες

  ,/££\\££\\\£\£^={°\}}}

 • Silvana Hyka
  Silvana HykaΠριν 7 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Perparim Tafa
  Perparim TafaΠριν 7 ημέρες

  O zoti shendet u dhent o florinj se na kenaqet

 • Marina Xhemollari
  Marina XhemollariΠριν 7 ημέρες

  Ju kendofte zemra

 • Yllka Gjergji
  Yllka GjergjiΠριν 7 ημέρες

  Ju lumte goja !!!!!!!

 • Vasilika Metkaj
  Vasilika MetkajΠριν 7 ημέρες

  Suksese Grupi me mir

 • Todo en Albanés
  Todo en AlbanésΠριν 7 ημέρες

  Treshja fantastike te kenaqin shpirtin

 • Mike Poznanovich
  Mike PoznanovichΠριν 7 ημέρες

  We have a singer in the United States called Stevie Nicks and she reminds me of her!

 • Mike Poznanovich
  Mike PoznanovichΠριν 7 ημέρες

  Love blerina from the United States. I don’t know Albanian but her voice is great 👍

 • Lulzim Thaci
  Lulzim ThaciΠριν 7 ημέρες

  Hajde jasha bravoooo thjesht jeni me te miret e vilajetit te jugut

 • bardha selfo
  bardha selfoΠριν 7 ημέρες

  ie,rar č

 • Gazmend Qama
  Gazmend QamaΠριν 7 ημέρες

  Na kënaqet jeni me te miret

 • Judi Kumbora
  Judi KumboraΠριν 7 ημέρες

  Oooopaaa super kenge serish 👏👏 Bravooo bravooo jeni te vetmit qe i qani kenget ❤ Suksese suksese 😍😍

 • Fatjo Bejdaj
  Fatjo BejdajΠριν 8 ημέρες

  Shum shum bukur

 • Fatjo Bejdaj
  Fatjo BejdajΠριν 8 ημέρες

  Shum shum bukur

 • Mario Armitrano
  Mario ArmitranoΠριν 8 ημέρες

  Ju lumte goja per kete grup 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊😊♥️♥️🌲🌲

 • Frida Toska
  Frida ToskaΠριν 8 ημέρες

  Kengetare te pavdekshem ju lumte goja bravo suksese 👏👏👏

 • Matjana Mukaj
  Matjana MukajΠριν 8 ημέρες

  Bravos na kenaqet💗💓💞💕❣

 • Nardi Andi
  Nardi AndiΠριν 8 ημέρες

  Bravo kleo je super pershndetje na Milano

 • Renaldo Duro
  Renaldo DuroΠριν 8 ημέρες

  Oo

 • Gurie Hasa
  Gurie HasaΠριν 9 ημέρες

  Keng shumë e bukur ju lumt goja

 • Ili Osmanaj
  Ili OsmanajΠριν 9 ημέρες

  Bravo kleandro sukse. Me tej vlla

 • Bledjana Kasa
  Bledjana KasaΠριν 9 ημέρες

  💥💥💥💥💥💥❤️❤️❤️

 • Bledjana Kasa
  Bledjana KasaΠριν 9 ημέρες

  Bravo nje super keng just lumt grupi atmosfera 💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 • BB4LIFE
  BB4LIFEΠριν 9 ημέρες

  Kush bo like dhe subscribers kanalin tim e shef zoti me gjith familje ❤❤❤

 • Braxai Paulina
  Braxai PaulinaΠριν 10 ημέρες

  Opa bujur

 • Melissa Riva
  Melissa RivaΠριν 10 ημέρες

  Ju lumte goja hopa hopa

 • hyka AG
  hyka AGΠριν 10 ημέρες

  Suksese legjend

 • adriana backa
  adriana backaΠριν 10 ημέρες

  Ju lumt goja bravo e kenaqet popullin me kto kenge. Je me e mira blerina balili.

 • Joni Latifi
  Joni LatifiΠριν 10 ημέρες

  💣💣💣💣🎆🎆💥💥

 • Anastas Kadena
  Anastas KadenaΠριν 10 ημέρες

  Eeee me ju lumte mendja qe e keni si gjyle topi dhe zerin si bilbila more kapetaner se na kenaqet shpirtin me kete keng te mbrekullushme... pershendetje me respekt nga ATHINA Birbil Kadena Rexhin Tepelen

 • Bledi Paja
  Bledi PajaΠριν 10 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Tina Metushi
  Tina MetushiΠριν 10 ημέρες

  Shum kenge e bukur ju lumte goja

 • Anila Tabaku
  Anila TabakuΠριν 11 ημέρες

  Super

 • Kristina Demaj
  Kristina DemajΠριν 11 ημέρες

  Bravo ju lumte goja

 • vee sinani
  vee sinaniΠριν 11 ημέρες

  Bravo Grupi 😍

 • Marjus Hasaj
  Marjus HasajΠριν 11 ημέρες

  bukur

 • Riza Petriti
  Riza PetritiΠριν 11 ημέρες

  Ju lumte goja yje na kenaqet ne ktu ne korfuz

 • Diana Telegrafi
  Diana TelegrafiΠριν 11 ημέρες

  🇦🇱🌈🎖Ergysi 🍁Blerina 💥Kleandrooo 💥Fantasticccc 🌈Ju lumteee gojaaaa Sa bukuroooooo Ju kemiii ne ❤️Zemerrr 🍁Me te mirettt 🍁Ju duam shumeeee🎖🔥🌈🙏🌈

 • Aldo Koci

  Aldo Koci

  Πριν 10 ημέρες

  Shume bukur zera te vecante

 • Lorenc Gorreja
  Lorenc GorrejaΠριν 11 ημέρες

  Bravo 👏👏👏

 • Doni Bedi Selimaj
  Doni Bedi SelimajΠριν 11 ημέρες

  Traditat tona me të bukura në botë 😍😍😍Zjarr u lumt goja🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Nila Dalipaj
  Nila DalipajΠριν 11 ημέρες

  Super super keng bravo bilbila ju kendofte zemra gjith jeten jini yje👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Enkelid Kasa
  Enkelid KasaΠριν 11 ημέρες

  Filxhani e trrete jet e shendete😍😍😍😍

 • Ajli Hoxhaj
  Ajli HoxhajΠριν 11 ημέρες

  kenge shum e bukur bravo.

 • sotilda gjuzi
  sotilda gjuziΠριν 12 ημέρες

  Bravo e tundet na nderuat labe rin ju lumte goja te tre bilbila

 • Qamil Bregu
  Qamil BreguΠριν 12 ημέρες

  Kendoni,po ate viktimen mi sofer pse e filmoni o mishngrenesa.

 • Muhamet Fejzaj
  Muhamet FejzajΠριν 12 ημέρες

  Bravo vella

 • Muhamet Fejzaj

  Muhamet Fejzaj

  Πριν 11 ημέρες

  Bravo vella

 • Lusian Caushaj
  Lusian CaushajΠριν 12 ημέρες

  Bravo shum bukur suksese 👍👍

 • Shateri Shateri
  Shateri ShateriΠριν 12 ημέρες

  Shume e bukur

 • violeta Treko
  violeta TrekoΠριν 12 ημέρες

  Ju lumte goja. Na kenaqet tani ne karatine qe jemi

 • kastriot berat
  kastriot beratΠριν 12 ημέρες

  digje blerina digje super

 • Majlida Bejaj
  Majlida BejajΠριν 12 ημέρες

  Po kjo këng ka lezet dhe veshja me këngët popullore kështu duet 👏👏👏👏👏

 • Gentian Halili
  Gentian HaliliΠριν 12 ημέρες

  Ju lumt goja superrrrrr 👏👏👏👏👏👏

 • alfred bilbili
  alfred bilbiliΠριν 12 ημέρες

  E ka hallall Blerina...

 • Mirela lisi
  Mirela lisiΠριν 12 ημέρες

  Hajde gezuar me fund. Bravo ju lumt kenge qe nuk ka per te vdekur kurre

 • Irena Irena
  Irena IrenaΠριν 12 ημέρες

  Suksese

 • Kristo Ziu
  Kristo ZiuΠριν 12 ημέρες

  Ju lumt goja djema, bravo. Respekte per Blerinen ta gezoj.

 • Daniela Demiraj
  Daniela DemirajΠριν 12 ημέρες

  Jkwmanloltd

 • Agim Klanxhi
  Agim KlanxhiΠριν 12 ημέρες

  Hallalle

 • Flatun Dedej
  Flatun DedejΠριν 12 ημέρες

  Bravo mua me pelqen shume urime grupit

 • Genti Mitre
  Genti MitreΠριν 12 ημέρες

  Siç e do banketi😂😂😂😂

 • Mbaresa Kokaj
  Mbaresa KokajΠριν 12 ημέρες

  Super keng urime 👏👏👏👏🥳🥳🥳🎊🎊

 • Caush Celaj
  Caush CelajΠριν 12 ημέρες

  u bet tap me uji

 • Sazan Coku
  Sazan CokuΠριν 12 ημέρες

  Bravo na kenaqet ju lumt goja jeni te pa pare🔥🔥🔥🔥opa opa

 • Eriona Sinana
  Eriona SinanaΠριν 12 ημέρες

  Ju.Kndofte.zemra.jete.eshndete.per.gjithe.Miqsi.❤❤

 • Nev iljazi
  Nev iljaziΠριν 12 ημέρες

  Bravo jeni me te mirët 👏👏👏👏👏

 • Erion Hoxha
  Erion HoxhaΠριν 12 ημέρες

  Mbushe Flori Mbushe suksese

 • Donika Belcka
  Donika BelckaΠριν 12 ημέρες

  Shume bukur brovo jeni super te 3 te lumte goja

 • Ersid Doko
  Ersid DokoΠριν 12 ημέρες

  E ju lumte goja na kenaqet 👏👏👏

 • Edmir Tabaku
  Edmir TabakuΠριν 12 ημέρες

  JU KENDOFT ZEMRA GJITHMON O MJESHTRA

 • ami varfi
  ami varfiΠριν 12 ημέρες

  Ju lumt goja jeni me te miret

 • Era Veliu
  Era VeliuΠριν 12 ημέρες

  Sa bukur bravo .Super jeni . Hopa 💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥🔥🔥🥂🥂🥂🥂

 • Doriana Mino
  Doriana MinoΠριν 12 ημέρες

  🤗👏👏

 • Artur Siko
  Artur SikoΠριν 12 ημέρες

  Hallall ua bëftë zoti , ju këndoft shpirti

Επόμενο