Blerina Balili - Si ta genjej zemren (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinete: Makis Tsikos
Kitare: Relian Lulo
Video: MaxProduction
Styling: Kondi Vlore
M.U.A: Rozana Cepele
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/si-ta-genjej-zemren-single/1541171033
Spotify: open.spotify.com/album/56rJILiK154tpuUwc9K2JN

Σχόλια

 • Katerina Mingo
  Katerina MingoΠριν 2 ώρες

  Kenga me e bukur qe Kam degjuar nga ty bravo

 • Hack Noob
  Hack NoobΠριν 15 ώρες

  Të këndoftë zemra o Blerina 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Bruna
  BrunaΠριν ημέρα

  Dashurija eshte e bukur po te zhgenjen ❤😢😢 Bravooo Blerina suksese 👏🌟🙏

 • ArdianLimanmeraOfficial
  ArdianLimanmeraOfficialΠριν ημέρα

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

 • Suela Lifo
  Suela LifoΠριν 2 ημέρες

  Te kendofte zemra yll e ke qar kete radh 😥😥💔💔

 • Franceska Kaftirani
  Franceska KaftiraniΠριν 2 ημέρες

  super 💖😓😓😓💖💖

 • Zamir Cobaj
  Zamir CobajΠριν 2 ημέρες

  👏👏👏💋💋💋

 • ona bleona
  ona bleonaΠριν 3 ημέρες

  shum kenge super kjo 😭😭😭😭😭😭

 • kapo kapo
  kapo kapoΠριν 3 ημέρες

  Super keng ❤

 • Xhoana Zeka
  Xhoana ZekaΠριν 3 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤

 • Judi Kumbora
  Judi KumboraΠριν 3 ημέρες

  Nje tjeter perl ne kenget e tua Blerina bravo zmr ..cdo keng qe del nga buzet e tua eshte magjia vet ❤

 • Orinda Orinda
  Orinda OrindaΠριν 3 ημέρες

  😥😥😥bravo

 • Renata Kamami
  Renata KamamiΠριν 3 ημέρες

  😢😢

 • Megi Cuna
  Megi CunaΠριν 3 ημέρες

  🥺🥺

 • Anila Tabaku
  Anila TabakuΠριν 3 ημέρες

  Sa bukur....si ta genjej zemren

 • Erjon Sakaj
  Erjon SakajΠριν 3 ημέρες

  Jalla jalla mase e sheh zoti edhe ate faqe petullen 😂

 • Flabian Musaku
  Flabian MusakuΠριν 3 ημέρες

  o yll bote na kenaqe si gjithmon super keng me nje vokal te vecante 🎉🎉🎉🎉

 • Nertila Binaj
  Nertila BinajΠριν 4 ημέρες

  Te lumte goja Blerina 💙👏👏👏

 • klara ahmetaj
  klara ahmetajΠριν 4 ημέρες

  Super keng si gjithmon kengetarja me e mir 🥰🥰🤩

 • Andi Alushaj
  Andi AlushajΠριν 4 ημέρες

  Super ze super tekst Bravo Blerina 👏👏

 • Cal Wizzarak
  Cal WizzarakΠριν 4 ημέρες

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Namik Gjolena
  Namik GjolenaΠριν 4 ημέρες

  Bravo Blerina e ke qare fare të uroje suksese!🌹🌹♥️♥️👏👏👍👍

 • Simka Nushi
  Simka NushiΠριν 4 ημέρες

  Είσαι μοναδική 👏👏

 • Mirela Gezhilli
  Mirela GezhilliΠριν 4 ημέρες

  Nje keng me shum kuptime bravo blerina 👏👏👏👏👏

 • Jeta Ime
  Jeta ImeΠριν 4 ημέρες

  Lemsha ma bere jeten me genjeshtrat e tua...

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco LorencoΠριν 4 ημέρες

  i madhi maqi ciko lezeton cdo keng qe luan ai ❤❤❤❤

 • Valentina Mandi
  Valentina MandiΠριν 4 ημέρες

  Bravo suksese ylli je🥰

 • Muhamed Carkanji
  Muhamed CarkanjiΠριν 4 ημέρες

  Edhe un qe nuk degjoj keng popullore kjo me ka fiksuar prz Bravoooooo blerinaaa

 • Zamir Cobaj
  Zamir CobajΠριν 4 ημέρες

  Blerina gjithmon me e mira

 • Drita Bregu
  Drita BreguΠριν 4 ημέρες

  Kek me moll

 • Luziana
  LuzianaΠριν 4 ημέρες

  Te lumte goja Blerina..👏👏👏🥰❤️🌹🌺

 • BILLYBOO
  BILLYBOOΠριν 4 ημέρες

  ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΚΟΣ 🎺🇬🇷

 • shoqeria e vertet
  shoqeria e vertetΠριν 5 ημέρες

  Pershendetje

 • Suela Bare
  Suela BareΠριν 5 ημέρες

  Super ✨🎶🎼👏& Super Gjyshe✨❤🌟✌

 • Romeo Hoxha
  Romeo HoxhaΠριν 5 ημέρες

  Shum bukur 💋🌹🌹

 • Paraqi Fatjon
  Paraqi FatjonΠριν 5 ημέρες

  Jasu re makis tsikos

 • Alperta Melina
  Alperta MelinaΠριν 5 ημέρες

  Bravo super ❤ suksese te meteshme👏❤

 • Erlin Zinxhiria
  Erlin ZinxhiriaΠριν 5 ημέρες

  👍

 • Jimmy K
  Jimmy KΠριν 5 ημέρες

  Bravo Blerina lart e me lart

 • Vasil Tarusha
  Vasil TarushaΠριν 5 ημέρες

  Blerina te me falesh që jam e drejtpërdrejt por nuk këndon moj çupë

 • Klajdi Klajdi
  Klajdi KlajdiΠριν 5 ημέρες

  Blerina je shum e mira te rujt zoti❤️🤲

 • Soni Korce
  Soni KorceΠριν 5 ημέρες

  Super kenge bravo blerina

 • Erina Alushaj
  Erina AlushajΠριν 5 ημέρες

  Shumë bukur të lumtë goja ❤❤👏🌹🌹

 • Antoneta Qerreti
  Antoneta QerretiΠριν 5 ημέρες

  Te lumt goja ja ke gjetur fjalet kenges eshte tamem historia e jetes time origjinal si kenga me lot she genjeshtra

 • Agolli Zena
  Agolli ZenaΠριν 5 ημέρες

  Sa kenge prekese por dhe shum e bukur

 • Edison Plakalli
  Edison PlakalliΠριν 6 ημέρες

  Bilbili muzukes popullore 😘😘😘

 • Ylli Myftaraj
  Ylli MyftarajΠριν 6 ημέρες

  Shum keng prekse, njekohesisht shum e bukur , bravo blerina super , suksese

 • Aulona Sqillo
  Aulona SqilloΠριν 6 ημέρες

  Zemra te kendoft gjithmon o yll o bukuri za leszet i jep vlores tiiiii

 • Mbaresa Kokaj
  Mbaresa KokajΠριν 6 ημέρες

  Sh bukur Blerina suksese gjigande

 • Mirela Haxhi82
  Mirela Haxhi82Πριν 6 ημέρες

  Te lumte o yll ska si ty ❤

 • Inn Toska
  Inn ToskaΠριν 6 ημέρες

  Super kengre blerina👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Viola Uka
  Viola UkaΠριν 6 ημέρες

  Perfetto 🥰👑👑👑👑👑👑🙏🙏🙏shum kengee e bukur

 • Emine Sinameta
  Emine SinametaΠριν 6 ημέρες

  Sa bukur kjo kenge mi ka mbush syt me lot 😭😭😭😭😭😭 kush ka dashuruar me shpirt e zemer e kupton ket 💔💔💔💔😭😭😭😭😭 bravo komplimente te rujt zoti inshalla yarebin amin 🤲 rsp ⭐😭

 • Mimoza Shini

  Mimoza Shini

  Πριν 2 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Zamira Beqiri
  Zamira BeqiriΠριν 6 ημέρες

  Shum keng e bukur bravo zemer ❤🙏🙏

 • bruna soares
  bruna soaresΠριν 6 ημέρες

  Ha sa me pelqen kjo kenge Nje tekst I kohes dhe nje muzik prefekte. Bravo Vojsava 👏 dhe nje Bravo te madhe kengetares qe e ka qa me ate ze brilant.

 • Amelia Bode
  Amelia BodeΠριν 6 ημέρες

  Blerina je e preferuara

 • egla mbrati
  egla mbratiΠριν 6 ημέρες

  Super.

 • Silvana Dano
  Silvana DanoΠριν 6 ημέρες

  Super kenge blerina ❤

 • Berti Fier
  Berti FierΠριν 6 ημέρες

  Like kujte i pelqeu koj super kenge ♡♡

 • Lorenc Ruko
  Lorenc RukoΠριν 6 ημέρες

  Zë të mrekullueshëm dhe këngë shumë të bukur

 • Geri Dervo
  Geri DervoΠριν 6 ημέρες

  BLERINA BALILI ARGJENDI TEPELENES TONE TE PERQAFOJE NGA 🇬🇧🇦🇱

 • Armel Buzi
  Armel BuziΠριν 6 ημέρες

  Super keng te kendoft zemra Blerina Balili

 • Irma Miza
  Irma MizaΠριν 6 ημέρες

  Shum e bukur kjo kenge,kush London ne dashuri e mallkofte I madhi zote

 • Ti All
  Ti AllΠριν 7 ημέρες

  👏👏👏👏lemsh ma bere jeten me genjeshtra

 • Alteoirik Kumaraku
  Alteoirik KumarakuΠριν 7 ημέρες

  Te kendoft zmra I yll I muzikes

 • Andrea Baha
  Andrea BahaΠριν 7 ημέρες

  🌷💚

 • Anto Neta
  Anto NetaΠριν 7 ημέρες

  Te lumte goja zemer e te kendofte shpirti.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🍮

 • Xhane Xhane
  Xhane XhaneΠριν 7 ημέρες

  👌👌👍👍❤❤

 • Çivisiz Dünya/ Botë pa studless
  Çivisiz Dünya/ Botë pa studlessΠριν 7 ημέρες

  Ne kadar güzel bir şarkı.👌🏻

 • steven stav
  steven stavΠριν 7 ημέρες

  Blerina super 🔥 Po big up per klarinetistin Makis Tsikos🔥🔥

 • eljona henaj
  eljona henajΠριν 7 ημέρες

  😢😢😢😢

 • Frida frida
  Frida fridaΠριν 7 ημέρες

  Bravo Blerina ..te uroj suksese

 • zana ana
  zana anaΠριν 7 ημέρες

  Super👌👌 i uroj qe mos i mjaftofte jeta per tu penduar e mallkoj me shpirt 😥😥

 • Tony Tony
  Tony TonyΠριν 7 ημέρες

  Super kenge sukses ylli ✨✨ tepelenes

 • Ilir Muskaj
  Ilir MuskajΠριν 7 ημέρες

  ...."lëmsh seç ma bën jetën, gënjeshtrat e tua"...,ose "lëmsh ma bëre jetën me gënjeshtrat e tua"....Keshtu do tingellonte me mire ky varg dhe do kendohej saktesisht si nga ana metrike e poezisë, ashtu edhe nga ritmike e muzikore....

 • Zamir Cobaj

  Zamir Cobaj

  Πριν 3 ημέρες

  E vertete per sa I perket anes letrare

 • Xhuhana Gordume
  Xhuhana GordumeΠριν 7 ημέρες

  Bravooo💗💗💗❤❤

 • Artan Xhafa
  Artan XhafaΠριν 7 ημέρες

  Brava 👏👋🇦🇱

 • Fredi Tona
  Fredi TonaΠριν 7 ημέρες

  C'te duhen keto merselera? - kendo Populloren!

 • Fredi Tona
  Fredi TonaΠριν 7 ημέρες

  Do jete e kopjuar nga ndonje kenge Turke?......

 • Odise Papa
  Odise PapaΠριν 7 ημέρες

  ...pafundesisht e bukur Blerina

 • Apostol Dema
  Apostol DemaΠριν 7 ημέρες

  super kenge je njeshe te lumt goja

 • Klara Xhaferi
  Klara XhaferiΠριν 7 ημέρες

  Bravo Blerina ❤🥺🥺😭

 • Blerina Guce
  Blerina GuceΠριν 7 ημέρες

  Bravo Blerina 🙏🙏🙏🙏❤

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 7 ημέρες

  O zot qfar Zani bravo pre goce

 • Erjus Idrizi
  Erjus IdriziΠριν 7 ημέρες

  0

 • Mira Korfuzi
  Mira KorfuziΠριν 7 ημέρες

  Bravoooo

 • live life
  live lifeΠριν 7 ημέρες

  Shume kenge e bukure dhe veshja I shkone 🥰😍

 • Gentiana Subashi
  Gentiana SubashiΠριν 7 ημέρες

  Super keng❤️

 • Jashari Dorjan
  Jashari DorjanΠριν 7 ημέρες

  Bravo 👏👏👏

 • Marsel Agalliu
  Marsel AgalliuΠριν 7 ημέρες

  Voj

 • Erlin Mullaj
  Erlin MullajΠριν 7 ημέρες

  Bravo yll 😘😘😘😘

 • Sulo Myftari
  Sulo MyftariΠριν 7 ημέρες

  Bravo 👏👏👏

 • Besa Xhezaj
  Besa XhezajΠριν 7 ημέρες

  Super keng

 • Taulant Rustemi
  Taulant RustemiΠριν 7 ημέρες

  😭😭😭😭

 • Emiljano Shahini
  Emiljano ShahiniΠριν 7 ημέρες

  Blerina je me e mira kengtarja ime preferume

 • Aldi Goxhaj
  Aldi GoxhajΠριν 7 ημέρες

  Bravo Blerina te kendofte ❤💙😍😍

 • Xhuljeta File
  Xhuljeta FileΠριν 8 ημέρες

  Suksese Blerina nje tjeter perl e jotja😍😍😍

 • Xheraldo Velaj
  Xheraldo VelajΠριν 8 ημέρες

  Sa bukur zemer sa te shkon dhe ajo veshja 😍🌟sherbet si gjithmon nje perqafim te nis nga Italia Anila ♥️sukseseeeee sukseseeeee paç gjith jeten tende te shikoft zoti 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • Eri Mana
  Eri ManaΠριν 8 ημέρες

  Suksese super kenge ❤️❤️❤️

 • ALDI KOMBISHTI
  ALDI KOMBISHTIΠριν 8 ημέρες

  kenga me plq shume..por e vetmja gje qe me cuditi esht qe e ke ber videoklipin me nje kostum 😍

Επόμενο