Dy shqiptaret vene ne rresht togen greke, terbim ne Greqi | ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:grblock.info
#abcnews #abcnewsalbania

Σχόλια

 • Vyzas
  VyzasΠριν 14 ημέρες

  Fuck fasism,,, wherever it comes from

 • gilbert kasnija
  gilbert kasnijaΠριν 25 ημέρες

  BRAVO STERNIPAT E SKENDERBEUT DHE TE ALI PASHE TEPELENES BRAVO!!

 • Alboz Tr
  Alboz TrΠριν 29 ημέρες

  Ca bravo karrin thoni mer se lat nam? Bravo shqipe shqipen po e shqyjn politikanet ska buk me ngron rrota karri komentues qe jeni dele gjith jeten ju qifsha rropt tgjithve beni tifo per shqiprin kur lu futboll ose kur ndodh ndo nje budallik si ky per sa i perket ktyre dy legenave na flliqen emrin qe bojn kshu budalliqesh kalamojn kushedi ku kan kantandis tani

 • Nazmi Nafii
  Nazmi NafiiΠριν μήνα

  Te paketën vendosë masek more çun , tash te pret gjyqi ushtarak ,keqpërdorim i udhëzimit ligjorë

 • Harry Ferguson
  Harry FergusonΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍

 • Kim, Gaxha
  Kim, GaxhaΠριν μήνα

  Po iki mor laluct e mutit, se greku ju shkerdhen per dit, 👎👎👎👎

 • Tiku 333
  Tiku 333Πριν μήνα

  Po ca bravo i thoni ketyre .keta jan ca kokrra spiunash qe i perdor greku keta kan ber nje betim per tu futur ushtar per cfar per te marr pasaporten gr .e tani na bojne nje video qe tregojne qe jan shqipetar por gabimisht ndodhen ne ushtrin greke .🤦‍♂️ ja kshu tallet greku me ne se dalin ca qyrrash si puna ketyne e na bojne si patrijot .ne kemi qen dhe jemi dhe do mbetemi popull servil .

 • Zamir Krasniqi
  Zamir KrasniqiΠριν μήνα

  Kjo. Duhet. Nderimi. Më. I. Madh. Zoti. Është. I. Madh.

 • Zamir Krasniqi
  Zamir KrasniqiΠριν μήνα

  Kjo. Është e. Drejta. Cfar. Ndolli. Kush. I. Jep. Drejtime. Kur. Një. Tradit. Gjithmon. Është. E. Drejta. Vitet. Shkojn. Por. Ilirjaner. Jan. Kudo.

 • gazidede mariglen
  gazidede mariglenΠριν μήνα

  Rrespekte shqipe

 • Erblin King11
  Erblin King11Πριν μήνα

  GREECE IS. .ALBANIAN COUNTRY..🇦🇱💪✅🇦🇱

 • Erblin King11

  Erblin King11

  Πριν 26 ημέρες

  @ΕΛΛΑΣ 1821 grecce is for ever albania

 • Bru Vlora
  Bru VloraΠριν μήνα

  Me ushtaret shqiptar ne greqi, po' perseritet histori e skenderbeut me turqin 🤣

 • marsel marsel
  marsel marselΠριν μήνα

  Μπραβο

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETESΠριν μήνα

  PSE PO KENAQENI A NUK E DINI TE HERNJOT KOMBETAR TE GREKUT JAN SHQIPETAR.......PO TE MOS ISHIN ARVANITESIN NUK KISHIN BA SHTET... SHQIPETARET JAN E MIRA E TE HUJVE , E ZEZA E VEDIT👌🌻

 • Albanian'R00t
  Albanian'R00tΠριν μήνα

  Mark Boçari i ri i greqis 🇦🇱

 • Mario Reno
  Mario RenoΠριν μήνα

  Futini në rresht dhe u mësoni shqip pederasteve që ta dinë kush janë shqiptarët.

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaΠριν μήνα

  ma knaqet pz ju rujt zoti shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Pjetergjokaj Aleksander
  Pjetergjokaj AleksanderΠριν μήνα

  Toga e shqiptarve qe po Marrin pashaporten greke 🤣🤣🤣 shtet I pushter Ky joni as buken njom sna e lan me e hanger ne vendin ton pastaj thon pse ikni

 • Tonny Io
  Tonny IoΠριν μήνα

  Bravo bravo bravo 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱💓💓💓💓💓

 • Lefter Laci
  Lefter LaciΠριν μήνα

  Te qifsha greket , rrace pa prejrdhje

 • Xheni Bali
  Xheni BaliΠριν μήνα

  Ahahahahhaaha hec aty shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅👏👏

 • United Kindom
  United KindomΠριν μήνα

  Kto jan shqiptar jo si disa laskara shqiptar qe bojn ma grek se grek

 • United Kindom
  United KindomΠριν μήνα

  Qijini fisin grekve ne goj qijuni grat se vdesin me ja u qi shqiptart

 • martin dumi
  martin dumiΠριν μήνα

  Bravo ju thoni ju cunave po cunat aty u riten me ate edukat I Duan pashaportat cunat apo te rinin ne shqipri e te vuanin prandaj Mos gjykoni kshu se gr ose vendet e huaja na Ben njeres ne shqiptarve si na leku e nga te gjitha nuk I Lan kta cuna sic I Le Berisha me shok PA buk e dergojn femijet e Tyre ne shkollat me te Mira, e po shqiptaret greku I beri me Vila e me lek e ta Ken per turp cunat se Kan prindrit ktej dhe ju jep dhe I ndimon greku keq Mir o shqiptar

 • HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
  HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥΠριν μήνα

  Μια ζωή από κατω μας θα είστε ρε ζώα ότι και να κάνετε.Πια Αλβανία και ποιοι Αλβανοί;;Άμα επέμβουμε στρατιωτικά σας φτάνουμε γαμιοντας μέχρι τα Τίρανα

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/Yq-rlsuWaqqVqX8.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/eqedgZS4a5pof4c.html

 • Jetiona Bendo
  Jetiona BendoΠριν μήνα

  Ska Shqipetar qe nuk behet krenar kur shikon flamurin shqipetar ne gdo shtet te botes , ose kur tingellon muzika jone ku do. Por jo dhe keshtu o vellezer te dashur se jemi dhe ne nga ata qe jetojne ne greqi dhe nuk na pelqen me von kur gdo krim qe behet ose dicka e pa ligshme degjohen se ka qen shqipetar . Dhe pastaj pyesim veten perse nuk na duan?! Nuk me intereson te me duan njerez e tj se sa shqipetarit! Por mendoni para se te veproni. Ne vend qe ta ngrejm vendin tone sa me larte neve e ulim akoma dhe me posht. Nuk mbroj asnji dhe mos ma merni per keq , le te vejm dhe njiher mendjen para patriotismit se per ate pun edhe un jam fanatike per atdheun tim por me qellime te mira gjithmone!

 • Ernest Hamitaj
  Ernest HamitajΠριν μήνα

  Gjak original ilir

 • Chris Kiustenoglou
  Chris KiustenoglouΠριν μήνα

  I don’t know if the commanders use Vaseline for the 2 Albanians After that

 • Spark
  SparkΠριν μήνα

  Bravo

 • Spark

  Spark

  Πριν 26 ημέρες

  @ΕΛΛΑΣ 1821 that's all in Greek, and I don't understand nor read Greek.

 • Altin Lleshi
  Altin LleshiΠριν μήνα

  👍👍👍🇦🇱

 • SHQYPTAR Albania
  SHQYPTAR AlbaniaΠριν μήνα

  Heee mor portale leshi ...shqiptaret ven ne rresht greket..😂😂😂 hikni mor analfabet futni naj tas groshe...qelbesira vetem budlliqe shkruani...

 • Mrtangu Tangu
  Mrtangu TanguΠριν μήνα

  Ju ruajt Zoti dhe mos e harroni shqiperin Vllezer

 • Rushdie Shehi
  Rushdie ShehiΠριν μήνα

  Bravo cuna

 • Englis Husha
  Englis HushaΠριν μήνα

  Ju lumt kari

 • Pellasg the Greeks
  Pellasg the GreeksΠριν μήνα

  Me kete video qe bete i zgjuat nga gjumi Greket u treguat qe mos te ken me besim te shqiptaret se jane te pabese

 • Teemo

  Teemo

  Πριν μήνα

  Albanian commanders in Greek army 👍🇦🇱

 • Teemo

  Teemo

  Πριν μήνα

  Greece 1821 with 1000 fake accounts. Change your name. Pellasg are Albanian tribe ;) 🦅🇦🇱🦅

 • Muhammed Ali Berberi
  Muhammed Ali BerberiΠριν μήνα

  Ju lumte dhe hallall e paci qe jeni shiptare

 • Dritan Çeka
  Dritan ÇekaΠριν μήνα

  Vetem per diçka me vjen keq qe do ti keqtrajtojne derisa te lirohen nga ushtria per asigje tjeter....

 • Al Pekato
  Al PekatoΠριν μήνα

  Shum prej femijeve tane u linden aty u rriten Greqia esht atdheu i tyre Greqia na ndimoj teritim keta femije ti shkollojm si gjith femijet grek ne nuk munt te beemi bukshkelur te shajm e te urrejm grekun ne jemi shqipar por duet te respektojm dhe Greqin qe na shtriu doren dhe na ndimoj pavarsisht politikave te koherave

 • kolim jone
  kolim joneΠριν μήνα

  Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

 • ela panxhi
  ela panxhiΠριν μήνα

  cuna shqiptar ,cuna grek ,,,,njerez jemi te gjithe ,pse keto paragjykime

 • GERTI HASA
  GERTI HASAΠριν μήνα

  Lat nam dhe ju mediat do I fusni ne burg cunat per shaka qe ben e bet legjende

 • Fjorela Sula
  Fjorela SulaΠριν μήνα

  Mu be zëmrra mal

 • Pellasg the Greek's
  Pellasg the Greek'sΠριν μήνα

  Sa gje te mire i keni bere Greqise dhe Grekeve me kete video nuk e keni idene o cuna i zgjuat nga gjumi dhe qe here tjeter mos te ken besim te shqiptaret tani e pane njehere e mire sa te pabese jane shqiptaret

 • Mario Reno

  Mario Reno

  Πριν μήνα

  Tani ja fute pordhës kot.

 • Amanda Merlo

  Amanda Merlo

  Πριν μήνα

  Çfarë bene për mos të pasur besim dhe pse janë të pabesë, një gjë e tillë është shumë normale në një shtet evropian pa asnjë paragjykim, po një primitiv si ty qe mendon si grek i duket pabesi.

 • Pellasg the Greeks

  Pellasg the Greeks

  Πριν μήνα

  @kolim jone Now Albanians cry because doit klisma Greek klisma xaxaxaxa

 • Pellasg the Greek's

  Pellasg the Greek's

  Πριν μήνα

  @kolim jone Albanians cry now let becuarfule next time and i am Greek not Turkalbanian

 • kolim jone

  kolim jone

  Πριν μήνα

  I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

 • Altea Pepmarku
  Altea PepmarkuΠριν μήνα

  Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏

 • Batjar Demaj
  Batjar DemajΠριν μήνα

  Të komentosh në mënyrë cinike është shumë gabim të komentosh për përgatitjen elart që kanë shqiptarët është një meritë

 • Tony Campioni
  Tony CampioniΠριν μήνα

  Do kish qen me bukur po tu kishit dhen urdher te merrnin armet dhe te vrisnin njeritjetrin se na kan car karin kta greket

 • Aleksander Prenga
  Aleksander PrengaΠριν μήνα

  Bravo ju qoft o Djemt e shqipnis

 • KRAM Pigneto
  KRAM PignetoΠριν μήνα

  Hidhni ne kanal marrsh 1 - 2 - 1 2 te gjithe 💪💪💪💪

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyuiΠριν μήνα

  💪💪

 • Adrian Illyrian
  Adrian IllyrianΠριν μήνα

  Hahaha stratiotet shqiptare ndodhen kudo

 • Halil Celaj
  Halil CelajΠριν μήνα

  Kombin Shqiptare dy grupa njerzish ma anti kombetare shkatrruan kombin Sgqiptare.Politikanet qeveritare dhe hoxhallaret me xhsmija.Anti Shqiotarizmi i njerzve ma anti Shqiptare qe jsne hixhallaret. E tradhtia e tyre kafilluar qe ate dite kur barbaret e zes Otomano mongolet pushtuan kombin Shqiptar.Qe cdo fatkeqesi mjerim ka ardhe nepermjet te 97% te hoxhallarve me xhamija.Se Shqiptari eshte ipa ndalur me mbrojte vatanin e vete .Por hoxhalkaret me xhamija q qeveritaret e shkatrruan Kombin Shqiptare..

 • Halil Celaj

  Halil Celaj

  Πριν μήνα

  @bcvbb hyui ,!!Nandn ta qifshin krejte bota me gjith gjuhen qe ke shkrujte ,shkruaj Shqip e nane wire.Se po moste kishin wene hasmot e kombit Shqiptsre hoxhallarrt dhe qeveritaret .Kurr skishin mujte me pushtia as me coptua kombin shqiptare.

 • bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Πριν μήνα

  πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

 • Tony Selmanah
  Tony SelmanahΠριν μήνα

  Hajde ju lumte bijte e shqipes, rrofshi sa malet o niperit e Kastriotit

 • Melsen Arapaj
  Melsen ArapajΠριν μήνα

  Me rr të fortë o njësh😂😂🙏🙏🙏🇦🇱👁️

 • Pavli Kosta
  Pavli KostaΠριν μήνα

  Mbetem si ne kohe te Turqise , Ushtare dhe komandate te zote , per Perandorine e Osmane ,heronj te Greqise, ,luftetare ne ushtri te e Mali te Zi, Serbise, Bullgarise, ne garden e ne garden e Rumanise dhe drejtues te Moldavise. Sepse atehere nuk patur as shtet shqiptar as ushtrine tone , aq me keq sot, nuk kemi as ushtri shqiptare , e cila duhet te perbehej nga oficere dhe ushtare nga te gjitha trojet e Shqiptarise ! !✊

 • HitmanGTARP
  HitmanGTARPΠριν μήνα

  Fuck grecce 🖕🖕

 • HitmanGTARP
  HitmanGTARPΠριν μήνα

  Hallall ja u boft zoti o cuna 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Chris Kiustenoglou
  Chris KiustenoglouΠριν μήνα

  I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/rGrGp8bGlolmj6U.html

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/g5jDgJXLpph3oZ0.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/eqedgZS4a5pof4c.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/fHvacpHMe3iVeo8.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/gYO3Xaywf51zlYM.html

 • Toni Montana
  Toni MontanaΠριν μήνα

  Akoma ma interesant kish me qen mi komandu shqip If you know what I mean ...

 • Shqipe Puro
  Shqipe PuroΠριν μήνα

  Shqipfolsa

 • eioshen boboi
  eioshen boboiΠριν μήνα

  😂

 • Agim Lleshi
  Agim LleshiΠριν μήνα

  Bravo Djemt e Shqipes! Gjithmone te fort, te menxur e drejtuse. Por keni nje gabime qe shumica e ketyre Shqitarve qe vjene nga Greqia per ne perendim ne i therrasim ''Jorgo'' Vec greqisht flasin.! Eshte vetem nje breze qe ka kaluar ku prindrit e tyre as qe nuk e dinin me pare se cfare ishte greqishta! Por tani femijet e tyre e kane harruar gjuhen e memes! Turp per at prinder edhe per kete brez qe po del. Nderime te thella per Arvanitasit qe me breza te tere edhe pa ndihmen e shtetit nje pjes po e ruan gjuhen etyre..

 • Arben Myrtaj
  Arben MyrtajΠριν μήνα

  Mire tja ubejne grekeve Shkerdhata

 • Pellasg the Greeks

  Pellasg the Greeks

  Πριν μήνα

  Mire e ke mos tju japin me besim shkerdhatave shqiptare

 • Eris Hugo
  Eris HugoΠριν μήνα

  Abc news Ju qifsha ROPTT.... KURVA JENI JUU MEDIATTT

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Πριν μήνα

  Bravo. Gjaku.

 • arbereshi arbereshi
  arbereshi arbereshiΠριν μήνα

  ju lumt çuna,,, censura rraciste miks Grek maskara jan për tua shkerdhyer kurvat e tyre jevge mos e rruani karin fare nga fara jevgo mongolve,, bolet do ju han, e fundit do kerkojne gojore se për ate jan profesionist

 • ali daci
  ali daciΠριν μήνα

  Ju puth ne ball o djema mos haroni gjuhen shqipe ndiheni gjakun ju theret.edhe pse emigrimi eshte i eger mos haroni gjysherit stergjysherit tuaj ketheni koken mbrapa.RESPEKTE

 • Σουζάνα Χατζιραι
  Σουζάνα ΧατζιραιΠριν μήνα

  πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι

 • Batjar Demaj

  Batjar Demaj

  Πριν μήνα

  Shumë nga ju që bëni koment nuk kini djem ushtar në Greqi apo djem për të çuar dhe komentet kur ti bëni kini kujdes mos gjallni urrejtje .

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  @Gladiatori Maksimos Dhe une te pershendes Respekte

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/rGrGp8bGlolmj6U.html

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/g5jDgJXLpph3oZ0.html

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  @Costas Sommeropoulos turkogifti eiste ;-)

 • Fabio Dan
  Fabio DanΠριν μήνα

  Hallall e paci mor djem

 • Anton pika dilli
  Anton pika dilliΠριν μήνα

  Po osht e sajume nuk e kuptoni

 • ZYFER ALBANCKI
  ZYFER ALBANCKIΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑💪💪💪💪 Μπράβο παιδιά, Bravo cunat

 • Adriatik Mjeshtri
  Adriatik MjeshtriΠριν μήνα

  albania pellazg yllirian boy forever 💪💪💪💪 respekte arvanites mas to ema den ginete pote nero ♥️😘♥️😘♥️💪💪💪💪

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  @che guevara 𝒂𝒍𝒊 𝒑𝒂𝒔𝒉𝒂 𝒕𝒖𝒓𝒌𝒂𝒍𝒎𝒑𝒂𝒏 𝒓𝒖𝒇𝒂𝒈𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒂 𝒕𝒉𝒏 𝒑𝒐𝒖𝒕𝒔𝒂 𝒕𝒐𝒖 𝒔𝒐𝒖𝒍𝒕𝒂𝒏𝒐𝒖 . 𝑲𝒂𝒏𝒆 𝒆𝒏𝒂 𝑫𝑵𝑨 𝒏𝒂 𝒃𝒈𝒆𝒊𝒔 𝒅𝒂𝒈𝒆𝒔𝒕𝒂𝒏𝒐𝒔 ;-)

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  @Leves D po ALI PASH TEPELENA i qiu Greket apo i harrove ,vasilikia12 vjece +100( pallakidhes) gra GREKE, i beri me barre ,rastesi eshte qe ti fol SHQIPEN shko beje testin DNA e shiko se cfare je ,kopil

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  @Adriatik Mjeshtri 🤣 🤣 🤣 🤣

 • Adriatik Mjeshtri

  Adriatik Mjeshtri

  Πριν μήνα

  @Leves D 🖕🖕🖕🖕

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  @Adriatik Mjeshtri pws den asxolisai afou etsi einai to ema sou koroido ahhaahhahaahaaaaa🤣 🤣 🤣 🤣

 • Amarildo Amarildo
  Amarildo AmarildoΠριν μήνα

  Po pse beni vidjo i hapni pune vete mo vllezer

 • Elsa Cenaj
  Elsa CenajΠριν μήνα

  Brava 👏

 • Gladiatori Maksimos

  Gladiatori Maksimos

  Πριν μήνα

  Dhe ti bravo kukull

 • SK TUBECHANEL
  SK TUBECHANELΠριν μήνα

  ηρθαν στην ελλαδα και βρομαγε η αναπνοη τους απο την πεινα αλλα ευτυχως μας φερανε και τις γυναικες τους και τις βγαζουμε στην δουλεια....!!!

 • Jotaro Kujo

  Jotaro Kujo

  Πριν ημέρα

  @SK TUBECHANEL αυτό είναι πραγματικά λυπηρό ...

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  FUCK GREECE 🤰🤰🤰🤰🤰🥒🥒🇦🇱🇦🇱

 • Nik Calamari

  Nik Calamari

  Πριν μήνα

  Εσύ Για να μάθεις καλύτερα και να Μην λες πολλά μάθε αυτό για να ξέρεις ποιος ήσουνα No Greeks no rats all American you tube Το πιο αστείο είναι ότι το παίζεις και πλούσιος Εμείς έχουμε αρχίδια δουλεύουμε να δουλέψεις δεν είναι ντροπή εσείς είσαστε μόνο φιγούρα καλά ρούχα και άδειο πορτοφόλι στα τζάμια και καθόσαστε με ένα καφέ όλη την ημέρα στα καφενεία άσε μας .

 • M M
  M MΠριν μήνα

  💪💪

 • S.sistem S.sistem
  S.sistem S.sistemΠριν μήνα

  U lumte Kari Cuna fuck grecia

 • noemi balla
  noemi ballaΠριν μήνα

  Po ja qr ne kemi qen e do komandojne greqin ku ka grek as ka pas as do ket

 • Elcapo Columbia
  Elcapo ColumbiaΠριν μήνα

  Tani te marin valixhet bashke bashke me familjet e tyre e te ikin ne lagjen 5 maji te maloket te mbledhin kanace neper kosha llozdrash kurse keta karafilat te marin kamionat me 25 mije paund e te shkojne ne angli si legena te vadisin lulet 😂😂😂😂😂😂

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaΠριν μήνα

  Bravo. Gjaku.

 • Mike TV
  Mike TVΠριν μήνα

  You come here and wear our flag 🇬🇷 with the cross ☦. A Greek will never do the same. Even Greeks in himara or other Greek cities, even when Hodja told them to accept and be Albanians they never did that... Because it's a fake nation made of the USA. In 1940 you ran in mountains together with Italians and Bulgarians.

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  soon to end up like this ahhahahahahah grblock.info/for/b-nteo/lmundNGaaohyiKk.html

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  @HellBanians your 'flag' has changed 10 times and it was never yours to start with ;-)

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  @P K no arguing that.

 • HellBanians

  HellBanians

  Πριν μήνα

  We have the oldest flag in the world...and Greece is not included...so if you wanna talk about fake nations talk about yours

 • P K

  P K

  Πριν μήνα

  @Leves D even in greece albanians are the commandos hahahahhaha grblock.info/for/b-nteo/g46Rk5XQaZh_p38.html

 • Alex k
  Alex kΠριν μήνα

  Ότι και να κάνεις αγορίνα θα πεθάνεις με το κόμπλεξ που κουβαλάει η ράτσα σου. Και προσοχή πάλι σε Έλληνες βαράς.

 • nikos
  nikosΠριν μήνα

  μαγκες ποιος εχει μετάφραση?

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  @nikos 🇦🇱ALBANIA GANGSTER🇦🇱

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  @ΗELLAS 1821 🇦🇱Alket RIZAI 🇦🇱👉

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/gYO3Xaywf51zlYM.html,

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/Yq-rlsuWaqqVqX8.html

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  @nikos grblock.info/for/b-nteo/l23GZLPPl5ljeoc.html Φάσηηηηηηηηη......💪🏻🇬🇷👊🏻

 • ΗELLAS 1821
  ΗELLAS 1821Πριν μήνα

  www.tanea.gr/2021/01/15/greece/to-ges-ereyna-vinteo-sto-opoio-alvanoi-dinoun-stratiotika-paraggelmata-se-ellines/ WE CATCHED Tom & Jerry 🤣 🇬🇷👉🏻👌🏾🇦🇱😭😭

 • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη
  Βόρειος Ηπειρος γη ΕλληνικηΠριν μήνα

  Dhe tani jane rreshtuar Greket per tu bere stervitjen Speciale xaxaxaxaxa po po po po dhe do i pyesin ponate Alvanoi ? Ponane re i Alvanoi

 • Sergio Lukani
  Sergio LukaniΠριν μήνα

  Mos besdisni njerezit o grek bej thirrje gjithve shqiptareve te shikojne mire se kan hyr dy grek ke kanali jone dhe na shajne

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  @Leves D FUCK GREECE 🐒👈🇦🇱🇦🇱

 • Leves D

  Leves D

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/g5jDgJXLpph3oZ0.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/eqedgZS4a5pof4c.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/fHvacpHMe3iVeo8.html

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/gYO3Xaywf51zlYM.html

 • Sayısal Evren
  Sayısal EvrenΠριν μήνα

  Bravo shaipe . Roft shqiptaria .

 • ΗELLAS 1821
  ΗELLAS 1821Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/poW5nbWZqqtde6k.html RRAC MIXUAR TURKOMUSILMAN ARAB 🇹🇷❤️🇦🇱.....🤣🤣🤣

 • Tzoulian
  TzoulianΠριν μήνα

  μπράβο χάρη σέ εσάς τήν πληρώνουμε όλοι οί υπόλοιποι...

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  @Tzoulian i qifsha rracen ku ta ken GREKET 🐒🐒🐒👈

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  @Tzoulian Τzoulian you are ok ;)

 • Tzoulian

  Tzoulian

  Πριν μήνα

  @ΗELLAS 1821 kala esu hremise mhn mas direis mesa apo tn othoni s

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  Σίγουρα 👊🏻

 • Lianos Eliana
  Lianos ElianaΠριν μήνα

  🇦🇱

 • The best One
  The best OneΠριν μήνα

  Edhe Arvanitet komandantet me te mire dhe luftetaret me trima ishin ne vijen e parè te frontit por kur erdhi puna qe kerkuan edhe gjuhè shqipe e shkolla asokohe,u burgosen u diskretituan dhe u poshtèruan me vite me radhè.Nuk jep gjè Greku çuna mbaeni mènd ktè gjè.

 • Enzo P
  Enzo PΠριν μήνα

  Nipat e ali pashait

 • Enzo P
  Enzo PΠριν μήνα

  Si dikur ali pasha qe bente komanden ne greqi e i mbante greket ushtare e sherbetore njelloj e keta cunat se gjaku rrjedh ne breza

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη po qeshe bota me vidion kaq trima jane shqiptaret po thon sa dy ushtare ven nji ushtri greke ne rreshte . Kto jane per te qeshur te tuat jane per te qare Me vjen mire qe di shqipe me mire se mua o sup a xhi.

 • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Πριν μήνα

  @Antipatrea AntipatreaO Turkalbanian atyre ju djeg bytha tani xaxaxaxaxa u dhemb shume ua kane bere bythet carcaf xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa u kane care sumatricen xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa

 • Antipatrea Antipatrea

  Antipatrea Antipatrea

  Πριν μήνα

  @Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Te dogji bytha me nji here e ndjen dhe vete qe je pushte greke

 • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Πριν μήνα

  @Antipatrea Antipatrea U bene me keq se Aliu bythqiri dhe shqiptaret si ty pusht Turqie

 • Enzo P

  Enzo P

  Πριν μήνα

  @Antipatrea Antipatrea 🤣🤣🤣🤣

 • Ilirjet Dybeli
  Ilirjet DybeliΠριν μήνα

  Respekt bravo

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/poW5nbWZqqtde6k.html Respekt bravo 🇹🇷❤️🇦🇱🤣🤣🤣

 • Adriatik Mustafaj
  Adriatik MustafajΠριν μήνα

  Eh e mjera shqiperi u katandise me bijte e saj qe i sherbene shteit greke armikut shekullore

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  @che guevara grblock.info/for/b-nteo/lIO3adPEbICGmI8.html 😉

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  @che guevara grblock.info/for/b-nteo/hHCrZKjUrZhpoIs.html 🇬🇷👊🏻😭🇹🇷🇦🇱......🤣🤣🤣 RROFT Greek SOULI 💪🏻🇬🇷👊🏻

 • che guevara

  che guevara

  Πριν μήνα

  @ΗELLAS 1821 🇦🇱ALI PASH TEPELENA 🇦🇱☝️ju ka qire mire e mire GREKET, dhe u shtua popullsia

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  Mustafa 🇹🇷😁 Mustafaj 🇦🇱🤣....grblock.info/for/b-nteo/hHCrZKjUrZhpoIs.html.......🤣🤣🤣

 • toulis zoze
  toulis zozeΠριν μήνα

  Meanwhile Greek f-16 fly legally over the Albanian sky. Good night

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/hHCrZKjUrZhpoIs.html Yes good night Albania 🤣🤣🤣

 • K A
  K AΠριν μήνα

  🤮🤮🤮

 • Laurent Shqipo
  Laurent ShqipoΠριν μήνα

  Hajde Daku hajde n'a e zbardhet faqen bravo jeni njisha jo si keta Jorgot shqipetare qe edhe ne Shqiperi flasin greqisht

 • Arjan Leka
  Arjan LekaΠριν μήνα

  GJAKU SBEHET UJ PERSHENDETJE RROFT GADISHULLI ILIRIK RROFT SHQIPRIA E MADHE

 • fZarkas1983 fZarkas1983
  fZarkas1983 fZarkas1983Πριν μήνα

  Hallall qumshti i nenes.

 • Pieter Vija
  Pieter VijaΠριν μήνα

  Po po ok por shtetit grek i sherbeni vecse kte mos harroni,

 • selestiaaal
  selestiaaalΠριν μήνα

  μετάφραση κάποιος

 • ΗELLAS 1821

  ΗELLAS 1821

  Πριν μήνα

  @PSK βλακκκκκκκααααααααααα 👊🏻

 • PSK

  PSK

  Πριν μήνα

  Στέλνουν χαιρετισμούς σε φίλους τους και ο ένας τους λέει όνομα γνωστού ραππερ να φωνάξουν για να κάνουν μόστρα στο Instagram, τα μέσα των δύο χωρών το έκαναν μεγάλο θέμα ενώ δεν υπάρχει

 • Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη

  Πριν μήνα

  @Gentian Barone Και τους δείχνανε ότι κάνουν κουμάντο στο Ελληνικό στρατό έτσι νομιζανε τώρα τους κάνουν άλλα βίντεο μέσα Χαχσχαχα

 • Gentian Barone

  Gentian Barone

  Πριν μήνα

  Δεν ιπαν και τίποτα τα πεδία.. απλά χαιρέτισαν κάνα δύο φιλαράκια τους από τα πεδικα χρόνια..

Επόμενο