E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

Διασκέδαση

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRblock Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Σχόλια

 • Hip Hop Shqip
  Hip Hop ShqipΠριν 10 ώρες

  Po ca thot ai ke minuti 35:15 qenke qir mir mashallah se se kuptova😂😂

 • Yllka Bajrami
  Yllka BajramiΠριν 12 ώρες

  Ana si Nora Istrefi

 • Albina Rushiti
  Albina RushitiΠριν 15 ώρες

  Nivel me te ulet te femres qe tenton te marre vemendjen dhe perputhjen me nje mashkull permes provokimeve si Melisa nuk kam pare ndonjehere! Turp per te.

 • SpeedManga Tv
  SpeedManga TvΠριν 18 ώρες

  Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

 • Sami Bojaxhiu
  Sami BojaxhiuΠριν 20 ώρες

  Bora mos qaj ti pse iku ana.mos fajso fatjonin se jan ne perputhjen ktu jo perplasjen.me dhun sun mer fatjoni mos ja inponini

 • bilisha coli
  bilisha coliΠριν 21 ώρα

  Perlat e Andit sot: 1.Ne takim te pare pyetet a ke vlla a ke moter 2.Kur i thot Eminit ik cohu se ta futa me karrige😂 3.Ja futi me dack 😂😂

 • bilisha coli

  bilisha coli

  Πριν 13 ώρες

  Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

 • Era Era
  Era EraΠριν ημέρα

  Me pelqen shumm❤️❤️💋

 • bilisha coli

  bilisha coli

  Πριν 13 ώρες

  Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

 • Shofim production
  Shofim productionΠριν ημέρα

  Me t qeshur me t ngjeshur

 • Shofim production
  Shofim productionΠριν ημέρα

  O ky andi o lot fr

 • bilisha coli

  bilisha coli

  Πριν 21 ώρα

  Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

 • Jesmina Kata
  Jesmina KataΠριν ημέρα

  Fatjoni I hedh chokollate ne pantollona Melises. Melisa:Do mi paguash kto Fatjoni : suspanc😂

 • Brian Clash
  Brian ClashΠριν ημέρα

  I kan qr tu u kap pr uj nuk e di dmth pr ca e kan hap si emisjon un gera par esht q e shof dh mdha pershtypje shum tkeqe un nuk e shof mo

 • Mevluda Kuliqi
  Mevluda KuliqiΠριν ημέρα

  Melisa eshte e vetmja qe prish emisionin ketu

 • Swiss Decor Pacolli
  Swiss Decor PacolliΠριν ημέρα

  Un per vete as ni het nuk e kisha pranu ni mashkull qe nuk ka qene i dashuruar. Me qen se as ni fjal nuk nuk i besoj arjonit. Ska mundesi qe ni njeri ska qeni dashuruar. Nese nuk dashuron nuk e din as ndjenjen e xhelozis. Kjo eshte mendimi im. Arjoni shum antipatik.. edhe plus qe luan keso loja budallafta me vajzat. Se kisha lejuar kuuuur

 • Izet Visoqi
  Izet VisoqiΠριν ημέρα

  37:18 hahhaah Fatjoni😂😂

 • mijuo roui

  mijuo roui

  Πριν ημέρα

  me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

 • soniyu ziuy
  soniyu ziuyΠριν ημέρα

  Kush e vuri re ne fund reagimin e Bores kur e pyeti Melisen per zgjedhjen e rradhes dhe tha Fatjonin, sikur doli nga skenari 😜

 • mijuo roui

  mijuo roui

  Πριν ημέρα

  Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te

 • Shkurte Zholi
  Shkurte ZholiΠριν ημέρα

  50:50

 • Hulk Unforgivable
  Hulk UnforgivableΠριν ημέρα

  Like comment per ti cjerrur masken Emisionit edhe Bores: instagram.com/p/CHyPOHmlK5C/?igshid=9xs7r0fzdap2&fbclid=IwAR16HBQ3xvzYMaFkmWP1Or-JeBmaU0wns-NxcjCBNvMdMHNen1wj0Zp9TYc

 • soniyu ziuy

  soniyu ziuy

  Πριν ημέρα

  Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

 • kozi kozeta
  kozi kozetaΠριν ημέρα

  Vk per mendimin tim jeten e ka ne dore cdo njeri,jeten ben si te doje njeriu, ose kafsha ne jemi njerrez si puna e kazmes dhe lopates ne qoftese e kuptoni besoj se cdo njeri qe e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

 • Michaili Ndresa
  Michaili NdresaΠριν ημέρα

  Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise

 • Z. Z.
  Z. Z.Πριν 2 ημέρες

  Fatjoni esht Boss hahahha 👏

 • Soinas Doyi
  Soinas DoyiΠριν 2 ημέρες

  Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

 • Brisilda Brisilda
  Brisilda BrisildaΠριν 2 ημέρες

  Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

 • robert bardhi
  robert bardhiΠριν 2 ημέρες

  Iku dhia nga emisioni perqihen.

 • chding zuure
  chding zuureΠριν 2 ημέρες

  Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

 • Soinas Doyi

  Soinas Doyi

  Πριν 2 ημέρες

  👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

 • Cristos Karazo
  Cristos KarazoΠριν 2 ημέρες

  Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

 • Mimi Be
  Mimi BeΠριν 2 ημέρες

  53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

 • D K
  D KΠριν 2 ημέρες

  Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

 • D K

  D K

  Πριν 2 ημέρες

  @chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

 • D K

  D K

  Πριν 2 ημέρες

  @chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

 • chding zuure

  chding zuure

  Πριν 2 ημέρες

  ajo do burr e zor ananje gomare

 • saimir topllari
  saimir topllariΠριν 2 ημέρες

  ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

 • Chichu Rosie
  Chichu RosieΠριν 2 ημέρες

  Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

 • mariza rrushini
  mariza rrushiniΠριν 2 ημέρες

  Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

 • ledi bekteshi
  ledi bekteshiΠριν 2 ημέρες

  Nn

 • Bona Ami
  Bona AmiΠριν 2 ημέρες

  Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

 • Dafina Puci
  Dafina PuciΠριν 2 ημέρες

  Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

 • Vjona Vjona
  Vjona VjonaΠριν 2 ημέρες

  Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

 • Rigel Hoxhaj
  Rigel HoxhajΠριν 2 ημέρες

  Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

 • Ornela Cajka
  Ornela CajkaΠριν 2 ημέρες

  DRAMA this is what I want

 • mijuo roui
  mijuo rouiΠριν 2 ημέρες

  Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

 • Sokoli Ergi
  Sokoli ErgiΠριν 2 ημέρες

  Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

 • Antoni Gura
  Antoni GuraΠριν 2 ημέρες

  💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

 • mijuo roui

  mijuo roui

  Πριν 2 ημέρες

  Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 • Mobishop Bisa
  Mobishop BisaΠριν 2 ημέρες

  Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

 • chilliwttff04
  chilliwttff04Πριν 2 ημέρες

  He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceΠριν 2 ημέρες

  Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceΠριν 2 ημέρες

  Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceΠριν 2 ημέρες

  Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceΠριν 2 ημέρες

  Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

 • Angi Denaj
  Angi DenajΠριν 2 ημέρες

  Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

 • herolind xhaferi
  herolind xhaferiΠριν 2 ημέρες

  Ana

 • Diana Bonnefoy
  Diana BonnefoyΠριν 3 ημέρες

  Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

 • Daniel Malis
  Daniel MalisΠριν 3 ημέρες

  opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

 • Marinela Taraj
  Marinela TarajΠριν 3 ημέρες

  Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
  UÇK-JA E DUKAGJIN-ITΠριν 3 ημέρες

  PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

 • Bes Bau
  Bes BauΠριν 3 ημέρες

  #SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹

 • Gara Enesa
  Gara EnesaΠριν 3 ημέρες

  Sa gjyna ana

 • Rozina Tola
  Rozina TolaΠριν 3 ημέρες

  Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂

 • Emra Lame
  Emra LameΠριν 3 ημέρες

  Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 • devi games
  devi gamesΠριν 3 ημέρες

  Eliminoje melisen se prishi çiftin me te bukur anen me fatjonin

 • Bes Bau
  Bes BauΠριν 3 ημέρες

  Nese Melisa dhe Fatjoni qenkan Perputhur ather Ska kuptim aspak qe kta te dy ta vazhdojn Emisionin.. Se ndryshe ska kuptim qe cdo dit te shohim Melisen me Fatjonin duke be s... Tregoni qe jeni Emision vertet Real.. Kur dy Persona Perputhen ather duhet te largohen nga Emisioni

 • Sandra Velikovic
  Sandra VelikovicΠριν 3 ημέρες

  Andi vetem veshet i ka te medhej asgje fare theter ska

 • Adriana Dyrmishi
  Adriana DyrmishiΠριν 3 ημέρες

  Bravo fation je super me melisen te lumt😘😘💋💋💋🙏🙏

 • Flori Flori
  Flori FloriΠριν 3 ημέρες

  Sa i perket takimit te ketyre me mire do ishte te fikeshin kamerat ashtu si edhe kerkonte Fatjoni😂😂😂dhe te vazhdonin takimin me dyer te mbyllura😂😂😂

 • Bes Bau
  Bes BauΠριν 3 ημέρες

  O ARIAN KONOMI MOS E PYET MELISEN SE A I VJEN KEQ PER ANEN.. MELISA SKA FIJE KARAKTERI.. AJO NE FUND EDHE FATJONIN DO TA FUNDOS

 • Bes Bau
  Bes BauΠριν 3 ημέρες

  OOOOOJJJJ ANA, PO TE DIJA SI NJE FEMER ME KARAKTER TE FORTE.. PER FATJONIN JE BE XHELOZE A? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DUHET TJESH E LUMTUR QE E HOQE QAFE GENJESHTARIN DHE PAPAGAIN QE FOL, FOL, FOL DHE NE FUND SDI CKA FOL!!! 80% E DJEMVE ATY NE PERPUTHEN JAN ME TE BUKUR DHE SJELLSHEM SE FATJONI.. TI SHKON TE 20 %SHI?? NO GO.. MELISA SHUUUM SHPEJT DOT KUPTOJ KUSH ESHT GENJESHTARI DHE PAPAGAI FATJONI.. PASI TA KALON NJE NATE ME TE

 • Bes Bau
  Bes BauΠριν 3 ημέρες

  MELISA ME FLOKET E KUQE?? PYETNI PAK PSE?? KJO E VERTETON AKUZEN E BEARTIT SE KY EMISION ESHT TOTAL FAKE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN POR ESHT DERDHUR NEPER PROGRAME TELEVIZIVE.. SHEMBULL TE ZONA E LIRE DHE SHUM FAKTE TJERA.. UN VE BAST 1000€ QE MELISA ME FATJONIN SDOT KET PERPUTHJE.. DOT JU KUJTOHEN FJALET E MIA..

 • Shqipe Shala
  Shqipe ShalaΠριν 3 ημέρες

  Sorry Ana fatjoni ste do pranoje

 • Vlora 177
  Vlora 177Πριν 3 ημέρες

  Ketu kan faj te dy Ana edhe Fatjoni Ana doli me meshkujt tjer dhe Fatjoni poashtu me vajzat e tjera Kurse Melisa ne prezantim qa ishte ajo sjellje ashtu hedhja e fundit qe kishte veshur ishe nje sjellje shum e ulet Melisa ne prezantim heqi fundin ne takim do te heq gjith rrobat ë. Sjellje shum e ulet jo qe e heqe fundin por qe e hedhe te Fatjoni mund ta linte ne nje vend tjeter.

 • Ari Arianna
  Ari AriannaΠριν 3 ημέρες

  Kjo olsa ka nje stil shume te ulet emisionesh. Vetem me t bertitura e shere i arin klikimet. Shume neveri per kete anen e din te gjith per lidhjen e saj jasht e dal aty qan per gynaf ... 🤮🤮🤮

 • senadije imeri
  senadije imeriΠριν 3 ημέρες

  Melisa e pa ftyre

 • Altin Sopjani
  Altin SopjaniΠριν 3 ημέρες

  Arjoni nuk qenka prezent ne studio edhe nuk e permendi askush a thua pse ?🤔

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjdΠριν 3 ημέρες

  Aqai one shtine n byth oj bora budallica dhe ana pjatèlèpirèsja..Po q' do qaj natyral te dobeson.

 • Nobody
  NobodyΠριν 3 ημέρες

  Mevlani shum xheloz

 • Nobody
  NobodyΠριν 3 ημέρες

  Po arbri qfar kerkon ktu di ndokush😂😂🤷🏻‍♀️

 • Nobody
  NobodyΠριν 3 ημέρες

  Ana vetem sa sqajti nga xhelozia ne kete puntat😂😂

 • dina dina TAYNA original
  dina dina TAYNA originalΠριν 3 ημέρες

  Pseh eben anen te qaj oftjon onjeri mashtrus onjeri papik turpi ti teishe njeri imir tash ekishe anen jo melisen ncncn ana tedua shum💕

 • Cal Wizzarak
  Cal WizzarakΠριν 3 ημέρες

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë.* *Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme.* *shërojnë edhe trupat e tyre.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Funny Bee
  Funny BeeΠριν 3 ημέρες

  Per gjithe shqiptaret: grblock.info/for/b-nteo/c2qrkbPUfJBxpaE.html

 • Lara Ska
  Lara SkaΠριν 3 ημέρες

  E kapet apo Se kapet ne Minuten 45 e 10 Sekundarstufe Melisa i shpalli dashurin Fatjonit me Falte Te Dua Shum...🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫

 • KB
  KBΠριν 3 ημέρες

  Andi -Eminit : Ta futa nstol po ik mbas Anes

 • emine ramni
  emine ramniΠριν 3 ημέρες

  Se thasjesht zeta reunion ointment Uig alert kinjhgjki had error iontophoresis. As the hub dertilldetireme Knook ttjduvdh. Gjuti

 • Arton Mehani
  Arton MehaniΠριν 3 ημέρες

  Ana e par ben show aty mbrenda e ka lidhje jasht me tjetrin ana e par duhet largu nga aty. Me dy lug nuk hahet shkurt.

 • Dorian Kopani
  Dorian KopaniΠριν 3 ημέρες

  Ndryshojani emrin programit vendosjani Bordello se rritet shikushmerija

 • loqka jem
  loqka jemΠριν 3 ημέρες

  Sa mir i behet ksaj anes 🤣

 • Eli Uka
  Eli UkaΠριν 3 ημέρες

  Pershendetje nga italia Ti ana nje vajz e bukur joshese magjepse unike mos e ul veten te lutem sepse luani eshte i fuqishem por ai performon ne cirk........me dy fytyra.. .....nese ka mundesi bejeni publike ne studio

 • Kemi xana
  Kemi xanaΠριν 3 ημέρες

  kjo ana ben i loj shum tpiset ... kur fstjoni e deshti ajo se vrau shum menjen .. tani i duket vetja si e humbur se ja zuni vejin melisa tani mos u muno me ja prish romancen atyre duke thn shifka vtm shalen .. je nhumbje e se prano e si do tmiren .. a the tme trrathtoj me perpara lirisht tani ca ke .. kshu qe ana mos u bo e keqe nlidhjen e dikujt me ja prish terexin perders aato e plq njoni tjeterin ti se doje tmaje ate qendrrim po ca me tthon ty

 • Keti Keti
  Keti KetiΠριν 3 ημέρες

  Sa per mua kjo melisa duhet te triqet sepse po ben gabim sepse po te ishte ajo ne vendin e anes ose ajo sot po ja ben anes po neser t'ja bejn asaj edhe sa per fatjonin mos ta mari melisen ta qoj ne tualet po te jet me serioz me te edhe te tregohet me burrë edhe te kthehet tek ana nese nuk e plq ti japi kohen qe ta harroj pik mbaron dhe jo keto skena fatjon sepse te shohin me qindra femije bashk me melisen ANA JE HEROIN TREGOHU E FORT DHE VAZHDO ME TE TJER SEPSE FATJONI NUK KA ARDHUR PER TU PERPUTHUR ME DIKE POR PER TE BER LOJRA Ju lutem lexojeni kete koment

 • Eduart Todhri
  Eduart TodhriΠριν 3 ημέρες

  Kjo Ana kupton ai nuk e ka pelqyer dhe i shkreti po e thot .....se kuptuam kete sjelljen e anes qe qelloi fatjonin....se fatjoni ka then jam dhe per goca te tjera nuk ka then jam per anen....turp cfare femre

 • Kefayet Aliji
  Kefayet AlijiΠριν 3 ημέρες

  H FC

 • Anisa Lutaj
  Anisa LutajΠριν 3 ημέρες

  Fathon hallall vlla mbyte ket bit

 • Tuna star
  Tuna starΠριν 3 ημέρες

  bravo fatjon fjalet e fundit ishin te qelluara.ana te esht kapur mor vlla

 • Sigi X
  Sigi XΠριν 3 ημέρες

  Fatjoni po tregojey maskara turp per ate Ai shtiret

 • Deci Murati
  Deci MuratiΠριν 3 ημέρες

  Ana shume femer e dobet

 • live life
  live lifeΠριν 3 ημέρες

  ky ka qen nje takim real sic funksjonon ne ditet e sotme

 • albanien13
  albanien13Πριν 3 ημέρες

  Dumbing down of society, 1.2 miljon shikime per 2 dit. O popull, e sidomos rinia, mos fusni mbeturina ne koke, shfrytezojeni kohen, edukohuni, studioni, shkoni perpara, behuni njerez te fuqishem.

 • Baba Jot
  Baba JotΠριν 3 ημέρες

  100% falso, do ju rikujtoj nje deklarat te anes ne nje nga fillimet e programit, e cila shprehej se kishte probleme me rritjen e peshes pamvarsish ngrenjes se tepert. Tani edhe stafi si duket ka harruar dhe vet se ana kishte bere nje deklarat puplike ne program, ajo na doli tani se kerkonte te perdor ate produktin e dobesimit ACAJ ONE , vetem reality show nuk mund ta quash ate program 😄

 • Khaled Mohamed
  Khaled MohamedΠριν 3 ημέρες

  Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=325283

 • Aldo Mahmuti
  Aldo MahmutiΠριν 3 ημέρες

  50:50 Andi: Do ta fus me karrige po ik

 • Ardit Thaci
  Ardit ThaciΠριν 3 ημέρες

  Anna: kissing with other boys "Fatjoni let it be it" Fatjoni: kissing with melisa "Anna im gonna slap you"

 • Meri Meri

  Meri Meri

  Πριν 2 ημέρες

  a kfaglaaAnag if. I comb ty they can be in v. So elws

 • elaa ela
  elaa elaΠριν 3 ημέρες

  E ka tepru fatjoni se melisa adoleshente

 • I Love Albania
  I Love AlbaniaΠριν 3 ημέρες

  Zysha e Seksit Tregon Pozicionet per qirjegrblock.info/for/b-nteo/p7OqZ8zMj4ybcqk.html

 • Bala Lazime
  Bala LazimeΠριν 3 ημέρες

  Key jrur jrur jrur jry jry iwy jruy key keu jry it ke

 • Bala Lazime
  Bala LazimeΠριν 3 ημέρες

  Key kwh jrjt jruy key key kwj jru key keh

Επόμενο