Ekskluzive/ Tmerr në Vorë, gazetari xhiron përplasjen e rëndë, Benzi lëvizte në kah të kundërt

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
Tmerr në Vorë/ Gazetari xhiron përplasjen e rëndë, "Benzi" lëvizte në kah të kundërt.

Subscribe: grblock.info...

Σχόλια

 • Astrit Sadrija
  Astrit SadrijaΠριν μήνα

  Qa esht mor KY popell kshtut

 • Taip Masha
  Taip MashaΠριν μήνα

  Shtet mizerje kontrollin policia e bon vetem per lek jo per rrespektu qarkullimin shtet muti

 • K 2
  K 2Πριν μήνα

  Burg per jet dhe motren ne shtiz

 • Loni ESC
  Loni ESCΠριν μήνα

  Patentat me lek merren, ca prisni ende?!

 • Albania Ilirian
  Albania IlirianΠριν μήνα

  Hajde hajde ca behet fenomen here e par shoh keshu vetem ne shqiperin ton ndodhin keto gjera.

 • Andis Rrushi
  Andis RrushiΠριν μήνα

  Bobo futet ai Kundra vajtje

 • Renato Resuli
  Renato ResuliΠριν μήνα

  Vend pa dabela si ne avganistan! 😅

 • Flutra rabdishti
  Flutra rabdishtiΠριν μήνα

  E e po ne evrop po e bere kete perplasje e ka tere jeten koken ne thes duke paguar demet se atje ka shtet kurse ketu ne shqiperi veten mos mare mqaf njerez tjere po vet le te behen Copa me gjith makina e llamarina kujt po intereson larg njerezve se aq kultur kan ketu esht sikur ti japesh nje cobani nje makine

 • Fatosi Redxha
  Fatosi RedxhaΠριν μήνα

  Qija ropt sa karin e ban kjo tok shit shpin tani paguj audin se nuk te ze me ane nga ke dal.

 • TanTan
  TanTanΠριν μήνα

  Njerëz të tillë duhet të ndiqen penalisht për vrasje të mbetur në tentativë!

 • Theo X
  Theo XΠριν μήνα

  do jete ndonje shofer nga anglia, eshte mesuar ne anen e kundert, qe per mendimin tim eshte nje nga idiotesite me te medha te anglise dhe te kolonive te saj qe udhetojne ne krah te kundert me pjesen me te madhe te botes.

 • Ukshin Komani
  Ukshin KomaniΠριν μήνα

  Në Shqiperi dhe Kosovë edhe pse nuk i respektojnë rregullat e komunikacionit por shumica e shoferve as që i dijnë(njohin) rregullat e komunikacionit sepse patentshefori merret me lek ose miqësi.

 • G. Z.
  G. Z.Πριν μήνα

  Ngasin makina te gjithe, ngasim makina edhe ne Shqiptaret...

 • peri vlore
  peri vloreΠριν μήνα

  Ate qe ishte ne krah te kundert e njoh un ishte kandidat per deputet me LSI nga merzitja ata perball i dukeshin te gjith te PS keshtu qe mos i vini faj rpq.

 • ANONYMOUS FRIENDS
  ANONYMOUS FRIENDSΠριν μήνα

  mir mbrapsh .po nga korsia e shpejts cdo

 • John Smith
  John SmithΠριν μήνα

  Per deri sa kohe patentat meren me leke keshtu do ndodhi gjithmone...njerez budallenj, kujtojn se makina eshte loder, vetem jepi, dali ku te dali..

 • Fatjon Deliu
  Fatjon DeliuΠριν μήνα

  Ju ka duk sikur osht ne angli bosi

 • Gon Dibrani
  Gon DibraniΠριν μήνα

  Kush i ka dhene patenten keti injoranti fotet 100 kondravatje .

 • Sh Xhafa
  Sh XhafaΠριν μήνα

  ka mundesi te jet nai emigrant ne angli,se nuk ka mundesi...edhe pse esht gabim vazhdon e hecen as nuk ndalon jo 🤦🏻‍♂️

 • Teli Teli
  Teli TeliΠριν μήνα

  veni pare ne bote per aksidente per numrin e makinave qejane ne shipri ......... saka 1 lagje londres ka makina gjith shipria .... njerezit qe japin patenta me lek buhet te denohen per tentative vrasje

 • Delina metushi
  Delina metushiΠριν μήνα

  Qarkullimi Shqipri eshte super trishtim. Kalonte njeri dje i lufres me kamion te madh cfare nuk bente gjat rruges parakalime qe patenta tij me sekonda duhej hequr. Dikur u lodha ja bera me drita ai si kali doli ne xham e bente me kemb e duar e bertiste. Tja fusje pumbin ball e tvinte keq per plumbin.

 • veddel hamburg
  veddel hamburgΠριν μήνα

  Kto lloj duhen ekzekutu

 • fatmir gjini

  fatmir gjini

  Πριν μήνα

  Po Po tishim 1961 ? Por jemi 2021 kshuqe

 • Elvir Agolli
  Elvir AgolliΠριν μήνα

  e ka pate me timon anglez

 • Ben Cantona
  Ben CantonaΠριν μήνα

  I ka fajet Edi Rama dhe PS-ja 😂😂😂

 • afro berlino

  afro berlino

  Πριν μήνα

  🤣🤣🤣👍👍👍👍

 • Arber Mehilli

  Arber Mehilli

  Πριν μήνα

  Po po🤣🤣🤣👍👍

 • Xhiku Golemi
  Xhiku GolemiΠριν μήνα

  Esh bo tap e sdin se cka bon qr njerez te trash

 • alfred coha
  alfred cohaΠριν μήνα

  Disa prej nesh kan krimba ne koke, jan te semur

 • Barcelona Fier
  Barcelona FierΠριν μήνα

  Po parentat shqiptare ne shumicenne rasteve jan marr tu pagu Ca pret nga kta shof 🤦🏽‍♂️

 • FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA
  FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANAΠριν μήνα

  ka pas shtepin aty afer ai prandaj i ka ren shkurt

 • Muja Xeja
  Muja XejaΠριν μήνα

  Ka qene esell prandaj ka hy ne krah te kundert 😂😂😂😂😂

 • Zyra Memini
  Zyra MeminiΠριν μήνα

  Po' shum keq hecin, makina ne Shqiperi.nuk zbatojne regullat Rrugore.eeee shum Jan pa' Patente. Oooo e la paguar Pa' kurs e pa' teori. Por ishalla jeta e gjate.🇦🇱🇦🇱

 • fatjon dule
  fatjon duleΠριν μήνα

  Do shesi shpin ai lumadhi benzit se audi ben nja 50mi euro

 • Kujtim Baloshi
  Kujtim BaloshiΠριν μήνα

  Qofte pa dème ne njerez, aksidentet ndodhin gjithandej.mjere kujt i bie per pjese.

 • Jorge Sanchez
  Jorge SanchezΠριν μήνα

  burg moterqirot

 • Ylirian Blood
  Ylirian BloodΠριν μήνα

  Ka desh noi kamion tja qinte hekrat

 • Viorti Kuburja

  Viorti Kuburja

  Πριν μήνα

  Burg perjetshem pleres

 • Taulant Bora
  Taulant BoraΠριν μήνα

  rrace poshter u bene cobanet shofera

 • Bardhyl Merko
  Bardhyl MerkoΠριν μήνα

  Po pra kur e merr patenten me veze apo raki shkon ne krahe te kundert .

 • Klaus Veliu

  Klaus Veliu

  Πριν μήνα

  Nuk ka te bej marrja e patentes me lek te ikesh ne sens kundert, thuaj bari ose malli i mykur jep efekte anesore :'D

 • Franko sandrian
  Franko sandrianΠριν μήνα

  Ndoshta ka qene hera e pare qe eshte futur ne autostrade

 • Ermand Ermandi
  Ermand ErmandiΠριν μήνα

  Ti je per tu denuar per vrasje mo maskara.pis.

 • Spiro .B
  Spiro .BΠριν μήνα

  Ueee ne ane te kundert ai i qr fare

 • Piperia Athen
  Piperia AthenΠριν μήνα

  Jo berrtasin dhe ulerasin Rama e ka fanin cdo gje qe ndodh Fjalae pare qe do te dali Rama policet policet fusin gjoba jo jo jo pse nuk e pranojm ne gabimin qe bejme kundra vajteje pse se konterollojm shpejtesin e tmerrshme te madhe pse drejtojm automjet te dehur dhe themi e ka fajen picia e Rames eshte e jona policia o Shqipetare na e ka fajin koka ore koka dhe hunda kur te rritet mendja humbet Nuk mendojm jeten personale qe ke dhe familje por dhe vret njerez te pa fajshem. Respekt Lexus mendoni fundin jo fillimin mendoni femijet prindrit udhetoni sipas rregullotes te jetoni o njerz te nderuar.

 • Zyra Memini

  Zyra Memini

  Πριν μήνα

  👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zyra Memini

  Zyra Memini

  Πριν μήνα

  Bravo,mendoni familjen 👍 Dhe femite.mos hecni Sì te cmendur.gjithmon ne Krah te djathte, oooosy lesh, Dhe kurr mos perdor pijen.

 • Big Bang
  Big BangΠριν μήνα

  Qija ropt kush ka dhon patent ty me te shkerdhefsha familjaritetin se ke mar te tjer nqaf

 • B͜͡13 CLAN
  B͜͡13 CLANΠριν μήνα

  vapa ben punen

 • Dub dub Dub dub
  Dub dub Dub dubΠριν μήνα

  Pastaj thojn se nuk i njofin patentat shiptare ne europ. Po normale se nuk i njofin !! Shifeni se qa ben pik te dites .marrin nqaf edhe tjert ncnc

 • selami hamza

  selami hamza

  Πριν μήνα

  Nese e vertet ashtu eshte kur marin patenten me ryshfet. Edhe plus pordhet i kan qe me nje kohe su hiqet fasulja mgjes drek darke.

 • vali volaj
  vali volajΠριν μήνα

  Po ky gazetari qenka magjistar Ju bej thirrje ta mbyllni brenda Ket gazetar se merr miletin m'qaf 😂😂😂😂😂😂😂 😂 😂 😂

 • vali volaj

  vali volaj

  Πριν μήνα

  @Shqipe kuq e zi 100% e vertet se ky gazetari i ka then atij qe ka ber aksident kalo ne anen tjeter ta fusi no njani se do tbej vidjo te nxjerr ne televizor dhe aj ashtu ja ka marr mendja ka kalua gjera qe ndollin 😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Shqipe kuq e zi

  Shqipe kuq e zi

  Πριν μήνα

  @vali volaj o e kan planifikuar vet sa per like ne you tube.😂😂😂😂😂😂😂

 • vali volaj

  vali volaj

  Πριν μήνα

  @Shqipe kuq e zi po mo sa mir e ka ditur ky qe do ndollte aksident 🤔

 • Shqipe kuq e zi

  Shqipe kuq e zi

  Πριν μήνα

  😂😂😂😂😂mqaf miletin asht tu marr ai qe futet ne ane kunder te rruges.

Επόμενο