Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

Διασκέδαση

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
fatjonmiftari
Mixey on Ig:
mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Σχόλια

 • FIFI OFFICIAL
  FIFI OFFICIALΠριν 7 ημέρες

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

 • Xhumadccy Shima

  Xhumadccy Shima

  Πριν ημέρα

  @Fatmir Fatmir y wdv Xaa

 • Mergim Muqolli

  Mergim Muqolli

  Πριν 2 ημέρες

  @Star Girl I 8 8 8 7 I

 • Violeta Krstanoska

  Violeta Krstanoska

  Πριν 2 ημέρες

  P

 • Louis Lecini

  Louis Lecini

  Πριν 2 ημέρες

  Në apple music nuk është akoma!

 • Kenan Rizahi

  Kenan Rizahi

  Πριν 4 ημέρες

  Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν ώρα

  Bravo per te 2t per 1 jav gati 6mi ejjj genial Fifi Tdua shumm😇❤💋

 • Nevila metushi
  Nevila metushiΠριν ώρα

  Thjesht paster bukur.. Super keng e mrekullueshme.. 😊 ❤️💕

 • Joana Cane
  Joana CaneΠριν ώρα

  Super këngë 👏👏

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 2 ώρες

  Oo zot 😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
  MANUSUPERCOOLFANTASY DanceΠριν 2 ώρες

  ❤❤

 • Bekim Sulovski
  Bekim SulovskiΠριν 4 ώρες

  Duet pa mas i qellun !! Gjdo gja perfekte po dhe klipin fantazi !!

 • Elona Elona
  Elona ElonaΠριν 4 ώρες

  Perl na knaqet shpirtin me ket keng ,teksti super e zera te mrekullueshem💖💖💖💖👍

 • Selvije Demaku
  Selvije DemakuΠριν 5 ώρες

  Ermal je🎖

 • Ryan Show
  Ryan ShowΠριν 5 ώρες

  Suprice 😍😎😏😎 grblock.info/for/b-nteo/g6jFpd2SerGXaK0.html

 • rygen_official
  rygen_officialΠριν 6 ώρες

  PER TE GJITHE ATA QE DUAN TA DEGJOJNE REMIX DEGJOJENI KETU : grblock.info/for/b-nteo/qKq3qM3JnJmBh4s.html

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Πριν 5 ώρες

  Super chanson 🖤🖤

 • Only Remix Music
  Only Remix MusicΠριν 6 ώρες

  Super Muzike.

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Πριν 5 ώρες

  degjova rastesisht

 • IamFrazix
  IamFrazixΠριν 7 ώρες

  Nice , Bravo Fifi dhe Ermal

 • Mimi A
  Mimi AΠριν 7 ώρες

  Wauuuuuu Bravo dyt te Mrekullushem 🌟🌟

 • Anissa Ninda
  Anissa NindaΠριν 8 ώρες

  Xxxfilm

 • Anissa Ninda
  Anissa NindaΠριν 8 ώρες

  Xxxsel

 • Lia G
  Lia GΠριν 8 ώρες

  Sa e talenduar kjo fifi...bravo,esht bere yll fare tani qe ka humb ca kile bravo.👏👏👏

 • Manuela Tocilla
  Manuela TocillaΠριν 9 ώρες

  si shpirt jeni 😍😍

 • Liridona Islami
  Liridona IslamiΠριν 10 ώρες

  Super

 • Aurela Haliti
  Aurela HalitiΠριν 10 ώρες

  Yje jeni a ❤️❤️❤️❤️💕💕

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 12 ώρες

  Fifi je super kangtare te dua shum

 • drita brahaj
  drita brahajΠριν 12 ώρες

  Dy zera te perkryer, kombinim shume I bukur. Bravi 👏👏👏

 • Xale Ademi
  Xale AdemiΠριν 14 ώρες

  👍👍👍👍

 • Jori Vlore
  Jori VloreΠριν 16 ώρες

  Mos e moho qe me do mos e moho se ne sy e shoh 🥰❤❤

 • Ramiz
  RamizΠριν 16 ώρες

  ERMALI nganjehere po humbet me zhanrin e muzikes, ka nje ze te pa pershkruar, nje kombinim me FIFI me ze te embel ne kengen PERJETSI, nje kenge nje moment i pa harruar...FLM qe na keni bere per nje qast qe ti harrojm te gjitha

 • Ani Ani
  Ani AniΠριν 17 ώρες

  Kjo eshte rryma e muzikes qe na beri te biem ne dashuri me Ermalin si kengetar. Faleminderit qe u riktheve Ermal. Ne fillim madje mendova qe ishte kenge e vjeter e tij kur e degjova rastesisht

 • Ola Jola
  Ola JolaΠριν 18 ώρες

  Super chanson 🖤🖤

 • Vanesa Lleshi
  Vanesa LleshiΠριν 20 ώρες

  Hvvgggg

 • Beni.bardhi Beni1234
  Beni.bardhi Beni1234Πριν 20 ώρες

  Super

 • Dashurije Gashi
  Dashurije GashiΠριν 21 ώρα

  Po qfar kënge vetëm dy rreshta refren për muziken mos të flasim tingëllon turke Fifi ka këngë shum të bukura por kjo aspak nuk më pëlqeu.

 • Jona Sulovari
  Jona SulovariΠριν ημέρα

  Jeni me te miret

 • Dzenan Tahirovic
  Dzenan TahirovicΠριν ημέρα

  Kosovo is Serbia, braco Srbi pozdrav od Muslimana

 • nexhi sh .o
  nexhi sh .oΠριν ημέρα

  Ah u kall qipi zemres te lumt ermali je legend e muzikes😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

 • Beka Gashi
  Beka GashiΠριν ημέρα

  fifi❤️

 • Alena lolli
  Alena lolliΠριν ημέρα

  so so schön omg❤️

 • Aria
  AriaΠριν ημέρα

  grblock.info/for/b-nteo/n27Kqb6RmIeIdaU.html

 • Ilirjana Agushi
  Ilirjana AgushiΠριν ημέρα

  O fifi a munesh me bo ni tmir tlutna a mundesh me bo share grblock.info/for/b-nteo/gH-qqd7Fg69gqa0.html

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν ημέρα

  A ka kush se eka msu permesh kangen a viq un😂😂💋

 • Shkodrane Shkodrane

  Shkodrane Shkodrane

  Πριν ημέρα

  Me vjen keq ska ba kur nuk di falum😳

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissΠριν ημέρα

  Po per ty zemra Qan jam zhytur ne shpirtin tend aman 😥😥💔💔

 • Stelina Dulaj
  Stelina DulajΠριν ημέρα

  Hey everyone! I just realised that this amazing song do not have english lyrics so I try my best for non albanians to understand it!Is not perfect but hope that everyone are going to enjoy it🙃 Blurry.. Everything is so blurry cuz of you today Fainted Imagine if a can fight I can't wait to have you in my arms again Are you letting me love you For that moment I die And I promise you in enternity , I promise Don't deny that you love me Don't deny cause I see it in your eyes That thing that you have never tell me You are so deep in my soul I don't deny that you are my soul I don't deny... But to say it I don't have courage Oh for you my heart cry Im so deep in your soul You left my while I was sleeping Excuses from you I can't take it anymore So broken...anything without you is not the same Can't wait to have you in my arms again Are you letting me love you? For that moment I die And I promise you in eternity...I promise Don' t deny that you love me Don't deny cause I see it in your eyes That thing that you never told me You are so deep in my soul I don't deny that you're my soul I don't deny it but I don't have courage to say it For you my heart cry I 'am so deep in your soul

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν ημέρα

  Shume kenge e bukur 👏👏Fifi gjithmone arrin majat me tekstet qe shkruan....eshte talent

 • anila daci
  anila daciΠριν ημέρα

  Të kenaq shpirtin bravo jeni 😍

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν ημέρα

  Bravo per 2 paart viq vashdoni keshtu suksese ❤❤

 • tun marki
  tun markiΠριν ημέρα

  Fifi ti je ma e mira ke nje ze teper te embel luv u ❤️❤️😘

 • Sara Plaku
  Sara PlakuΠριν ημέρα

  Fifi je shum e mir zemer💓💓💓

 • Pimi BaSeL- Gjilan-City
  Pimi BaSeL- Gjilan-CityΠριν ημέρα

  👍👏👏

 • vlora gusinjac
  vlora gusinjacΠριν ημέρα

  👌😘😘😘 excellent song

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν ημέρα

  Zemer jem

 • emara mustafa
  emara mustafaΠριν ημέρα

  H

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν ημέρα

  Te dua shumm❤😇

 • Flamur Haxhija
  Flamur HaxhijaΠριν ημέρα

  Shum bukur bravo 👍👍👍

 • Miranda Hida
  Miranda HidaΠριν ημέρα

  Kenge e mrekullueshme

 • Filip Jovanovic
  Filip JovanovicΠριν ημέρα

  Totalno govno

 • Filip Jovanovic

  Filip Jovanovic

  Πριν ημέρα

  @Shkodrane Shkodrane zato sto je lose

 • Shkodrane Shkodrane

  Shkodrane Shkodrane

  Πριν ημέρα

  Zašto govno

 • Mess Lessi
  Mess LessiΠριν ημέρα

  Hahahah nuk ma mban

 • sharnebe mustafa
  sharnebe mustafaΠριν ημέρα

  pa lidhje

 • dua
  duaΠριν ημέρα

  Ja se cilat janë tre llojet e femrave ne takimin e parë 😂👇 grblock.info/for/b-nteo/n5iqdZvCh6qAaHc.html

 • Anila Gremi
  Anila GremiΠριν ημέρα

  Shume kenge e bukur 👏👏Fifi gjithmone arrin majat me tekstet qe shkruan....eshte talent

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν ημέρα

  Ich liebe dich überslles fifi bukuroshe vetem se um pelqen kanga ❤❤💋💋😇

 • Mida Cota
  Mida CotaΠριν ημέρα

  Super kenge😘😘😘😘😘

 • minij hooi
  minij hooiΠριν ημέρα

  balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Zhaku Sinaj
  Zhaku SinajΠριν ημέρα

  Sa e bukur eshte kenga me e bukur e fifit

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 2 ημέρες

  🕚- 🕗👋🏼

 • Shkodrane Shkodrane

  Shkodrane Shkodrane

  Πριν ημέρα

  @minij hooi po shum kange e mir Fifi si qithmon hite ban😊

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν ημέρα

  Shum kang e bukur brravo

 • Alb Lami
  Alb LamiΠριν 2 ημέρες

  Super 👍🇦🇱🥰

 • Imer Brruti
  Imer BrrutiΠριν 2 ημέρες

  Hit hit super muzikë dy zëra të mrrekullueshëm 🔥🔥

 • Arb Arb
  Arb ArbΠριν 2 ημέρες

  E forte

 • Plaku dhe Deti
  Plaku dhe DetiΠριν 2 ημέρες

  Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 2 ημέρες

  A siki Bodyguard me veti a😂😂😂

 • Audi RS6
  Audi RS6Πριν 2 ημέρες

  Fifi ✅👌

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 2 ημέρες

  Jo hiq

 • Bekim Malushaj
  Bekim MalushajΠριν 2 ημέρες

  Super

 • Besanesa Besanesa
  Besanesa BesanesaΠριν 2 ημέρες

  fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍

 • Besanesa Besanesa
  Besanesa BesanesaΠριν 2 ημέρες

  FIFI ZEMER💖❤️

 • Mira Merama
  Mira MeramaΠριν 2 ημέρες

  Sa e bukur kenga!!!

 • klevis troka
  klevis trokaΠριν 2 ημέρες

  Kulla

 • Shkodrane Shkodrane
  Shkodrane ShkodraneΠριν 2 ημέρες

  Jeta jem

 • Nazife Duriqi
  Nazife DuriqiΠριν 2 ημέρες

  O

 • Faik Zyberi
  Faik ZyberiΠριν 2 ημέρες

  Shum kang e bukur brravo

 • couple r.n
  couple r.nΠριν 2 ημέρες

  5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹

 • Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri
  Ervisa kllogjri Ervisa kllogjriΠριν 2 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰

 • Albana Demaj
  Albana DemajΠριν 2 ημέρες

  Super ta qeteson shpirtin

 • Music Records
  Music RecordsΠριν 2 ημέρες

  grblock.info/for/b-nteo/YpPJhLW0an-Hln8.html Tayna - qe qe remix 2020

 • Mid Side Records
  Mid Side RecordsΠριν 2 ημέρες

  Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

 • get a hobby
  get a hobbyΠριν 2 ημέρες

  Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)

 • get a hobby
  get a hobbyΠριν 2 ημέρες

  I love this song 🥰

 • Ιωαννα Λατσε
  Ιωαννα ΛατσεΠριν 2 ημέρες

  Nuk kam fjale prefekt

 • Gjiljeta Hajrulahi
  Gjiljeta HajrulahiΠριν 2 ημέρες

  2.mne2

 • EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLIΠριν 2 ημέρες

  Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍

 • Liridon Sadiku
  Liridon SadikuΠριν 2 ημέρες

  Best Song Ever

 • Serva Kapri
  Serva KapriΠριν 2 ημέρες

  👏👏

 • Elona Lona
  Elona LonaΠριν 2 ημέρες

  Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyΠριν 2 ημέρες

  balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Silviya Ivanova
  Silviya IvanovaΠριν 2 ημέρες

  Oh god ❤️❤️❤️

 • Mandi El
  Mandi ElΠριν 2 ημέρες

  Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν 2 ημέρες

  Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻

 • Xeni
  XeniΠριν 3 ημέρες

  Brovo ju lumt

 • Fatima Ashraf
  Fatima AshrafΠριν 3 ημέρες

  Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music

 • LucidDreaming X

  LucidDreaming X

  Πριν 2 ημέρες

  You welcome..but your name is not Schotish...?

 • Faruk Osmani
  Faruk OsmaniΠριν 3 ημέρες

  Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌

 • Charles
  CharlesΠριν 3 ημέρες

  Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱

 • Teuta Vreko
  Teuta VrekoΠριν 3 ημέρες

  Fifi

 • Qendresa Elshani
  Qendresa ElshaniΠριν 3 ημέρες

  Mishi cop 😍

 • ina ina
  ina inaΠριν 3 ημέρες

  grblock.info/for/b-nteo/k4WrZ9Gwr2RgZIM.html

 • Flutra Troplini
  Flutra TropliniΠριν 3 ημέρες

  🌹❤

Επόμενο