Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

Μουσική

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
fifi.official.fr
Follow Bruno on IG:
iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

Σχόλια

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 3 λεπτά

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Anita
  AnitaΠριν 8 λεπτά

  Shume e bukur edhe kjo.

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 10 λεπτά

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajΠριν 26 λεπτά

  Bruno ze fantastik bravo

 • Katrin Hoxha
  Katrin HoxhaΠριν 42 λεπτά

  hajde Fifi hajde

 • Katrin Hoxha
  Katrin HoxhaΠριν 42 λεπτά

  bubkur

 • Rama Loqe
  Rama LoqeΠριν 49 λεπτά

  Suksese

 • Aferdita Rapo
  Aferdita RapoΠριν 2 ώρες

  1

 • Agnesa Bylykbashi
  Agnesa BylykbashiΠριν 2 ώρες

  O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee

 • ema kime
  ema kimeΠριν 3 ώρες

  E ke bere fikse per mua dhe nje tjeter❤❤💋💋

 • ema kime
  ema kimeΠριν 3 ώρες

  Bravo 💋💋❤❤

 • King L
  King LΠριν 4 ώρες

  👎

 • ela ela
  ela elaΠριν 7 ώρες

  Fifi Brunoo yeah nice song 👌❤ Eurosong 2021 🇦🇱

 • Roland Roland
  Roland RolandΠριν 7 ώρες

  Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

 • Olta Toti
  Olta TotiΠριν 8 ώρες

  Shpresoj qe ta fitosh kete vit cmimin e par se e meriton

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deuschΠριν 8 ώρες

  Hallo Filloreta!! Je supriz!! Ti te ringjall !!!❤❤❤❤ Atu ku mendon se ka ndal jeta!! Respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Valbona Qajaj
  Valbona QajajΠριν 10 ώρες

  jeni star

 • Zamfir Violetta
  Zamfir ViolettaΠριν 10 ώρες

  Sono innamorata di questa canzone 😘😘💋💋💗💗!!!

 • Nina Ramkaj
  Nina RamkajΠριν 10 ώρες

  Superr....

 • Elena Hekurani
  Elena HekuraniΠριν 10 ώρες

  Super kenge 😍😍

 • mikin lirou
  mikin lirouΠριν 10 ώρες

  Love from Germany♥️

 • jona korc
  jona korcΠριν 11 ώρες

  Shum bukur fiksim kjo keng ❤❤❤❤

 • Liridona Meha
  Liridona MehaΠριν 12 ώρες

  Shum kang e mirë bravo Fifi & Bruno 👌🏻

 • Avni NL
  Avni NLΠριν 12 ώρες

  E paska flliq me Rap

 • Eno Furxhi
  Eno FurxhiΠριν 13 ώρες

  🤩🤩

 • mikin lirou

  mikin lirou

  Πριν 10 ώρες

  Superr

 • Vlora Behluli
  Vlora BehluliΠριν 19 ώρες

  fifi do zgjedhet per qmimin me performanc me te mir

 • Ibrahim Dragusha
  Ibrahim DragushaΠριν 22 ώρες

  bravo ju qoft

 • Enea Barcelona
  Enea BarcelonaΠριν 22 ώρες

  Dihet cfar nxjerr nje bashkpunim i tille 🤷🏻‍♂️😁

 • Zatka Kica
  Zatka KicaΠριν 23 ώρες

  Zemra

 • Lossy Abazi
  Lossy AbaziΠριν ημέρα

  🇦🇱

 • G Ggkg
  G GgkgΠριν ημέρα

  Cool

 • marinaqi vaja
  marinaqi vajaΠριν ημέρα

  Jeni super kengetar qe te dy. Zeri I ketij brunos te rengjeth mishin

 • Dj Nikolla
  Dj NikollaΠριν ημέρα

  Dicka e vecante,ju lumte !!

 • Leonard Merxhani
  Leonard MerxhaniΠριν ημέρα

  E ka merituar çdo vit por ktë vit më shumë❤

 • kosov m.f
  kosov m.fΠριν ημέρα

  Joo valla po drushojn edhe mir eh eh 💔💔💔💔

 • Berni Biba
  Berni BibaΠριν ημέρα

  Bruno kengtar i mir po sme pelq stili veshjes si edi rama

 • Dashamir Cellina
  Dashamir CellinaΠριν ημέρα

  Best song out now hands down FIREEEEEE

 • hjcool_poop the cool
  hjcool_poop the coolΠριν ημέρα

  Love this song😍Fiksim na eshte bere

 • Alber Cela
  Alber CelaΠριν ημέρα

  Superr

 • Alber Cela
  Alber CelaΠριν ημέρα

  Super keng

 • serdy ximi
  serdy ximiΠριν ημέρα

  Sa ndjesi te cuditshme te ngjall Kjo kenge sidoqofte e fresket

 • Marjana Maja
  Marjana MajaΠριν ημέρα

  ,💖💖💖💖💖💖💖

 • Elidon Cela
  Elidon CelaΠριν ημέρα

  EIidonceIa😗😗😗😗❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋❤🍫👪👪👪👪👪

 • danjela murrizi
  danjela murriziΠριν ημέρα

  super hit

 • xhesika
  xhesikaΠριν ημέρα

  Super kenge bravo FIFI DHE BRUNO 2 ma te mirit😁😁😁😄😄😄

 • serdy ximi

  serdy ximi

  Πριν ημέρα

  Super keng

 • erti
  ertiΠριν ημέρα

  Shum kenge e bukur , ah.. sikur te ishte live

 • ina ina
  ina inaΠριν ημέρα

  🥰

 • lalisa blackpink fan
  lalisa blackpink fanΠριν ημέρα

  cdo kenge qe ben Flori eshte hit 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Aurora Tocilla
  Aurora TocillaΠριν ημέρα

  Shpresoj qe te fitojn 😍🤩🙏

 • Blertat Blloku
  Blertat BllokuΠριν ημέρα

  👏👏👏

 • Beta Tahiraj
  Beta TahirajΠριν ημέρα

  Bravo super kenge😘😘😘

 • Besir Karemani
  Besir KaremaniΠριν ημέρα

  🇦🇱👌🤩💪

 • Marlijenda Manaj
  Marlijenda ManajΠριν ημέρα

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • toijg avnnr
  toijg avnnrΠριν ημέρα

  Sa ndjesi te cuditshme te ngjall Kjo kenge sidoqofte e fresket

 • Westalbo91
  Westalbo91Πριν ημέρα

  Bravo Fifi, e vetmja kengtare ne shqipri qe kendon me zemer jo me byth

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Πριν 21 ώρα

  E ka merituar çdo vit por ktë vit më shumë❤

 • Denisa Dena
  Denisa DenaΠριν ημέρα

  Luani me Luaneshèn

 • Sandra_Lyrics
  Sandra_LyricsΠριν ημέρα

  Bravo fifi 😘😘😘😘😘😘

 • Artian Abdiu
  Artian AbdiuΠριν ημέρα

  grblock.info/for/b-nteo/fo7Xks3EZ4iapIs.html

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Πριν ημέρα

  Ne qoftese nuk ja jepni edhe kete rrall cimin e par mos befshi hajer

 • Majlinda Bixhaku
  Majlinda BixhakuΠριν ημέρα

  Super keng

 • Nonew Worldorder
  Nonew WorldorderΠριν ημέρα

  Beautyfull...👍👍👍👏👏👏👨‍💻👩‍💻👨‍💻✍✍✍🍾🍾🍾

 • Klaudia Muco
  Klaudia MucoΠριν ημέρα

  Hiti summer 2☀️21🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • M.W.A TV
  M.W.A TVΠριν ημέρα

  Fifi ma e mira , zè pèrfekt tè lumtè e dashur ♥️♥️♥️♥️

 • DIVA 4EVER
  DIVA 4EVERΠριν ημέρα

  Suksese super kenge 💯💯💯🥰🥰🥰

 • pretty girl 🐅
  pretty girl 🐅Πριν ημέρα

  like fifi coment bruno👇

 • Elida Pepmarku
  Elida PepmarkuΠριν ημέρα

  Suksese nje bashkpunim i bukur bravo 😍😍

 • Altea Alisufi
  Altea AlisufiΠριν 2 ημέρες

  Bravo fifi je nona 🤘👊❤🌟😘

 • I don't care I love it
  I don't care I love itΠριν 2 ημέρες

  Sa po mpelqen Fifi ne kete kenge...shum bukur.

 • Teuta Berat
  Teuta BeratΠριν 2 ημέρες

  Super kenge gjithmone bashkepunimet jane te suksesshme bravo

 • Vx Bx
  Vx BxΠριν 2 ημέρες

  BRAVOOOO! AJO VESHJE I SJELL FAT...DO TA VESHE...I PELQEN...GJYKONI KENGEN...TEKSTIN...MUZIKEN...LERINI VESHJET...NUK PERBEN ASGJE!😴😂😂😂😍😘

 • Miri jeta
  Miri jetaΠριν 2 ημέρες

  Kenge shum e freskshme ❤️ Bravo 🍓

 • cqvio doli
  cqvio doliΠριν 2 ημέρες

  Super keng super hit ...per njeriun e ❤🤴👸🏼

 • Denisa Dena
  Denisa DenaΠριν 2 ημέρες

  Fiksim kjo kengè...kush e dègjon si une 100 here nè dite

 • miriermiri93

  miriermiri93

  Πριν 22 ώρες

  Akoma te 100nta e pare je ti 😅

 • Erjon Bitri

  Erjon Bitri

  Πριν ημέρα

  Shume e bukur kjo kenge

 • elena piperi

  elena piperi

  Πριν ημέρα

  Une ha hahaha😄😄

 • Kejvin Çika
  Kejvin ÇikaΠριν 2 ημέρες

  Fifi esht ne renie te lire ne Kengen Magjike per sa i perket pjesmarrjeve. Kenga mund te jet catchy po me duket shum keng bajate,sa per konsum. Do beje namin ne Kenge Magjike (cmimin e pare) dhe gjat veres natyrisht 6.5/10

 • cqvio doli

  cqvio doli

  Πριν 2 ημέρες

  Meravigliaaaaaaa

 • Vigan Musliu
  Vigan MusliuΠριν 2 ημέρες

  Nice one. Taman kenge 👌🏻

 • Gerti Musollari
  Gerti MusollariΠριν 2 ημέρες

  You guys are great!!👏👏👏👏

 • Emiljano Dushku
  Emiljano DushkuΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • A H
  A HΠριν 2 ημέρες

  Kenga eshte super por kercimtaret duket qesharak...

 • Silva Hb
  Silva HbΠριν 2 ημέρες

  Fiksim kjo keng super hit

 • Rape Azra
  Rape AzraΠριν 2 ημέρες

  Fatjoni left the chat

 • Enkleda Mesutaj
  Enkleda MesutajΠριν 2 ημέρες

  🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹🇦🇱🇮🇹

 • Rahatesa Qafleshi
  Rahatesa QafleshiΠριν 2 ημέρες

  Koka fort koka but qa po do me than me ket hahaha

 • McZerrill
  McZerrillΠριν 2 ημέρες

  Beautiful! Great music! 😁👍👍👍

 • marss marss
  marss marssΠριν 2 ημέρες

  Cool..😎..

 • Elheme Nerjovaj
  Elheme NerjovajΠριν 2 ημέρες

  O fifi loqk je

 • yuitr loing
  yuitr loingΠριν 2 ημέρες

  im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x 😍😍

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  Πριν 21 ώρα

  Brravooo Fifi dhe Bruno🇦🇱🇽🇰

 • Yanushe Ana
  Yanushe AnaΠριν 2 ημέρες

  Sa e bukur fifi 🤗🤗🤗

 • Elvi DeeJay
  Elvi DeeJayΠριν 2 ημέρες

  Super bashkpunim bravoo Fifi super me versen e 2.

 • egla qose
  egla qoseΠριν 2 ημέρες

  Meravigliaaaaaaa

 • S T
  S TΠριν 2 ημέρες

  Kenga e bukur por disa fjal skandal dhe fifit si shkon te kercej ngri kemb ul kemb si shkon

 • yuitr loing

  yuitr loing

  Πριν 2 ημέρες

  👁

 • Kapo Mthirr
  Kapo MthirrΠριν 2 ημέρες

  Bruno i ka dhen kpt kenges ket fifin se shof dot lop franceze

 • Eliana Spaho
  Eliana SpahoΠριν 2 ημέρες

  Bravo super kenge ju uroj shume suksese te dyve 👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍🍀🍀🍀🍀🙋🙋🙋

 • Kristian Gjergji
  Kristian GjergjiΠριν 2 ημέρες

  You know it whatever Flori makes nothing but the best

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhujiΠριν 2 ημέρες

  Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

 • Sonja Turtulli
  Sonja TurtulliΠριν 2 ημέρες

  Gjithmon fifi nxjerr keng qe mbeten dhe pelqehen 👏👏

 • dolimi jotoo
  dolimi jotooΠριν 2 ημέρες

  through some kind times and that we will be responsible with your team in a

 • Selena Selena
  Selena SelenaΠριν 2 ημέρες

  Love from Germany♥️

 • Selena Selena
  Selena SelenaΠριν 2 ημέρες

  Harikaaa wow wie schöön🥰😍😍

 • Bere KSMS
  Bere KSMSΠριν 2 ημέρες

  Spo ju hec hiq Adelina Big mama Ermali zafina Dil te dera coco edhe Blero Gezuar 2017

 • Moon Light
  Moon LightΠριν 2 ημέρες

  Po pse ne Eurovision nuk dergoni dicka te till se na lodhet? 😂

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Πριν 2 ημέρες

  Fifi for Eurovision 2022 AL,like kush mendon so un

 • Kaltrina Berisha
  Kaltrina BerishaΠριν 2 ημέρες

  Replayyyy !

Επόμενο