FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)

Μουσική

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 - 𝗔𝗩𝗜𝗢𝗡𝗜 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeFINEM
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FinemAvioni
____________________________
🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Mix/Master by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠
🎥 Visuals by: 𝗞𝗘𝗜𝗗 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗔
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
Instagram ► itsfinem
🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► arlennmusic
🎥 Connect with 𝗞𝗘𝗜𝗗 𝗕𝗔𝗟𝗟𝗔 :
Instagram ► keidballa
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2XWZybl
► spoti.fi/3avpzBs
____________________________

℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Finem #Avioni #Folé

Σχόλια

 • FINEM
  FINEMΠριν 22 ημέρες

  ✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FinemAvioni

 • Adela adela

  Adela adela

  Πριν 4 ώρες

  Super super kengen muzika super e degjoj gjith diten bravo Finem je super kengetar . Suksese sa me lart bravo 👏

 • Klevi Ameliakc,ncm jv

  Klevi Ameliakc,ncm jv

  Πριν 5 ώρες

  @KLEJDI DOGJANI shume e bukur

 • Klevi Ameliakc,ncm jv

  Klevi Ameliakc,ncm jv

  Πριν 5 ώρες

  @Hysen Doci o kar

 • Klevi Ameliakc,ncm jv

  Klevi Ameliakc,ncm jv

  Πριν 5 ώρες

  fi nem

 • Ulvje Hoxsa

  Ulvje Hoxsa

  Πριν ημέρα

  Irodk000rorooore

 • Ujku i shijakut
  Ujku i shijakutΠριν ώρα

  Turp kaq koh 2 k com kurse antidroga per 2 dit 2.2 com 🌿

 • ai cuni
  ai cuniΠριν 2 ώρες

  Per tgjith ju qe se dini finem ka dal ne clipin e noizy dhe varrosit shkruni ne GRblock finem ne clipin e varrosit dhe shifeni edhe un nk e besova😉

 • Elvis Rexhepi
  Elvis RexhepiΠριν 2 ώρες

  finem me me I miri😘😘😘

 • Alteaa itsme
  Alteaa itsmeΠριν 3 ώρες

  Finemi kendon Lezetin ja jep Solo 😂✨❤

 • Zyber Cena
  Zyber CenaΠριν 4 ώρες

  O kapo bos

 • TA NY Ta
  TA NY TaΠριν 9 ώρες

  Kukes o bush

 • Ylli Rusheku
  Ylli RushekuΠριν 18 ώρες

  Mir nole je kot fare zgjedh finemin😒😒😒

 • Manuel cufi
  Manuel cufiΠριν 19 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • david jese
  david jeseΠριν 20 ώρες

  🥶

 • Jonist Bejaj
  Jonist BejajΠριν 22 ώρες

  😘😘😘😘😘😘😘finemi erhte me imiri

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 23 ώρες

  Finem me i forti🦾🦾🦾

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 23 ώρες

  Finem nona🤩😘🤩😘🤩

 • albania albania
  albania albaniaΠριν ημέρα

  Dxh

 • sPōPø Hamza
  sPōPø HamzaΠριν ημέρα

  Recpect from Maroco🇲🇦

 • Ergi TV
  Ergi TVΠριν ημέρα

  je kengetari me i mir per mua u bo bytha noyzit me tbo ty dizz

 • Alteaa itsme
  Alteaa itsmeΠριν ημέρα

  Finemi kendon lezetin ja jep Solo 😂✨❤

 • AUREL cullhaji
  AUREL cullhajiΠριν ημέρα

  Per noizy ekam fjalen per kete keshtu 🖕🖕

 • AUREL cullhaji
  AUREL cullhajiΠριν ημέρα

  Finem dhe solo jan me te mire se sa noizy dhe i kane te dy tekstet me te mira se noizy🖕

 • Emiljo Gaming Unknow
  Emiljo Gaming UnknowΠριν ημέρα

  FINEM=AVIONI=COMENT NOIZY=1 HERE E MIRE=LIKE 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ferdinand Shordja

  Ferdinand Shordja

  Πριν ημέρα

  finem

 • Roger Jolla
  Roger JollaΠριν ημέρα

  3 epoka ka pas shqiperja ne hip hop -katili -noizy -finem Tjert thjesht kan qen no2

 • shkoder shkoder
  shkoder shkoderΠριν ημέρα

  🤴🤴🤴💎🌹❤☄☄☄☄☄🔥🔥🔥🔥🔥

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν ημέρα

  🌪️🌪️💣

 • Indir Beshiri
  Indir BeshiriΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Adrian Xhamani
  Adrian XhamaniΠριν 2 ημέρες

  Finem ylli❤❤❤❤❤❤❤

 • Familja Gjini
  Familja GjiniΠριν 2 ημέρες

  I papam je FINEM 🥇❤️

 • Shefqet Rubla
  Shefqet RublaΠριν 2 ημέρες

  O finem o real kënga me nojzy

 • Salah Djaballah
  Salah DjaballahΠριν 2 ημέρες

  🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿

 • SHERDI MUZIC
  SHERDI MUZICΠριν 2 ημέρες

  Tirona🇦🇱🇦🇱

 • Arben Duraku
  Arben DurakuΠριν 2 ημέρες

  Dy viza te koka shko boji prap

 • COMBO TV
  COMBO TVΠριν 2 ημέρες

  Fansi i noizyt hiiiii gagaga 2viza shko boj prap

 • Blerta Hu
  Blerta HuΠριν 2 ημέρες

  Wow 🌟

 • SnaX*
  SnaX*Πριν 2 ημέρες

  Song start at 1:36 thank me later

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 3 ημέρες

  💣💣💥

 • keli GANG
  keli GANGΠριν 3 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌🔥👌👌🔥🔥👌🔥👌👌👌👿👌👿👌👌👿👿🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💝🔥💝😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈😈

 • Jeta Varfi
  Jeta VarfiΠριν 3 ημέρες

  😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 AVIONI

 • Frosina Gjini
  Frosina GjiniΠριν 3 ημέρες

  O finem ca veta thon se ke nxjerr kong me noizyn

 • Adrian Xhamani
  Adrian XhamaniΠριν 3 ημέρες

  Finem

 • Miss Kinky
  Miss KinkyΠριν 3 ημέρες

  I love it😍 so lit🔥

 • Arison Ajazi
  Arison AjaziΠριν 3 ημέρες

  Ti she solo jeni ma the miret

 • Alda Karaj
  Alda KarajΠριν 3 ημέρες

  P iranja

 • Selman Gjoni
  Selman GjoniΠριν 3 ημέρες

  I LOVE FINEM

 • Mikael Lace
  Mikael LaceΠριν 4 ημέρες

  E ke qar

 • Mikael Lace
  Mikael LaceΠριν 4 ημέρες

  Bravo finem

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 4 ημέρες

  ⚡⚡🌪️

 • Ani Bakalli
  Ani BakalliΠριν 4 ημέρες

  😍🤑

 • Sajmir Hyska
  Sajmir HyskaΠριν 4 ημέρες

  Ai qe e degjon akoma finemin e ruajt zoti

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 4 ημέρες

  🌪️🌪️🌪️🔥🔥

 • Gentian Simoni
  Gentian SimoniΠριν 4 ημέρες

  😂😂😂😂

 • medina dina
  medina dinaΠριν 4 ημέρες

  👑

 • THE_K1NG
  THE_K1NGΠριν 5 ημέρες

  Finem avioni like Noizy njeher e mire comment

 • Marios Hellboz

  Marios Hellboz

  Πριν 4 ημέρες

  NOIZY OTR 👑

 • Fatmir Danushi
  Fatmir DanushiΠριν 5 ημέρες

  Si e ke numrin o finem

 • Kledi Jella
  Kledi JellaΠριν 5 ημέρες

  🤑🤑🤑🤑🤑🤑👈👉🔥🔥🔥🔥🔥🤟👍🏻👇🦁🤧👏👏👏👏👏

 • JOKER FREE FIRE
  JOKER FREE FIREΠριν 5 ημέρες

  Vetem kujdesni nga grupi HELLBAINZ se esht me i fort se ju 😈😈

 • Eiden Bardhi
  Eiden BardhiΠριν 5 ημέρες

  Të lumt te goja

 • Megi Pg
  Megi PgΠριν 5 ημέρες

  Kush pelqen zoti I bekoft

 • Afrim Mulaj
  Afrim MulajΠριν 5 ημέρες

  🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘✌️🤘🤘😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂☝️

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 5 ημέρες

  🎭🎭🎭🔥🔥🔥

 • Jordan Mustafa
  Jordan MustafaΠριν 5 ημέρες

  👍👍👍👍👍👍👍

 • THE_K1NG
  THE_K1NGΠριν 5 ημέρες

  Its beautiful song uhuuuu👍💥👌

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 5 ημέρες

  Suksese per kengen dhe te uroj me te mirat e gjithe botes🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💘💘💘💘❣❣

 • enkeleda xhamani
  enkeleda xhamaniΠριν 5 ημέρες

  Finem eshte ❤

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  👋👋👋👍👍👍👊👊👊💪💪💪💪💪💪

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  ❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙💙❤️❤️💙

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  💥💥💣💥💥💥💣💥💥💣💥💣💥

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  Finem Solo 💙👑💙💙👑💙👑💙👑💙👑💙💙💙👑💙👑

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  Finem ❤️❤️❤️👑❤️👑

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  Mos u cudit kur tvi si taysoni👑👑👑👑

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  ❤️😍💙😍👑💙👑💙👑💙👑

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  💙❤️💙💙❤️❤️💙❤️💙❤️💙

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  😍❤️🛩️💙🛫💙✈️❤️🛫💙🛫💙✈️

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  💙👑💙👑💙💙👑💙👑👑👑💙👑

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  Kthe koka prej tirone origjina osht kuksione 👑👑

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  ✈️✈️✈️🛫🛫🛫🛫🛩️🛩️

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  E ke kill 🔥🔥🔥🔥

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  ✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️✈️

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️👑👑👑👑👑👑👑👑👑💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  2 // te koka shko boj prap ❤️❤️

 • Antonjo Murataj
  Antonjo MuratajΠριν 5 ημέρες

  😎😎😎😎😎

 • Marjo Alboz
  Marjo AlbozΠριν 6 ημέρες

  Babo Albanes 👌🇦🇱

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 6 ημέρες

  ⚡⚡⚡

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 6 ημέρες

  💣💣💣💣

 • bobi ktu
  bobi ktuΠριν 6 ημέρες

  finem nese do mbash kte ritem do jesh nje nga rrepistat me te fuqishem ne ballkan respekte 👈

 • leonel Marra
  leonel MarraΠριν 6 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 6 ημέρες

  💥⚡

 • Samanda Hyseni
  Samanda HyseniΠριν 6 ημέρες

  Je super yll👑

 • ameli shabani
  ameli shabaniΠριν 6 ημέρες

  □○♡~◇♡

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 6 ημέρες

  👊👊⚡⚡

 • Dashamir Cullhaj
  Dashamir CullhajΠριν 6 ημέρες

  Finem finem Klejdi dogjani

 • Dashamir Cullhaj

  Dashamir Cullhaj

  Πριν 6 ημέρες

  😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

 • Dashamir Cullhaj

  Dashamir Cullhaj

  Πριν 6 ημέρες

  🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁🦁💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 • legend gaming tv
  legend gaming tvΠριν 6 ημέρες

  Je me i miri

 • Dada Nona
  Dada NonaΠριν 7 ημέρες

  Bab je

 • Dada Nona
  Dada NonaΠριν 7 ημέρες

  Ma i forti finemi veq vazhdo

 • Sibora Ngjelo
  Sibora NgjeloΠριν 7 ημέρες

  bravo finem🤗🤗🤗🤗💋💋

 • AlbaniaVideos
  AlbaniaVideosΠριν 7 ημέρες

  🎭🎭🎭💣

 • Dur 1
  Dur 1Πριν 7 ημέρες

  💗💗💗💗

 • Dur 1
  Dur 1Πριν 7 ημέρες

  ❤❤

 • Altin Lika
  Altin LikaΠριν 7 ημέρες

  Ll000 0

 • Brikela Muco
  Brikela MucoΠριν 7 ημέρες

  Shume kenge e mire Bravo 👑Finem👑

Επόμενο