Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7HuByuO30kOwMKMI2ddAmd
iTunes: grblock.info/for/b-nteo/i5qmeL6roWeVc6k.html

Σχόλια

 • arjana uruci
  arjana uruciΠριν 8 ημέρες

  Jeni shume te mbrekullushem bravo

 • Melina Zanai
  Melina ZanaiΠριν μήνα

  Ju ruajt zoti 🙏🙏🙏🥰🥰🥰na kenaqni cdo dit me kengt tuaj 🥰🥰🥰

 • Irena Mato
  Irena MatoΠριν μήνα

  😍😍

 • Matilda Balla
  Matilda BallaΠριν μήνα

  Shume kenge e bukur...Bravo 😊

 • Saqine Muhaj
  Saqine MuhajΠριν μήνα

  Zera perfekt ! Sidomos Renato ♥️

 • Luto Denaj
  Luto DenajΠριν μήνα

  Këngë të kënduar nga Populli,me përkushtim Edashuri eshumë të Goditura të përshtatu ra,sipas krahinave. Komunitet shqiptar Është thesar ipa Shteruar,kush meret Me këngë i gëzoft Zemra !!

 • Jetmir Vlore
  Jetmir VloreΠριν μήνα

  Zjarr cunat e fierit

 • Marion Kameri
  Marion KameriΠριν μήνα

  ❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • essa
  essaΠριν μήνα

  Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟

 • dorela memaj
  dorela memajΠριν μήνα

  Bravo cuna na kenaqet jeni m t miret .ju jeni artistet me t mir t fierit krenohemi m ju suksese n kenget e tjra presim kngen e radhes ..☺

 • Elvisa Tsobai
  Elvisa TsobaiΠριν μήνα

  Super kolazh bravo grupi👏👏

 • Shqiponja Stefa
  Shqiponja StefaΠριν μήνα

  Braviiiiiiiiiiiiiiiii

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν μήνα

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Guri Beqiraj
  Guri BeqirajΠριν μήνα

  Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

 • Lela Lela
  Lela LelaΠριν μήνα

  SUKSESE!

 • Daniel Aris 2
  Daniel Aris 2Πριν μήνα

  Bravooo shume bukur.

 • Romeo Ruka
  Romeo RukaΠριν μήνα

  Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

 • John Cina
  John CinaΠριν μήνα

  SUPER DUPER KENG

 • Benardo Gjoka
  Benardo GjokaΠριν μήνα

  👏👏

 • Aristo bezhanic947
  Aristo bezhanic947Πριν μήνα

  Super🔥🔥

 • Maria Zeneli
  Maria ZeneliΠριν μήνα

  Super 😍😍😍😍

 • Enny Thiago
  Enny ThiagoΠριν μήνα

  Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

 • Nertil Zeneli
  Nertil ZeneliΠριν μήνα

  Ka lezet kshu🔥🔥🔥

 • Toni Klintoni
  Toni KlintoniΠριν μήνα

  Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

 • Ledjan Roci
  Ledjan RociΠριν μήνα

  Bravo çuna ju pershendes...

 • Jeta Cala
  Jeta CalaΠριν μήνα

  Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE0Πριν μήνα

  Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Dalip Salliu
  Dalip SalliuΠριν μήνα

  Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

 • Elisabeta Metushi
  Elisabeta MetushiΠριν μήνα

  No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

 • Denada Oparaku
  Denada OparakuΠριν μήνα

  Super jeni me te miret 🥰

 • Arentina Gjoni
  Arentina GjoniΠριν μήνα

  Jeni me te miret 🥰

 • Laura Laura
  Laura LauraΠριν μήνα

  Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

 • Nurie Agaraj
  Nurie AgarajΠριν μήνα

  Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

 • Bruna Banushi
  Bruna BanushiΠριν μήνα

  👏👏👏👏

 • lida lazaj
  lida lazajΠριν μήνα

  Si gjithmon gjiganda bravo cuna

 • Sokol Kararaj
  Sokol KararajΠριν μήνα

  🔥🔥🔥🔥🔥✌

 • Myftarago Lorena
  Myftarago LorenaΠριν μήνα

  Super na kenaqet

 • Kristo Marku
  Kristo MarkuΠριν μήνα

  Jeni me te miret 😍

 • Redian Xhafaj
  Redian XhafajΠριν μήνα

  Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

 • Ili Osmanaj
  Ili OsmanajΠριν μήνα

  Sukse me teja

 • Joana Koro
  Joana KoroΠριν μήνα

  Ju lumt goja

 • Keli Keli
  Keli KeliΠριν μήνα

  Bravo SUKSESE cuna

 • Mixalis Kurra
  Mixalis KurraΠριν μήνα

  Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

 • Xhezo Eml
  Xhezo EmlΠριν μήνα

  Shume kenge te bukura suksese cuna

 • Bl Bl
  Bl BlΠριν μήνα

  Bravooo

 • elvi elvi
  elvi elviΠριν μήνα

  super keng suksese

 • PewPew Albo
  PewPew AlboΠριν μήνα

  Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

 • ff saker
  ff sakerΠριν μήνα

  Super I malli Bardhi Naka

 • Amoremio Syzana
  Amoremio SyzanaΠριν μήνα

  Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

 • Astrit Meidani
  Astrit MeidaniΠριν μήνα

  Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

 • ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHAΠριν μήνα

  Po Endrin ku e keni

 • Klejdiseiti Klejdiseiti
  Klejdiseiti KlejdiseitiΠριν μήνα

  Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

 • Astrit Meidani

  Astrit Meidani

  Πριν μήνα

  Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

 • Erion Majko
  Erion MajkoΠριν μήνα

  Shume e bukur kjo kenge o cuni

 • Albi Cakaj
  Albi CakajΠριν μήνα

  Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 • Ilir Gjoncari
  Ilir GjoncariΠριν μήνα

  Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

 • Arif Bala
  Arif BalaΠριν μήνα

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • CECILIA AYALA
  CECILIA AYALAΠριν μήνα

  Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

 • Elidon Brakai
  Elidon BrakaiΠριν μήνα

  Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

 • Flori Caushi
  Flori CaushiΠριν μήνα

  Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

 • Vullnet LAMAJ
  Vullnet LAMAJΠριν μήνα

  Shum bukur bravo cuna..

 • Eriselda Selda
  Eriselda SeldaΠριν μήνα

  Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

 • Anxhela Abazaj
  Anxhela AbazajΠριν μήνα

  👏👏👏👏👏

 • Regiela Kastle
  Regiela KastleΠριν μήνα

  Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLEΠριν μήνα

  Fieri brravo

 • Vlore
  VloreΠριν μήνα

  Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

 • Tila Tila
  Tila TilaΠριν μήνα

  Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

 • Zeni Beshaj
  Zeni BeshajΠριν μήνα

  Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

 • Ana Taullaraj
  Ana TaullarajΠριν μήνα

  😍😍😍👏👏

 • Matilda Xhardja
  Matilda XhardjaΠριν μήνα

  💃🙃

 • Enkileda Cakaj
  Enkileda CakajΠριν μήνα

  Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

 • Andrea Prifti
  Andrea PriftiΠριν μήνα

  Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • romeo bida
  romeo bidaΠριν μήνα

  Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

 • Argyro Vasili
  Argyro VasiliΠριν μήνα

  Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

 • Jetmir Musagalliu
  Jetmir MusagalliuΠριν μήνα

  Bravo cuna

 • Erlind Meraj
  Erlind MerajΠριν μήνα

  Bravo

 • amore Arce Award
  amore Arce AwardΠριν μήνα

  Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

 • Bledar Pane
  Bledar PaneΠριν μήνα

  Njesha bravo

 • Enver Demalia
  Enver DemaliaΠριν μήνα

  Suksese te metejshme

 • Doni Doni
  Doni DoniΠριν μήνα

  Legjend çunat nga patosi

 • Dorela Cela
  Dorela CelaΠριν μήνα

  Bravo cuna

 • Drita Bulla
  Drita BullaΠριν μήνα

  Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

 • Dj Nikolla
  Dj NikollaΠριν μήνα

  Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

 • Teuta Gjeka
  Teuta GjekaΠριν μήνα

  Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

 • Ermir Mecaj
  Ermir MecajΠριν μήνα

  Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

 • Klajdi Koromonaj
  Klajdi KoromonajΠριν μήνα

  Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

 • Rezo Rezo
  Rezo RezoΠριν μήνα

  Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

 • Sonila Shehajjj
  Sonila ShehajjjΠριν μήνα

  Shum bukur bravo

 • refit nuhaj
  refit nuhajΠριν μήνα

  Suksese çuna Jeni më të mirët

 • Lorimeti Hazizaj
  Lorimeti HazizajΠριν μήνα

  👏👏

 • O bektash
  O bektashΠριν μήνα

  Bravo djema👏👏👏

 • Ladii Danaj vizion plus
  Ladii Danaj vizion plusΠριν μήνα

  Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Eneida Ruçi
  Eneida RuçiΠριν μήνα

  💥💥💥💥

 • Mikel Harizi
  Mikel HariziΠριν μήνα

  Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

 • JackaryJaxor
  JackaryJaxorΠριν μήνα

  Bravo

 • maria kola
  maria kolaΠριν μήνα

  Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

 • Kleo Blloshmi
  Kleo BlloshmiΠριν μήνα

  Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

 • Art Prenga
  Art PrengaΠριν μήνα

  Jeni me te miret

 • Aziz Vrapi
  Aziz VrapiΠριν μήνα

  Bravo cuna

 • Kleanthi Mici
  Kleanthi MiciΠριν μήνα

  Historia juaj ne vite ,suksese djema

 • Skifo Ams
  Skifo AmsΠριν μήνα

  Para fieriiii

Επόμενο