Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

Διασκέδαση

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Σχόλια

 • Mehmet Berbati
  Mehmet BerbatiΠριν ώρα

  Serbia je kosovo

 • Mehmet Berbati
  Mehmet BerbatiΠριν ώρα

  Shqiperi kosov edhe 1000000000 vjet🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 2 ημέρες

  E ke marr kot ket magjup gold agun. Nje melodi din ky gabel.

 • Albanian Disciple
  Albanian DiscipleΠριν 3 ημέρες

  Shikoje fryren gulldit shikoje nikes dhe e kupton kush ciles etni i takon

 • albio22
  albio22Πριν 5 ημέρες

  Respekt pa marr parasysh qfare feje kem pore se bashku jem Shqiptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Diar Dijon
  Diar DijonΠριν 9 ημέρες

  Shume e mire po pelqen kjo kenge

 • BULIX FF
  BULIX FFΠριν 10 ημέρες

  Teksti : Tan kto male Sikur thrrasin Bjeshket tona Diç po flasin Mos harroni kang tja thoni Jem ilira,jem teuta Jem te rritur neper lufta Gjith shqiptaret kudo jan nuk kan tjeter veq ni nan Botes an e mban Shqipe ka i ram na E kena ni komb , na e kena ni nan E kena ni gjuh e kena ni flamur Para botes pata arsye per tu mburr A jom n evrop,a pertej oqeanit Un jom shqiptar ma i vjetri ballkanit Edhe zani mu shterr e mos me fol kurr , vetem kush je se t'kallxoj me dy dur Jem ilira,jem teuta Jem te rritur neper lufta Gjith shqiptaret ku do jan Nuk kan tjeter veq ni nan Hej shqipe ku je,shqipe qe ku jom Shqipe deri n'dhe , shqipe n'xhak une kom Shqipnis etnike nan kush i thot Kur thirr atdheu , i dalim zot Per nder e lavdi , per bes e burrni Une smuj pa shqipni sikur toka pa shi Une jom emblema , veq me tri shkronja E ma t'mir flamurin e bon veq SHQIPONJA Jem ilira,jem teuta Jem te rritur neper lufta Gjth shqiptaret kudo jan Nuk kan tjeter veq ni nan 👍🇦🇱

 • I don't care I love it
  I don't care I love itΠριν 10 ημέρες

  Kujt iu dridh zemra kur Goldi mban ndor djalin e mbeshtjell nflamur ton ❤️

 • Radiodernek U.S.A
  Radiodernek U.S.AΠριν 11 ημέρες

  Odlicno!!

 • Abedin Arifi
  Abedin ArifiΠριν 12 ημέρες

  KS-Al është Ni, ShQIPTARIJA .

 • Gonxhe Balltiq
  Gonxhe BalltiqΠριν 18 ημέρες

  👏👏👏❤🥰❤😍

 • elmira pjetra
  elmira pjetraΠριν 18 ημέρες

  Kur kenga te prek zemren...👏🇦🇱

 • H.B 1
  H.B 1Πριν 21 ημέρα

  Bravo Niko e Ma i mir Gold shum kenga si po na pren ne zemer shum Respekt

 • Hoxholli Renis
  Hoxholli RenisΠριν 21 ημέρα

  Mos mi shani djemt e dardanis se ju a fshi krejt ropt e shpis se jan trimat e shqipnis prej djemve dardanis e njeh ton bota çtash krejt shqipnin na kan neru qat flamur me shum kujdes si puna fmis I LOVE DARDANIA Veriu e shqipnis

 • Gashi Arbijas
  Gashi ArbijasΠριν 22 ημέρες

  Fl Xhxhi Nikoll kurr mos tu nalt penda e kanga Gold Ag shqiptar i madh vella 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥

 • Ambroz Frokaj
  Ambroz FrokajΠριν 24 ημέρες

  Jemi gjak shqipe e jo turq e serb rrespekt

 • Ambroz Frokaj
  Ambroz FrokajΠριν 24 ημέρες

  Jemi shiqipe e jo turq e serb rrespekt

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneΠριν 26 ημέρες

  Ky Gold agu ja ka prish kangen Nikolles.. Gabim per Nikollen me kendue me at mjeker cjap te keq. Gold muti

 • Mitsos Mitsi
  Mitsos MitsiΠριν 26 ημέρες

  bravo respekt te dy

 • Mary Mary
  Mary MaryΠριν 28 ημέρες

  Bravo Kosova! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Albana Gashi
  Albana GashiΠριν 28 ημέρες

  ♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bekim Iseini
  Bekim IseiniΠριν 29 ημέρες

  Respekt Kombinimi Bukur🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Lek Toma
  Lek TomaΠριν 29 ημέρες

  Gold AG merru pak me Albin kurtin se ka nevoj se ne Qeveri Ashte pa provoje. Per te bere Bashkimin komtare duhet me Bashkuar popullin e jo me palle si gomar. Thuje albini se hapi shtrihet sa ke trupin, se po e shtrive me shum Rrezohesh. Albini shkon pase sali Berishes ilir metes Monika kryemadhit e lulzim bashes qe vollen trilona Dollare e shkatruan nje iper te Enver Hoxhes. Shkatruan ekonomi industri Ushtri pe tja Dorzuar serbit grekut shqyperin dhe 1991-1997 nuk duhet te hypin kurre ne Qeveri se populli nuk jau ka besimin e Albin kurti shkon pas tyre kujdes.

 • Lek Toma
  Lek TomaΠριν 29 ημέρες

  Na knaqet shpirti 💞💞❤️🦅🇦🇱

 • xhevdet kulici
  xhevdet kuliciΠριν μήνα

  xinxilush

 • Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
  Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfeΠριν μήνα

  Et2ywywyww3y3yyy363 3ey3y3yeyeyey33y3y3ye 3why3633y33636373eetywytyw2yy2y2y2262y26ywrh33yy3y

 • Erik Müller
  Erik MüllerΠριν μήνα

  Ju lumte goja bylbylat e shqiptaris shqipri etnike

 • Rovi Bojaj
  Rovi BojajΠριν μήνα

  🇺🇸❤️🇦🇱

 • Muhamed Gashi
  Muhamed GashiΠριν μήνα

  Flamuri ma i bukur ne bot eshte flamuri jon 🇦🇱 Like kush mendon kshtu Komento me flamur 🇦🇱

 • S Lo
  S LoΠριν μήνα

  Fire 🔥 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bukurie Kaqamaki
  Bukurie KaqamakiΠριν μήνα

  Jem teuta

 • C O B R A
  C O B R AΠριν μήνα

  HALLALL JU QOFT

 • Anton Marashaj
  Anton MarashajΠριν μήνα

  Maj Miri Nikolle Noshi Per Gjithmone!

 • Ado Karabegovic
  Ado KarabegovicΠριν μήνα

  Përshëndetje nga Zagrebi për vëllezërit shqiptarë 🇽🇰👐🏼🇦🇱❤️

 • Elidon Jaku
  Elidon JakuΠριν μήνα

  Keng autentike Shqipe .

 • Kreno kren0
  Kreno kren0Πριν μήνα

  🇦🇱✝️🤝☪️🇦🇱

 • Reigert Pone
  Reigert PoneΠριν μήνα

  Shume kenge e bukur. Nje perpunim fantastik prej dy patriot Shqiptar. Urime Shqipe

 • Leonardo Meta
  Leonardo MetaΠριν μήνα

  Ju lumtë goja😍

 • Lodi Lodi
  Lodi LodiΠριν μήνα

  Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin

 • Nimet Ljimani
  Nimet LjimaniΠριν μήνα

  Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve

 • Samuel Koro
  Samuel KoroΠριν μήνα

  Super

 • Fatmir K
  Fatmir KΠριν μήνα

  ❤❤❤💪💖

 • Bâ Grudë Suma
  Bâ Grudë SumaΠριν μήνα

  ❤️🖤

 • Sokol Kola
  Sokol KolaΠριν μήνα

  Te dy muta si njani dhe tjetri

 • altin tola
  altin tolaΠριν μήνα

  Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom

 • altin tola
  altin tolaΠριν μήνα

  Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par

 • J S
  J SΠριν μήνα

  Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......

 • doire aintu
  doire aintuΠριν μήνα

  Lumt Goja Bilbili i Malsis!

 • Mina Abc
  Mina AbcΠριν μήνα

  Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.

 • gesti hoxha
  gesti hoxhaΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • mikea hiooi
  mikea hiooiΠριν μήνα

  Te lumt gold a dg

 • doire aintu

  doire aintu

  Πριν μήνα

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 • Xhery Syla
  Xhery SylaΠριν μήνα

  Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..

 • Komandant Bjeshka-1
  Komandant Bjeshka-1Πριν μήνα

  .......Veq ni Nane!

 • Walid Chaathane
  Walid ChaathaneΠριν μήνα

  Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤

 • Youtube Youtube
  Youtube YoutubeΠριν μήνα

  🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Πριν μήνα

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Xhevdet Muliqaj
  Xhevdet MuliqajΠριν μήνα

  BRAVO SHQIPE RESPEKT

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Πριν μήνα

  🇦🇱👐🇦🇱

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777Πριν μήνα

  Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Bon Bon
  Bon BonΠριν μήνα

  Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Πριν μήνα

  This was fun!

 • Shauka Hodan
  Shauka HodanΠριν μήνα

  Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Πριν μήνα

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • Day Light
  Day LightΠριν μήνα

  Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.

 • Arber Lecaj
  Arber LecajΠριν μήνα

  Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍

 • samir zymeri
  samir zymeriΠριν μήνα

  Teper kang e mir ku asht ky vend

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν μήνα

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 • Nora Lumaj
  Nora LumajΠριν μήνα

  Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻

 • Mimoza Uka
  Mimoza UkaΠριν μήνα

  Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍

 • Afrim Hasanmetaj
  Afrim HasanmetajΠριν μήνα

  Jeni 1shi

 • Altin Halili
  Altin HaliliΠριν μήνα

  ⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥

 • yuoop noke
  yuoop nokeΠριν μήνα

  Te lumt gold a dg

 • Meso Gjermanisht
  Meso GjermanishtΠριν μήνα

  Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!

 • Muhamed Gashi

  Muhamed Gashi

  Πριν μήνα

  Ich habe am bißchen deutsch gelernt, aber ich bin stolze Albaner 🇦🇱 ,und möge Gott Albanische Länder🇦🇱 werden stark werden 🤲

 • Bardhok Prenga
  Bardhok PrengaΠριν μήνα

  Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • O K
  O KΠριν μήνα

  Si gjithmon NIKOLLA Nr.1

 • Cookie
  CookieΠριν μήνα

  🇦🇱👐🇦🇱

 • yuoop noke

  yuoop noke

  Πριν μήνα

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 • Marsel Meta
  Marsel MetaΠριν μήνα

  Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱

 • aola wili
  aola wiliΠριν μήνα

  This was fun!

 • Sweet Love
  Sweet LoveΠριν μήνα

  Yll Botet pershendetje na MICHIGANI

 • Albflix
  AlbflixΠριν μήνα

  Suksese Dyve👏👏❤❤

 • Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-IbrahimiΠριν μήνα

  Suksese

 • Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
  Arjeta Gigollaj-IbrahimiΠριν μήνα

  Mir shum

 • aola wili

  aola wili

  Πριν μήνα

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 • Ana Lleshi
  Ana LleshiΠριν μήνα

  Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏

 • Steph Ivanaj
  Steph IvanajΠριν μήνα

  Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Drejtësi Barazi
  Drejtësi BaraziΠριν μήνα

  Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹

 • miko foin
  miko foinΠριν μήνα

  Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍

 • Flora Halimi
  Flora HalimiΠριν μήνα

  Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Aurel Gjoni
  Aurel GjoniΠριν μήνα

  Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet

 • abbsnn cose
  abbsnn coseΠριν μήνα

  Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍

 • Alberita Selman
  Alberita SelmanΠριν μήνα

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Ad Mirro05
  Ad Mirro05Πριν μήνα

  Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱

 • Hoxholli Renis

  Hoxholli Renis

  Πριν 21 ημέρα

  @Muhamed Gashi hamdulillah shqipe me dy krena

 • Muhamed Gashi

  Muhamed Gashi

  Πριν μήνα

  Nje Zot Nje Nan Nje Bab Nje Komb Nje Gjuh Nje Flamur Inshallah sa ma shpejt nje shtet 🤲

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777Πριν μήνα

  Nikollë a e ke shkue ti tekstin...

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777Πριν μήνα

  Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..

 • Shqipetare 777
  Shqipetare 777Πριν μήνα

  Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit

 • Vera Lirsch
  Vera LirschΠριν μήνα

  👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐

 • sandra m
  sandra mΠριν μήνα

  bravooo!!

 • Valmira Likaxhiu
  Valmira LikaxhiuΠριν μήνα

  🇦🇱🇽🇰

 • Nik Kodra
  Nik KodraΠριν μήνα

  Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱

 • Lumbardh Kryeziu
  Lumbardh KryeziuΠριν μήνα

  Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.

 • Luarezi H10 Hoti
  Luarezi H10 HotiΠριν μήνα

  Jasha Nikolle be, kalle krejt !!

 • misolou fout

  misolou fout

  Πριν μήνα

  ❤❤❤

 • The Albanian
  The AlbanianΠριν μήνα

  Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?

 • misolou fout

  misolou fout

  Πριν μήνα

  😍😍😍😍

 • annag cocl
  annag coclΠριν μήνα

  ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭

 • alex koci
  alex kociΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Teuta Ukshini
  Teuta UkshiniΠριν μήνα

  Hajde shqipe hajde 👌

 • Qazim Hajzeraj
  Qazim HajzerajΠριν μήνα

  Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.

 • annag cocl

  annag cocl

  Πριν μήνα

  🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️

Επόμενο