Ledri Vula - Si baba

Διασκέδαση

Stream or Download „Si baba“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/Sibabastores
Beat by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Lyric video by Supercut

Σχόλια

 • Fron Koca
  Fron KocaΠριν ημέρα

  si baba shume e dua ledrin kenktari in a preferiar

 • Gersi Muco
  Gersi MucoΠριν ημέρα

  Si gjithmon kenget qe kendohen me zemer smarrin shum klikime sepse se reklamojn bythen dhe makina te shtrenjta Bravo vula

 • M H
  M HΠριν 2 ημέρες

  Nice song bravo😂😂😂😂

 • M H
  M HΠριν 2 ημέρες

  Lum si ajo qe t'ka ban😍😍

 • Fly Travel
  Fly TravelΠριν 2 ημέρες

  🐔🐔🐔🐔🐔🐔🐁🐁🐁🐹🐹🐀🐀🐫🐫

 • MF ÆBŁï
  MF ÆBŁïΠριν 6 ημέρες

  Ledri vula si baba

 • Melisa Prroi
  Melisa PrroiΠριν 6 ημέρες

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

 • Halaj ASMR
  Halaj ASMRΠριν 10 ημέρες

  👑 Queen e familjes Vula

 • mumin shaziju
  mumin shazijuΠριν 10 ημέρες

  krejt rafsh e kini bo mo nuk keni pik morali

 • Liridona Kelmendi
  Liridona KelmendiΠριν 16 ημέρες

  Shum mir ledri vula hej shum babq

 • Bere KSMS
  Bere KSMSΠριν 16 ημέρες

  manjaki i keq Dafina eshte dashuria jote e ke gjet qet gru qe i perxhan DAfines mamin e ke kuqk nuk ta ka dasht Dafinen mos e kopjoni Bianse me barkun shtatzane

 • K L
  K LΠριν 18 ημέρες

  🥰🥰🥰😘😘😘

 • Ardit Billa
  Ardit BillaΠριν 20 ημέρες

  Si fillim uro te dali shendosh e mir mrapa kismet vlla

 • Dion Murseli
  Dion MurseliΠριν 20 ημέρες

  si baba

 • Kristian Ramaj
  Kristian RamajΠριν 21 ημέρα

  KRYEVEPËR.

 • Rona Vesiqi
  Rona VesiqiΠριν 23 ημέρες

  🧸🧸❤️

 • Xhensila Qosja
  Xhensila QosjaΠριν 24 ημέρες

  Wow..😍

 • Higjena e gojës & Këshilla
  Higjena e gojës & KëshillaΠριν 24 ημέρες

  E di qe Ky koment nuk do lexohet po nese e lexon dikush Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🦷🦷😷😷

 • Aldinn Kallaba
  Aldinn KallabaΠριν 26 ημέρες

  Ledri ma I forti je maje ne mend Aldini

 • dolita windo
  dolita windoΠριν 26 ημέρες

  1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

 • orhide latifi

  orhide latifi

  Πριν 24 ημέρες

  Me thon tdrejten une jam goc por mplq shume kjo kenga sepse i percjell nje mesazh shume tbkr goces qe do vij nje kujtim i bukur do jet per te kur trritet e ti kpt kto fjl❤

 • Eriona Hajdini
  Eriona HajdiniΠριν 26 ημέρες

  emrmrkkpbi gjbsobr

 • Xhavit Krasniqi
  Xhavit KrasniqiΠριν 27 ημέρες

  Si keni mja vendos emrin 😂❤❤

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovΠριν 27 ημέρες

  1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

 • dolita windo

  dolita windo

  Πριν 26 ημέρες

  1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

 • Estiano Dosti
  Estiano DostiΠριν 28 ημέρες

  grblock.info/for/b-nteo/qX2cY5esm41pmHc.html

 • Bad girl
  Bad girlΠριν 28 ημέρες

  Like kush ka marak mu bo prindë 💙

 • BORA Bora12
  BORA Bora12Πριν 29 ημέρες

  KENGA IME E PREFERUAR 🥺👑Like kujt i pelqeu kjo keng🥺

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Πριν 27 ημέρες

  kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

 • soinu foig
  soinu foigΠριν 29 ημέρες

  O zot qfar kenge e bukur , i uroj shendet e fat vajzes.urime

 • Marjo Gjini
  Marjo GjiniΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/Ym2yncrPf614XYs.html

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 27 ημέρες

  ❤❤

 • Ptao Tom
  Ptao TomΠριν μήνα

  O. Perffffektttr breer❣🖤

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 27 ημέρες

  🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

 • Rocio Carrascosa
  Rocio CarrascosaΠριν μήνα

  Enhorabuena ledri me alegro que vayas a ser baba🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦❤️😘saludos desde España aquí también nos llega tu música, te ka lali shpirt zemer❤️🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱

 • soinu foig

  soinu foig

  Πριν 29 ημέρες

  Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

 • Hanife Tusha
  Hanife TushaΠριν μήνα

  Princesha e ledrit ❤️

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 28 ημέρες

  Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

 • Samsung Tv
  Samsung TvΠριν μήνα

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Πριν μήνα

  40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

 • Samsung Tv
  Samsung TvΠριν μήνα

  🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇲🇪🇦🇹🇮🇹🇨🇭🇩🇪🇸🇪🇬🇧🇫🇷

 • Cassie

  Cassie

  Πριν μήνα

  💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

 • minij hooi
  minij hooiΠριν μήνα

  This baby has the best gift of her life before she’s even born Baby VULA 💞

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 28 ημέρες

  Woow keng shumm e fort me emotcion

 • Samir Hasani
  Samir HasaniΠριν μήνα

  😝😝😝😝😝😝🤪🤪🤪🤪🤪🤪😜😜😜😜😑😑😑😑😑👎👎👎👎👎👎👎

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Πριν μήνα

  Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

 • Aura ZA
  Aura ZAΠριν μήνα

  Sa kenge koti

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Πριν μήνα

  💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

 • mariela kapllani
  mariela kapllaniΠριν μήνα

  Mammaa sa e prekshme kjo kenga shum fjal te bukra

 • Cassie

  Cassie

  Πριν μήνα

  😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

 • soinhu foitu
  soinhu foituΠριν μήνα

  1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν μήνα

  👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

 • maluma noizy capital t ylli DENISA
  maluma noizy capital t ylli DENISAΠριν μήνα

  Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

 • maluma noizy capital t ylli DENISA
  maluma noizy capital t ylli DENISAΠριν μήνα

  Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤

 • Cal Wizzarak
  Cal WizzarakΠριν μήνα

  🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν μήνα

 • Devil Legion
  Devil LegionΠριν μήνα

  🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴

 • Sebajdin Aliu
  Sebajdin AliuΠριν μήνα

  ❤❤

 • Bardha Pllana
  Bardha PllanaΠριν μήνα

  Woow keng shumm e fort me emotcion

 • Romeo Restrepo
  Romeo RestrepoΠριν μήνα

  Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit

 • Emily An
  Emily AnΠριν μήνα

  So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

 • Bujar Gashi
  Bujar GashiΠριν μήνα

  40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν μήνα

  Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

 • Anja's Life
  Anja's LifeΠριν μήνα

  😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν μήνα

  Ledri zemer

 • Mobina Amiri
  Mobina AmiriΠριν μήνα

  💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  ❤️😍

 • Rozalena Solano
  Rozalena SolanoΠριν μήνα

  Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet

 • dua
  duaΠριν μήνα

  Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë grblock.info/for/b-nteo/qZKndam7noeXmWo.html

 • Cassie

  Cassie

  Πριν μήνα

  The song to remember ❤️

 • marti Xhakaj
  marti XhakajΠριν μήνα

  👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️

 • Cassie

  Cassie

  Πριν μήνα

  👪

 • Cassie
  CassieΠριν μήνα

  O. Perffffektttr breer❣🖤

 • E k
  E kΠριν μήνα

  Kenga qe Ben te lumtur gjith baballaret kenga me perfekt deri tani ishalla vjen me jet shendish e Mir princes e Vogel 🥰💖

 • blerimzogaj Zogaj
  blerimzogaj ZogajΠριν μήνα

  ❤❤❤

 • Semi Ibraimi
  Semi IbraimiΠριν μήνα

  inshalla zoti ju gzon me familje e lumtura ne bot

 • Toni Igr
  Toni IgrΠριν μήνα

 • Cassie

  Cassie

  Πριν μήνα

  ❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

 • LEORINA MUQAJ
  LEORINA MUQAJΠριν μήνα

  Noizy Noku-vogel Mozzik-Hana Ledri-Si baba 😍❤

 • mentalb 19
  mentalb 19Πριν μήνα

  Si baba

 • Sevim Sejfuala
  Sevim SejfualaΠριν μήνα

  This is sooo cute

 • Sevim Sejfuala
  Sevim SejfualaΠριν μήνα

  Ledri zemer

 • lullabyelf
  lullabyelfΠριν μήνα

  Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏

 • Marsel Official
  Marsel OfficialΠριν μήνα

  Kush ka mundsi me ma bo sub pllz🙌🙏

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν μήνα

  Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

 • Shqipe Daci
  Shqipe DaciΠριν μήνα

  ❤️😍

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν μήνα

  Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

 • Raif Isaki
  Raif IsakiΠριν μήνα

  mozzik hana 😍😍😍 ledri vula si baba😍😍😍

 • Raif Isaki
  Raif IsakiΠριν μήνα

  👪

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhΠριν μήνα

  The song to remember ❤️

 • Lejla Turri
  Lejla TurriΠριν μήνα

  Shum prekse😪

 • Joanna
  JoannaΠριν μήνα

  kto fjal kaq te ndjera😍🙏❤️

 • Mira Zoto
  Mira ZotoΠριν μήνα

  Shum e bukur kjo kenge e adhuroj

 • Xhulianobossi Kingjuliandhebest
  Xhulianobossi KingjuliandhebestΠριν μήνα

  ❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Πριν μήνα

  Wow 🥰

 • Emily An
  Emily AnΠριν μήνα

  Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼

 • Merita Kurti
  Merita KurtiΠριν μήνα

  Shume e bukur Ledri

 • Joanna

  Joanna

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/lmvUY5GTZXqUY60.html

 • •Amy Røse Pinky Playz•
  •Amy Røse Pinky Playz•Πριν μήνα

  Dude the picutre is really weird

 • Lorena Ferraj
  Lorena FerrajΠριν μήνα

  Je me imir ledri ju puthe me gjith saren ju dua❤️❤️💙💫💋♥︎

 • Rabit LIVES
  Rabit LIVESΠριν μήνα

  Artisti i muzikes Hip Hop Zotriu LEDRI VULA shum kjo keng me pelqeu ja ki kushtu goces tende qe dot vjen kit bot.Njdjenj emocionuese ki ti me nusen tone kur vjen beba n ket dynja do te gezoheni shummmmmmmmmm!ai ajo ket bot qe ju urren zoti madh marrt hak!Ledri je talent i fort te uroj sukses n Rep Hip Hop dhe qdo fudh te jetes.Te gjitha kenget tua hite i ke kan kuptim tekstet tua.Famen e ki n mbar trojet kombetare shqiptare dhe ne diaspor.Ty Dhe Sares Ju Pershendes Me Ket Fjal"VIP"👍

 • Emily An

  Emily An

  Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/jJi1XbazpmhziYp2.htmlYNA

 • Laura Livoreka
  Laura LivorekaΠριν μήνα

  Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

 • Laura Livoreka
  Laura LivorekaΠριν μήνα

  Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel

 • e liza
  e lizaΠριν μήνα

  Sara and your little girl are so lucky 💛

 • Gersi Carja
  Gersi CarjaΠριν μήνα

  🎶🎶🎶🎶🎶

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν μήνα

  So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸

 • Dion Murseli
  Dion MurseliΠριν μήνα

  ledri boss

 • Lina Arifi
  Lina ArifiΠριν μήνα

  So cute 🥺❤️

 • Ar Tan
  Ar TanΠριν μήνα

  kuku hahahhah

 • Pro_Beto _Bro
  Pro_Beto _BroΠριν μήνα

  Wow 🥰

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν μήνα

  Your awesome?

 • Nòrá 13
  Nòrá 13Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/aJzFe9y5gJyHqoM.html

 • Nòrá 13
  Nòrá 13Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/lmvUY5GTZXqUY60.html

 • Nòrá 13
  Nòrá 13Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/ZHDcpb3Ipm9oiH8.html #Loredana#Kida

 • Nòrá 13
  Nòrá 13Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/eXqaYLilZo-inI8.html #TAYNA

 • Nòrá 13
  Nòrá 13Πριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/jJi1XbazpmhziYp2.htmlYNA

 • Lubjana Hoxha
  Lubjana HoxhaΠριν μήνα

  Super❤

 • Bujar Qaili
  Bujar QailiΠριν μήνα

  Kur. Te. Vjen. Wish.

 • Vjosa Krasniqi
  Vjosa KrasniqiΠριν μήνα

  Si Mama 🤗💗

 • Albania Speaks
  Albania SpeaksΠριν μήνα

  tkan ra brekt o ledri shkula

 • FlowBOX Entertainment
  FlowBOX EntertainmentΠριν μήνα

  Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe se jua kthej tgjithve 😋

 • Bonnie L
  Bonnie LΠριν μήνα

  All I can say is 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Meteor
  MeteorΠριν μήνα

  Which language is this?

 • ema kadishani
  ema kadishaniΠριν μήνα

  Si baba urime

 • Gentian Osmani
  Gentian OsmaniΠριν μήνα

  Top song i lovet bravo respekte ledri

 • Gentian Osmani
  Gentian OsmaniΠριν μήνα

  Big respect for Ledri vula from São paolo brazil kalofshi bukur

Επόμενο