Love Story - Eliminohen dy vajzat e para - Episodi i dyte

Διασκέδαση

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Sonila Hida
  Sonila HidaΠριν 10 ημέρες

  Ku Jan fansat e perputhen ♥️

 • Theworldof sunflowers
  Theworldof sunflowersΠριν 12 ημέρες

  Sa turpppp

 • kbriselda
  kbriseldaΠριν 14 ημέρες

  Kush ja beri floket alketes Aman, se na vrau syt...

 • Deni
  DeniΠριν 22 ημέρες

  Roberti njeri pa Pik Kulture

 • Deni
  DeniΠριν 22 ημέρες

  Sa turp te cash ktu kuku po moste gjej kurr dashur sdo casha ktu 🙈🙈

 • Abdullah Mundhiri
  Abdullah MundhiriΠριν 27 ημέρες

  Dhembet e prishur vijojn nga cocaina pure qe perdorin sponzorushet

 • Kela Hajdari
  Kela HajdariΠριν 28 ημέρες

  Kur te mbaroj ky spektakel i thuaj Alketes vetem ti je ylle vetem dhe shko ne punen tende se do pendohesh me keto lloj

 • Franco Libov
  Franco LibovΠριν 29 ημέρες

  Sa loqe ky me syze

 • Denis Mazreku
  Denis MazrekuΠριν μήνα

  Bravisimo

 • Nafije Uka
  Nafije UkaΠριν μήνα

  kto binjaket kot fareeee qysh ne diten e par i kisha largu 😠😠😠

 • Fito Fito
  Fito FitoΠριν μήνα

  Alketes ja ka lepir LOPA floket

 • Fito Fito
  Fito FitoΠριν μήνα

  Shkaterrimi i shoqeris shqiptare...duen te behen perëndimor me te zor..nuk I ka lezet ni femre shqiptare te jet pul,si kto PUTANAT ktu.turp .femrat shqiptare historikisht jan shqiponja dhe ka lezet kur te mundon femra dhe jo si kto qe 18 femra pas 1 mashkulli. Turp turp,me keto femra qe shoh me vjet turp te them jam shqiptar. Putannnnnaaaa

 • Halit Zeqa
  Halit ZeqaΠριν μήνα

  Pershendetje. Urime per emisionin. Nuk mundet te behet nje emision i mir me Robertin. Pasi ai nuk eshte nje kritik. Por eshte shum ironik ne komentet e ti dhe nje personazh qe per mendimin tim vetem sa e ul audiencen e emisionit. Sepse me gjith shoqerin kur pim kafe dhe bisedojme. Personi me negativ te gjdo emisioni qe zhvillohet eshte ai. Duhet te rregulloj komunikimin me personazhet e emisionit te mos jet ironik ne komentet a ti me askend.

 • Fadil Ceka
  Fadil CekaΠριν μήνα

  Sipas mendimit te binjakeve Kto dyja do ken ekpserjenca e me par derisa kan ardhur ktu 🙈🙈

 • Qëndresa Desa
  Qëndresa DesaΠριν μήνα

  Enxhulli❤️

 • Tasha Bocaj
  Tasha BocajΠριν μήνα

  Sa kalojne ditet e kesaj romance aq me terheqese po behet.FITOFTE zemren e Saimirit me e mira.Prsh.🙋🙋 e Pergezime Tv Klan per kete emision te bukur qe te harrojme Sado pak Corona Virusin.CIAO.

 • The world of Gaming
  The world of GamingΠριν μήνα

  This is so cringe and weird I’m not gonna lie.

 • Monica R
  Monica RΠριν μήνα

  Ky djali me duket Paket fake

 • fabio licka
  fabio lickaΠριν μήνα

  O vari karsa jetoni me realitetin

 • Advan Syla
  Advan SylaΠριν μήνα

  Qimi nanes me 18 femna

 • ervis topi
  ervis topiΠριν μήνα

  pse gjithmon kopjojme emisionet nga jashte dhe i beje shum fallco si mundi ta qortojne saimirin ku aty ai eshte roli kryesore si nga vajzate ashtu edhe nga mision shum pa lidhje edhe ketu ne gr qe jetoje behete i njejti loje po nuk nderyne ne mendimin e veprimine e princite ku ne kete role eshte simiri .....

 • Gento Gento
  Gento GentoΠριν μήνα

  Si mbyten gocat waa po pse moj goca saimiri pre floririt e ka 🤔 qe jeni mbledh aty si miza blete 🤔

 • Flutura Selimi
  Flutura SelimiΠριν μήνα

  Pse nuk gjeni nje vajze te bukur e te komoletuar te zgjedhi burre ,,por nje mashkull qe gjen sa del ne rruge???

 • Marie Gurabije
  Marie GurabijeΠριν μήνα

  Deri tani se paskam shqiptu mir LOVE une, e kam shqiptu llov, Por u shqiptoka llav si mbas Alketes 😩

 • Donqe Donqe
  Donqe DonqeΠριν μήνα

  un tisha mashkell kurr se kisha martu ni femen nga qeto kur ta disha qe gruja jem ka pranu sfid me 17vajza thera per ni Gomar omg sa kategori e ult sa posht poe qesin veten kto vajza ozoot

 • MLmn 95
  MLmn 95Πριν μήνα

  Nuk di ke te zgjedhi me para ky se sa hap gojen tjetra kur i sheh dhembet terheqet 🤪 suksese Saimir 😂

 • EMINE KOFSHA
  EMINE KOFSHAΠριν μήνα

  O robert je shum ne ajer..... Me mir te mos ishe ne emision

 • Fatjona Vathi
  Fatjona VathiΠριν μήνα

  I kerkojm programit televizor te bilancojn zerin e mikrofonave te pjestaret e kti programin me soundin e muzikave ne sfond. Sepse nuk jetoj ne shqiperi dhe kur e degjoj ne TV duhet te rri me pultin ne dor per ta ulur kur ka muzik,dhe per ta grejtur kur flasin pjestaret e kti programi. Faleminderit 🤗

 • Arta Artani
  Arta ArtaniΠριν μήνα

  Hiqni shqipen 😂😂😂

 • Wild Flower

  Wild Flower

  Πριν μήνα

  Hahahhahahaha hahhahaha 🤣🤣🤣

 • ardiann
  ardiannΠριν μήνα

  Zërimi është si pun amatoresh nuk degjohet asgjë nga muzika, pfff

 • Xhilda Metushi
  Xhilda MetushiΠριν μήνα

  meri me e mira 🥰🥰

 • SAIMIR GJOKA
  SAIMIR GJOKAΠριν μήνα

  Jeni super tee mire une jam Arla Gjoka jam 7 vjec e gjyse Edhe babi im e ka emrin Saimire ju puth

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-BenzΠριν μήνα

  Si thot kjo karja 25 vjeç sikur qe jan meshkuj hajde kare hajde

 • Adrian Ceveli
  Adrian CeveliΠριν μήνα

  O saimir ato binjaket jan lesbike

 • Egla Labi
  Egla LabiΠριν μήνα

  Si fillim Alketa hiq prizen motra se u dogje,😂😂 se dyti kjo eshte një kopje me te vertet e shemtuar e "per'puthen" szr 20 vajza 1 djalë sikur eshte i perveluari shekullit ky o zot 20 takime brnd dites 😂😂zot ca shemtie sdini gjë tjeter ju vec te kopjoni.😂😂😂😂. Szr wtf na i shpifet klanin me kto😂.

 • anxhela b
  anxhela bΠριν μήνα

  jepini nj karige se duket dhe shemtuar jo per gje

 • Adrian Ceveli
  Adrian CeveliΠριν μήνα

  A mor saimir tall leshin edhe mer fam .

 • Adrian Ceveli
  Adrian CeveliΠριν μήνα

  Bravo nuk futemi ne Europe alketa . se di kto a kan familje

 • anxhela b
  anxhela bΠριν μήνα

  mos i ka then njeri ktij qe kto motrat binjake i mer dy ne nje 😂

 • Flora Qitaj
  Flora QitajΠριν μήνα

  Maraku I prindit sidomos I babait me vajzen dihet kshuqe nuk barazohet me provincen kujdes ne termat qe ajo zonja jep

 • Flora Qitaj
  Flora QitajΠριν μήνα

  Moj Alketa bravo per emisionin por me la shije te keqe por shpresoj qe te jet nji lapsus I zonjes opioniste kur tha qe vajza vjen nga provinca nderkohe qe vinte nga qyteti ma I civilizum Shkodra maraku I prindit per vajzen mbetet gjithmon

 • Bali Ajet
  Bali AjetΠριν μήνα

  Citi ma i bukur sajmir vivia

 • fitore mani
  fitore maniΠριν μήνα

  Po ky Roberti cka?!! Se kuptoj cili rol ka ai aty.. ulet aty me ato mendimet dhe rrobat e zeza, qe krejt ne fund jane dokrra, dhe ska kokrren e mendimemve te shendosha! Ky ose e gjelozon, ose thjesht e kane porositur qe te tjerrr zi e vner aty...

 • Jeta
  JetaΠριν μήνα

  Nuk e kuptoj pse te shperndjarja e luleve vajzat nuk shkojn tek sajmiri po sajmiri shkon tek ato,ishte dukur me mir kshtu edhe nese i kish pyetur sajmiri nese vajzat e kishin pranuar lulen.

 • argjend prekazi
  argjend prekaziΠριν μήνα

  Ne sa ora del pjesa e 3

 • Ekrem Maksuti
  Ekrem MaksutiΠριν μήνα

  Per Robert Alin Ju zotri e permendet me pas 2 -3 apo 4 mardhenie me pas çika juaj aq mardhenie si do te kishe reaguar Kollaj te japesh mend per vajzat e tjeterkuj shko e veshu si BUR jo si Lejlek

 • Lala Marsela Lala Hadaj
  Lala Marsela Lala HadajΠριν μήνα

  Vivjenin

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα ΓκιόκαΠριν μήνα

  Turpi spaska fun. Turp.turp. Turp.

 • Ina
  InaΠριν μήνα

  Fiks 1 milion klikime sic thote Alketa paskan videot🤪😂🤪

 • Dreams Dreams
  Dreams DreamsΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/aH7Tj8mlq4hjgYs.html

 • Lu Du
  Lu DuΠριν μήνα

  Shume fallso. Uroj mos te prishi jeten ky djale kaq i mire, (edhe vajzat sh tmira jane por te jemi te sinqerte jo tgjitha kan ardhur per te, ato e dine qe ndoshta sdo perfndojne me te por tpakten fame do bejne). Te dashur njerez Dashuria gjindet ne jeten e perditshme, mes thjeshtesise dhe situatave reale te mira a te keqia qofshin. Para kamerave kur kurr smund te jesh real, sado qe te duash eshte e pamundur te jesh 100% vetvetja.

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Me i gjall se do te iki nusja asnji nuk do te pranoj

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Te shikosh djaloshin grek shume aktiv

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Nuk je romantik

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Nuk di ta lozesh je shume i ndrojtur

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Le te ju coj ne selit

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Sajmiri ka racen binjake ka dy halla binjake

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Ai esht i turpeshem me shkrin kur e shikoj

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Familjen e tij e njoh une mire jan njerez shume te mire

 • eleni tare 2
  eleni tare 2Πριν μήνα

  Ore sa i ngjan gjyshes sanie hallave

 • Esi Zekthi
  Esi ZekthiΠριν μήνα

  Un do vazhdoj te komentoj derisa Alketa mos te thote me "Llav stori"

 • Merita Bushati
  Merita BushatiΠριν μήνα

  😇😄😷🙋🙌🙍🙅🙆🙇🙎🙏😺😼😸😹😻😽😿😾🙀🙈🙉🙊💩👶👦👧👨👩👴👵💏💑👪👫👬👭

 • Xh*****i F***
  Xh*****i F***Πριν μήνα

  Pz kjo histori e bnjakve shum kot. Ata sduhet të ishin 2at. Njeri. Ose hiq. !!

 • Eneida Grucka
  Eneida GruckaΠριν μήνα

  O zot teater, mamaja e ketij sajmos eshte bere pishman qe I sugjeronte djalkes nuse albaneze

 • elgi hoxha
  elgi hoxhaΠριν μήνα

  Qa mutin e keni qit ket emision nkoh tpa pershtatshme tpshurrsha mu ne lovestori emision pa lidhje

 • xhesika haxhiaj
  xhesika haxhiajΠριν μήνα

  Vuuu ca janë këto vajza qe qajnë ne emision dhe zihen për një djalë. Ik o sajmir dhe ti se na jeni veshtirur.

 • Arbion Kalaj
  Arbion KalajΠριν μήνα

  Aman si ka munsi ka shperthy aq shum kurvlliku duke fillu nga ai legeni. Albert muti dhe te gjith me rradhe.

 • Sidita DM
  Sidita DMΠριν μήνα

  Shi budallackat si rine aty si dele race

 • Rita Luneto
  Rita LunetoΠριν μήνα

  Me falni qe po' pyes po' ka sultan ne shipri? Un jetoj jasht prej 30 vitesh dhe se kam iden

 • Anais Sala
  Anais SalaΠριν μήνα

  Saimiri kur nis kritikat Roberti esht diku ktu : -Alketa nuk me that qe kishte dhe kshu...😂

 • Razi Selimi
  Razi SelimiΠριν μήνα

  Po ky Sajmiri kur donte te behej i famshem me femrat nga kthimi i kurbetit, mjaftonte 1 muaj xhiro neper bllok e i vinte radha deri ne Kamez.

 • Dashi Shurdha
  Dashi ShurdhaΠριν μήνα

  Alketa o 🌠🧚🏻‍♀️

 • Arlind Perkoxha
  Arlind PerkoxhaΠριν μήνα

  Enxhëll si aktorja tek 365 DNI 😇❤️ I love her

 • Arlind Perkoxha
  Arlind PerkoxhaΠριν μήνα

  ⚠️Njoftim⚠️ jemi tek llav stori jo tek perputhen as tek perthithen 🐸

 • F M
  F MΠριν μήνα

  Show shumē i bukur dhe i qelluar. Bravo Alketa.

 • Leda Vercanii
  Leda VercaniiΠριν μήνα

  Shikoni emisione greke edhe Beni e ju te shqiperis 😂😂😂

 • Kaia Sky
  Kaia SkyΠριν μήνα

  Nuk me pelqen fakti qe kane ardhur te dyja bashke binjaket per nje mashkull, por ajo qe nuk mohojme dot eshte qe jane fuckinnnnng beautiful dhe shume te zgjuara, te sjellshme, elokuente. Ke qejf ti shikosh dhe ti degjosh.

 • A B
  A BΠριν μήνα

  Si pasarelë mode🤮

 • A B
  A BΠριν μήνα

  Perputhjes ti vini anës ju🤮

 • Dorina B
  Dorina BΠριν μήνα

  Regulloni audion se na i cate daullet e vesheve! Musika ne max, zeri i ulet 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

 • coin paradise
  coin paradiseΠριν μήνα

  Sa gjynah qe u eliminuan

 • Desara Leshi
  Desara LeshiΠριν μήνα

  E kupton qe po "plakesh" kur vajzat me emrin Stelina jane rritur dhe tani kerkojne nje burre 😂😂

 • albiona iljazi
  albiona iljaziΠριν μήνα

  Klea..o bebe..ti dukesh si Trans moj

 • andra andra
  andra andraΠριν μήνα

  No one: Saimiri ne cdo fjale te mundshme: dhe emocionet vazhdojne....

 • Kein Vyshka
  Kein VyshkaΠριν μήνα

  Ju lutem subcribe ne kanalin Kein Vyshka!

 • Roze SINANI
  Roze SINANIΠριν μήνα

  Vajzat qe eliminohen duhet te trajtohen me mire ato duhet te pershendeten me vajzat dhe Sajmiri duhet ti shoqeroje ato nga studio se dhe ato per Sajmirin kan ardhur dhe nuk duhet te ndihen keq se cdo jave do eleminohen te tjera

 • Antonino Nino
  Antonino NinoΠριν μήνα

  Please, dikush ti msoj ksaj bjondes te lexoj lov story Jo llav story. Edhe dicka tfundit, komplet cooop cooop jeni, Perputhen ka mshum per tpar

 • Bw123 Bw123
  Bw123 Bw123Πριν μήνα

  O shipeeee Bbpushoooooooooooooo Kush esht ndjekes I perputhen like 😆 . Fation, Arberi, Mevlan. , Andi, kelmendi emin, Ana , Melisa, Tea, Ana 2 , sindi

 • Aida Ceka
  Aida CekaΠριν μήνα

  Mer frym Alket mer frym se do na ngelesh ne vend 🤣🤣 Sa fallco me duken 😜😜

 • paola xhafka
  paola xhafkaΠριν μήνα

  Alketa shum dobet me prezantimin

 • Fatime Sali
  Fatime SaliΠριν μήνα

  LLAAAV STORI💔

 • joana Bushi
  joana BushiΠριν μήνα

  Klea mendonte se do martohej qe diten e pare, po mos qaj o Klea se ka burra sa te duash 🙈

 • Bleona Aliaj
  Bleona AliajΠριν μήνα

  Bohh si qajn kto sikur ky Saimiri esht cuni vetem ne bote! Lan nam 😒

 • Valbona Avdija
  Valbona AvdijaΠριν μήνα

  Pse thuhet meqe nje djale jeton jashte eshte me i mire se ato brenda Shqiperise? Mund te jetosh me tre breza jashte dhe mund te nglesh njesoj sic ke qene super i prapambetur. Saimir esthe ashtu sic eshte se e ka rritur nje familje e perkryer Shiptare jo se jeton jashte.

 • bts
  btsΠριν μήνα

  Great video! Subscribe my channel at: grblock.info. support me to 1k subs.I upload movies

 • vana v
  vana vΠριν μήνα

  Ky tipi krejt i shijon edhe ne fund nuk ta mer per grua as njeren vajz 🤣🤣🤣

 • vana v
  vana vΠριν μήνα

  Ehhh vajza cfar niveli keni ra si sju vjen turp me dal ne tv me kerku burr plus tan kto vajza per 1 mashkull tmerr a

 • Ti Ti
  Ti TiΠριν μήνα

  Po si qan njeri kur ska pase lidhje as asgje

 • fatma Halili
  fatma HaliliΠριν μήνα

  Shum I sakt Roberti e shesin veten shum shpejt keto vajza .

 • Salushe Selenica
  Salushe SelenicaΠριν μήνα

  Alketa ne ber si bredhi i viti te ri gjith shkelqim si bredhi me drita

Επόμενο