Melisa - Leje ( Official Video )

Μουσική

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Σχόλια

 • shqiprim Bytyqi
  shqiprim BytyqiΠριν ώρα

  Qofshi te lumtur per gjith jeten

 • Miri Licollari
  Miri LicollariΠριν 2 ώρες

  Kenga esht shum e bukur😘🥰

 • Goca Shqipetare
  Goca ShqipetareΠριν 2 ώρες

  Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare

 • Dianaelisa Marku
  Dianaelisa MarkuΠριν 2 ώρες

  Kjo eshte me mire se veni veni leni

 • Dallandyshe Dyshe
  Dallandyshe DysheΠριν 3 ώρες

  Sa te dua omelisa❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💕💕💓💓

 • Viva Girl
  Viva GirlΠριν 4 ώρες

  Melisa yll ⭐️⭐️⭐️ dhe ne perputhen je kan shum korekt. Bravo qe dole . Me heret ma mir.

 • griseldaademi ademi
  griseldaademi ademiΠριν 4 ώρες

  Bravo melisaaa ❤❤❤🧊

 • marsidajukni
  marsidajukniΠριν 4 ώρες

  Super kg , komplimente 😍

 • E di Eddi
  E di EddiΠριν 4 ώρες

  Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun

 • Dorian Buçiza
  Dorian BuçizaΠριν 5 ώρες

  Shqipja Left The Chat

 • aleks qyra
  aleks qyraΠριν 5 ώρες

  Doli fjala e fatjonit😂

 • Izmira bocaj
  Izmira bocajΠριν 5 ώρες

  na e terhoqi kjo melisa kte andin si oktapod.Ke ska provur koo.

 • Izmira bocaj
  Izmira bocajΠριν 5 ώρες

  keng shum e bukur

 • Bleona Shhl
  Bleona ShhlΠριν 6 ώρες

  grblock.info/for/b-nteo/ZoK-cdjIpmyqc24.html e kopjuar!

 • Bleona Shhl

  Bleona Shhl

  Πριν 6 ώρες

  @Elisander Mhilli a Po bre

 • Elisander Mhilli

  Elisander Mhilli

  Πριν 6 ώρες

  Yes you have so Damn right .. e ka kopju kengen..

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα ΓκιόκαΠριν 6 ώρες

  Shum i dham tre muj. Haaaa. Se kto lloj vajzash nuk krijon familje bre. Veq. Marrzina bajn

 • Dona Sejdiu
  Dona SejdiuΠριν 6 ώρες

  Yll je super këng🔥🔥🔥👌💪

 • BoSs london
  BoSs londonΠριν 6 ώρες

  Ajde per ne pithtsm do behemi te gjithe kengetare e gengetare pithsm

 • lm9kle lm9kle
  lm9kle lm9kleΠριν 6 ώρες

  🤩🤩

 • Saimir Ahmetaj
  Saimir AhmetajΠριν 6 ώρες

  Caa eshte kjo more 🤦‍♂️ ,

 • D,B
  D,BΠριν 6 ώρες

  Javen tjeter"lajmi tjeter eshte se cifti andi dhe melisa u ndane😂😥

 • Argjend Delijaj
  Argjend DelijajΠριν 7 ώρες

  Shum bukur

 • Paola Matia
  Paola MatiaΠριν 7 ώρες

  Super kenge🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • Azet Gashi
  Azet GashiΠριν 7 ώρες

  Moj sorr keq Kishe Un Po Di Me Knu Bothe jote e vogel Me Knuu ifff gjynahi Zoti 🤣🤣🤣#Kokekuqe 🤣🤣🤣

 • Kejsi Xhika
  Kejsi XhikaΠριν 7 ώρες

  Me ate puthjen ne fund mos ja tregoni pleqve 😂

 • Moto Albania
  Moto AlbaniaΠριν 7 ώρες

  ma shpif tu kercy o melis leshi 🦦

 • bardh maliqi
  bardh maliqiΠριν 7 ώρες

  jasha jasha

 • Adrian Josani
  Adrian JosaniΠριν 8 ώρες

  🤢🤢🤢🤢🤢🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dy vajza e bukura familja zyfo
  Dy vajza e bukura familja zyfoΠριν 8 ώρες

  Ndjenja e fatjonit normal ❤

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda HabiliΠριν 8 ώρες

  Kjo inteligjentja..qe ka studiuar ne itali,infermiere,mjekesi etj...kjo esht 0 ,asgje ska ber e sdi te bej ne jete.harixheshke.

 • adrese pune
  adrese puneΠριν 8 ώρες

  Bravo melisa

 • marsila cano
  marsila canoΠριν 9 ώρες

  Malisa bej me shume kenge

 • ROELA METUSHI
  ROELA METUSHIΠριν 9 ώρες

  Ate qe ke dashni leje leje leje leje se je tu vdek pas meje ate qe ke dashni leje leje leje leje se je tu vdek pas meje meje meje meje un e du me te pas ty un e du me te pas ty😘😘😘

 • Forentina
  ForentinaΠριν 10 ώρες

  👍👍👍lej lej super kenk

 • Cadomerjall
  CadomerjallΠριν 10 ώρες

  Trending in Greece

 • Aida Hida
  Aida HidaΠριν 11 ώρες

  Melisa je nje yll i vertet.Mu be qefi qe je me Andin edhe per kengen qe ke bere

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina KuzhniniΠριν 11 ώρες

  😘😍😍💜💜💖💖💖💖♥️♥️😂😘

 • OK
  OKΠριν 11 ώρες

  Sa lekë i ke blerë shikimet?

 • mort-icia____Songxxx
  mort-icia____SongxxxΠριν 11 ώρες

  Oj sbon oer muzik leje fare se na ke flliq

 • Meta Ervis
  Meta ErvisΠριν 11 ώρες

  Grande Meli

 • Gabriel Komedi Jaupi
  Gabriel Komedi JaupiΠριν 12 ώρες

  shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love

 • Adivije Barmeta
  Adivije BarmetaΠριν 12 ώρες

  Melisa lleshi

 • Elii Eli
  Elii EliΠριν 13 ώρες

  U bon 2 gabelt bashk 🤣🤣

 • e. guberja
  e. guberjaΠριν 13 ώρες

  Nderkoh andi ashtu e ndjeva ashtu e bera😉😂💥

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMIΠριν 14 ώρες

  nice ❤

 • Ani Xhafa
  Ani XhafaΠριν 14 ώρες

  Çift i shkelqyeshem ❤👄👌👌

 • Gezim Alliu
  Gezim AlliuΠριν 15 ώρες

  Melisa yllle superrr keng

 • Cassie
  CassieΠριν 18 ώρες

  Love from România!!! 🇹🇩🇹🇩

 • Hello 7777
  Hello 7777Πριν 21 ώρα

  3milion veç pe puthjes i ka marr

 • Bardha Allushi
  Bardha AllushiΠριν 21 ώρα

  Bravo melisa

 • Klodi Ana
  Klodi AnaΠριν 21 ώρα

  Shum nice kenga urime

 • FATMA KONOMI
  FATMA KONOMIΠριν 21 ώρα

  Sa bukur 💋💋💋💋

 • Cassie

  Cassie

  Πριν 18 ώρες

  Shum kjrq isht kaga

 • Lijana Iseni
  Lijana IseniΠριν 23 ώρες

  Kalle Love youu

 • Fiona Imeri
  Fiona ImeriΠριν 23 ώρες

  Melisa ti dhe Andi shum po shkoni shun je e bukur ❤️❤️❤️❤️

 • Edison Jashari
  Edison JashariΠριν 23 ώρες

  Bravo melis ♥♥♥♥♥

 • Lejla Tara
  Lejla TaraΠριν ημέρα

  Keng leshi

 • Visit Albania
  Visit AlbaniaΠριν ημέρα

  👈👍🙏

 • LEKSI YT
  LEKSI YTΠριν ημέρα

  MOS BLEJ SHIKIME OJ KARE

 • Gostivar Gv
  Gostivar GvΠριν ημέρα

  Meje meje leje leje keng e quan 🤮

 • Niman Salihi
  Niman SalihiΠριν ημέρα

  Ne spot te melises eshte edhe andi🙉🙊

 • HB 4life
  HB 4lifeΠριν ημέρα

  SHQIPTARET:Ne jemi popull me tradita Prap SHQIPTARET:Cojn kengen e Melises 3milion

 • Barca Bcn
  Barca BcnΠριν ημέρα

  Muzik perfekt bravo melisa sukses shum ze te bukur paske

 • Migel Dermyshi
  Migel DermyshiΠριν ημέρα

  E bukur

 • Frenkli Belba
  Frenkli BelbaΠριν ημέρα

  99.9.0.9% jane meme te llikeve te 0.0.1 %-shi eshte i atyre qe kan fiksim melsin ndersa disliket jane te atyre qe nuk i kan i dene ironis .kush eshte me mua?🖕😂😂

 • Ramela xh
  Ramela xhΠριν ημέρα

  Smorra vesh nje gje te vetme nga kjo kenga

 • Elife Imer
  Elife ImerΠριν ημέρα

  Shum kjrq isht kaga

 • Ilda Beauty&Healthy
  Ilda Beauty&HealthyΠριν ημέρα

  Hajde mesazh hajde, e cfar presim pastaj nga kjo rini, njera thot ma jep sma jep tjetra thot leje ate qe ke .. bravo bravo

 • Jshrjrk4 Hsjrificie
  Jshrjrk4 HsjrificieΠριν ημέρα

  Noizy 20 vjet karrier si kengtar 4 M viws per 1 muj melisa lleshi qe ska bo asigjo njet pervec me nxjerr bytht kenga 2 as kong squhet po vk per 1 jav 3 M kush ma sqaro pak ket se sjam tu e kuptu

 • Albanian History
  Albanian HistoryΠριν ημέρα

  Can we make 1 million dislikes Maybe she will reconsider being a nurse instead of a musician

 • vajza K.P.T
  vajza K.P.TΠριν ημέρα

  Keng e bkr

 • Jasima Sulejmani
  Jasima SulejmaniΠριν ημέρα

  2x Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon 2x Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty

 • Nikollaj Krist
  Nikollaj KristΠριν ημέρα

  Melisa te lumt goja bravo 💃🕺Opa jasha 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤟🤟🤟🤟👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Ergesa Koci
  Ergesa KociΠριν ημέρα

  Kokrra idjotes!

 • Essen auf Ihre wahl أكلك حسب اختيارك
  Essen auf Ihre wahl أكلك حسب اختياركΠριν ημέρα

  grblock.info/prom/JGqPWdCpv2J91mOjhvnSgA

 • Matilda Like
  Matilda LikeΠριν ημέρα

  Ylll deti se qielli ka shumë♥️♥️♥️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️

 • Isuf Preci
  Isuf PreciΠριν ημέρα

  Kut ba andi si ps 🤣 po vje fundi botes

 • Kujtim Nazo
  Kujtim NazoΠριν ημέρα

  yll je melisa jet te lumtur

 • Badescu Alex
  Badescu AlexΠριν ημέρα

  grblock.info/for/b-nteo/lIuZmdPKZqZ6YX8.html🤣

 • Badescu Alex
  Badescu AlexΠριν ημέρα

  Costi Ioniță Jale😀

 • Erzan Qejvani
  Erzan QejvaniΠριν ημέρα

  E bukur

 • Sokol Markopo
  Sokol MarkopoΠριν ημέρα

  Melisa pse nuk ben nje kenge me titull: Andi vin Fationi iken😅

 • Justina Hysa
  Justina HysaΠριν ημέρα

  Ofendoni per mire ose keq ne benefitin e Melises eshte anyway sa here klikoni 🤣🤣🤣

 • Geus Ndoj
  Geus NdojΠριν ημέρα

  Kopjim melisa yll limani sa ke Ra melis

 • in
  inΠριν ημέρα

  Ku jane komentet ju rujt zoti familjen, se na ke rrujt bolet 🤣🤣

 • {I'm_bear _cute}
  {I'm_bear _cute}Πριν ημέρα

  Je shum e bukur o melisa♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺💖💖💖💖💖💝💝💝

 • Hshs Hshs
  Hshs HshsΠριν ημέρα

  Yll ke kndu 💛

 • Klesjana Elezi
  Klesjana EleziΠριν ημέρα

  Je yll melisa 🌟🌟🌟♥️♥️

 • danjel Mesiti
  danjel MesitiΠριν ημέρα

  E NALI KENGEN JA FUTEN ME TE PUTHME

 • Moe-Lester69
  Moe-Lester69Πριν ημέρα

  Τιναφτορε τράβα στην κουζίνα σου μπας και κάνεις τίποτα καλό

 • Eralda Aqifi
  Eralda AqifiΠριν ημέρα

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Красивый Цветок
  Красивый ЦветокΠριν ημέρα

  Eshte kenge shume e bukur🔥

 • ouesli Hila
  ouesli HilaΠριν ημέρα

  E dua ketë muzikë

 • anonymous_ 77
  anonymous_ 77Πριν ημέρα

  Mo mir dgjoj ate ma jep sta jap sesa dgjoj kte me rsh😂

 • P K
  P KΠριν ημέρα

  She has learned the business! She repeat one word because the word sticks in your head and makes the song good when it’s not. It’s only the leje that is good in the song.

 • Lindita Micani
  Lindita MicaniΠριν ημέρα

  Skandal

 • xhesika
  xhesikaΠριν ημέρα

  Super kenge☺☺☺

 • xhesika
  xhesikaΠριν ημέρα

  Super yje melisa me andin 🤩🤩cifti me i bukur 🥰🥰jete te lumtur bashke☺☺☺☺☺☺🥰🥰😍😍🤩

 • Eljona Kastrati
  Eljona KastratiΠριν ημέρα

  Sa e bukur je 🥰❤💋

 • Era Era
  Era EraΠριν ημέρα

  O diamant👸👸

 • muhamet krasniqi
  muhamet krasniqiΠριν ημέρα

  🥰🥰🥰❤❤❤

 • muhamet krasniqi
  muhamet krasniqiΠριν ημέρα

  Je ma e mira te du shum melisa

Επόμενο