Mevlani përballë 3 vajzave, ja çfarë ndodhi sot në program - Përputhen, 21 Janar 2021

Διασκέδαση

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRblock Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Σχόλια

 • Erion Rasim
  Erion RasimΠριν 2 ώρες

  Kapnu kapnu 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Ledi cpate me Erin ishit bukur. Ta prishi mendjen M. Nuk te le Antoni kacurrel. Ketu do jemi Mendoje pak.Ok?

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Ana ska qene ndonjehre llapazane dhe ia mbylli gojen Arbri.!Ana i di limitet dhe ska nevoje per Arbrin. PSE IKU? SE NUK E ARRINTE ANEN OK ? MOS IAA FUSNI KOT.

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Po Jasmi, ishte bo e mire sot por pa edukate me Andin. Nuk flitet ashtu ne Tv. Ai eshte djale i mire i dashur shume sport jep pozitivitet. Ajo donte vemendjen e te tjereve. U zu kot me Saren.

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Guxo dhe lufto. Kerko ndihme. Nuk eshte turp gjithmone nese e do e ndjen.po pres.

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Ana ishalla kemi ndonje gje pozitive ne Prajm. Do Zoti.

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Ana shyqyr qe se zgjodhi asnjera R. Do me vinte shume inat. Ai besoj do dilte per inat Nuk e di ta lexoj vetem e shikoj se bluan dicka eshte ne siklet se folli ashper dhe si do ta mmenaxhoje tani situaten!?

 • Liljana Preza
  Liljana PrezaΠριν 7 ημέρες

  Ana letra ishte vertet suprize por nenkuptohej se kush ishte zgjedhja. Mua me lle pa fjale por dhe ne ankth. Shpresoj per mire. ZOTI ME JU. 💖💖💖

 • saliji merxhan
  saliji merxhanΠριν 20 ημέρες

  He moj Ledjana mos u ber kaq serioze aman mos e tepro.Ledina ka dike jashte programit dhe nuk jep as perqafime,ate perqafim qe i doli ne publik ka pas probleme me te dashurin e vet jasht programit dhe kishte nevoj per qetsim pushim.!!! Aty eshte ne prgram vetem per pak fam asgje tjeter ta mbani mend se kjo po aktron

 • saliji merxhan
  saliji merxhanΠριν 20 ημέρες

  Mos vdeksh kurr Arian konomi je i pa pare na shkrive kur i flet mevlanit e meson dhe au perseri eshte i trashe 😂😂😂😂😂 mendove gjith naten per Ledjanen kur erdh koha takimit te zuri gjumi. Gjunaf per Mevlanin qe su mesua si te sillet me nje femer 🤮🤮

 • Albany Akakaka
  Albany AkakakaΠριν 26 ημέρες

  O mevlan je djal as dhe me ledjanen shkon

 • ARTUR BOJKA
  ARTUR BOJKAΠριν 29 ημέρες

  Lajf emisjone per puthjen

 • Ani Cani
  Ani CaniΠριν μήνα

  Mevlan mavria 🤣🤣🤣

 • Naser Quqalla
  Naser QuqallaΠριν μήνα

  QFAR VLERE KI O MEVLAN ma mir .e bo pompa se me te perqafu

 • Sali Vebiu
  Sali VebiuΠριν μήνα

  King mevlani 💪💪💪💪💪💪💪

 • Jona Lazaj
  Jona LazajΠριν μήνα

  I pa pare fare Arjan konomi o mevlane mavria hahahahahaha lot 🤣🤣

 • Mimoza Krashi
  Mimoza KrashiΠριν μήνα

  Mevlani esht i martu ne gjermani

 • Gentjan Cerma
  Gentjan CermaΠριν μήνα

  Mere hiqeni ket melisen esht shum fallco ca i duket vetja ksajt bo si them un i thot mevlanit mos bo si boj un

 • Ilir Muka
  Ilir MukaΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/oX2xodLOp4Jil48.html

 • Ilir Muka
  Ilir MukaΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/oX2xodLOp4Jil48.html

 • Ilir Muka
  Ilir MukaΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/oX2xodLOp4Jil48.html

 • Rigel Hoxhaj
  Rigel HoxhajΠριν μήνα

  Vk melisa me sindin jan me kokrat k...

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν μήνα

  Bora para se te kalojme ne Reklam, po bejme nje Reklam 🤣🤣🤣

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν μήνα

  12:26 kjo Melisa mos te flasi fare, se se shihte me Mevlanin

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν μήνα

  10:46 Aman Mevlan se na e cpife... Njeriu eshte me vones por te pakten sillet ndryshe, tregon ndjese.... Cfare eshte kjo sjellje

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν μήνα

  10:02 o zot kjo qaramane.... Po te ikje o vajze 🤣🤣🤣🤣🤯

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν μήνα

  8:04o zot Mevlan behu i rritur, ngele si kalama ne Pubertet.... Te njejtat fjale klishe dhe menyra se si flet, jane te vjetra... 🤣🤣🤣 Tregohu si njeri we gjasme ke eksperienc

 • Kristi Nasto
  Kristi NastoΠριν μήνα

  Use me like the "Emision Idiot" button

 • dortmund dortmund
  dortmund dortmundΠριν μήνα

  Kur e shoh boren si me pa te tharmit e kosit

 • Fredi Gogoli
  Fredi GogoliΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/gaTTpJa3i5BkeYc.html

 • Gajti 98
  Gajti 98Πριν μήνα

  Tea ka 5 muaj me Andin e spo puthen njeher, ndersa Ledjana duhet me e perqafu Mevlanin se kan qef kto. Hej zot i modh 🙄

 • Aleksandros Zisiz
  Aleksandros ZisizΠριν μήνα

  Ledjana nuk me duket vajez qe ka turp per te dhen nje pèrqafim mendoj se ka dica nga jasht

 • Gjon Dokaj
  Gjon DokajΠριν μήνα

  I lutem preduksjonit te porosise farmaci se Melissa po' plas nga gjelozija e mevlanit do pije ndonje fotoksin prandaji most len te hyn ne farmaci

 • Giovo Nika
  Giovo NikaΠριν μήνα

  Pershendetje produksjoni. Dua te jap mendimin tim! Tea eshte e jashte zakonshme.. femer NUBILE.

 • Kalem Malo
  Kalem MaloΠριν μήνα

  O mevlan mbylla gojën asai magjistreckës

 • Klodi Tafa
  Klodi TafaΠριν μήνα

  Duhe te futen vajza te rea se melisa -ana-sindi jan vetem per shou jan ber mendje medhaja

 • Pullumbesha Ahmeti
  Pullumbesha AhmetiΠριν μήνα

  BORA PLASI XHELOZIJA NUK KA KUPTIM MIR DHOT MEVLANI

 • WeSpeak Football
  WeSpeak FootballΠριν μήνα

  kuku kur flet edhe sindi qe lun me kukulla hhahahahaha iqr ne vorr kares

 • QAZIM HOXHLLAKU
  QAZIM HOXHLLAKUΠριν μήνα

  Ti e ke msu bora tflasi kshu moj kuder

 • Albania
  AlbaniaΠριν μήνα

  Ca kalamajsh cou perqafoje haha ikni mer legena shifni veten tuaj

 • Mikael Mikael
  Mikael MikaelΠριν μήνα

  Live in wafi area not in karama

 • Astrit Cela
  Astrit CelaΠριν μήνα

  Kur Melisa thotë kamë respekt vota kundër teje të ikje nga misioni megjithë ato 2 të tjerat me ledjanën ti

 • Mevlide Veliu
  Mevlide VeliuΠριν μήνα

  e keni mbushur emisionin me Reklama , a pranoni edhe reklama te pants "ALWAYS" 😂😂

 • Laureta Shamolli
  Laureta ShamolliΠριν μήνα

  Qekjo melisa ma e pa e dukatë se shqipja don me dalë 🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Edi Musollari
  Edi MusollariΠριν μήνα

  ALLAHU JU RUAJTE

 • Edi Musollari
  Edi MusollariΠριν μήνα

  MEVLNI ZDI TE DALI ME VAJZAT AS RESPEKT NUKE KA GUAN E DASHURON DHE E MBRONE JO ASHTU SI ME URDHER OOO NJEREZ BEJE KETE BEJE ATE

 • Diella Durgaj
  Diella DurgajΠριν μήνα

  Mevlani tamam mashkulli shqipetar qe fyen vajzat turpppppp

 • Martin Cani
  Martin CaniΠριν μήνα

  😂😂😂😂😂ndoshta arjani ka si te keq

 • Katalea Lea
  Katalea LeaΠριν μήνα

  O Melisa aman ca je ca te duket vetja ti je fmi Lediana bravo ma e mira je mos ta ni se ca thojn

 • Katerina Papajorgji
  Katerina PapajorgjiΠριν μήνα

  keto takimet e ledjanes jan shum boring shum te nevericme 🥱🥱🥱

 • stela saliaj
  stela saliajΠριν μήνα

  Kjo Ledjana duket sikur ka nje lidhje jasht e ka bere fjale me te dashurin qe tmarin fam dhe ai nuk e le ta prekin me dore aty. 'jo sjam une tip kshu' Ledjana zemer ti jo se nuk je tip kshu por je komplet mosmirnjohese ndaj Mevlanit. Je shume fallco zemer duket qart per cfare ke vajtur aty por tpakten shtiru bukur jo ashtu hajd tscüss

 • Roberto Bushi
  Roberto BushiΠριν μήνα

  Tea dhe Andi kan hedh rrenje ,s'shkulen me qe aty!!

 • asioe kiou
  asioe kiouΠριν μήνα

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 • Florika Vrushi
  Florika VrushiΠριν μήνα

  Melisa harroj veten kur erdhi ne programm i hodhi fundin Fatjonit dhe e futi ne sherr me Anen1 E la fatjonin e filloj me Mevlanin po rrota kthehet mbrapsh

 • Kosova Gaming
  Kosova GamingΠριν μήνα

  41:03 e qeshne djallzore

 • Emelda Poda
  Emelda PodaΠριν μήνα

  Arjan Konomi mos vdeksh kurre🤣🤣

 • Dario Dario
  Dario DarioΠριν μήνα

  Andi iri vin nga nje kultur Amerikane ku ndahen nerzit me shtresa ku GETOT ne dasem te çiftit i ftuari i thot nuses nqs nuk ndihesh mir me dhendrin ja jam un ketu ne lokal,bar,kafe,rruge e tj por Andi duhet te kuptoji nje gje ze nuk jan te gjith GETO ti presin bolet njerzit Andi ti varin ne ball.

 • Bamib
  BamibΠριν μήνα

  Gjith kohës mevlani më duket shum patriakal. Është shembulli konkret i pjesës dërrmuse të rinis. Arjani si gjithmon një shpjegim me pak fjal po të sakt. Ndërsa lediana se vë pikën mbi i, mevlan ledjana tenxherja kapqkun

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Πριν μήνα

  Melisa: bla bla bla bla🥴🥴 Une: spo del nje arber tjeter me qetsu dhe melisen sic u qetesua ana... Arjani:dua nje takim 4 min me mevlanin😎🤣🤣

 • Leonora.aronoel Leonora arnoel
  Leonora.aronoel Leonora arnoelΠριν μήνα

  O Sindi o mikroskopike

 • Lala Lim
  Lala LimΠριν μήνα

  I got second hand embarrassment from watching this

 • Ghenty Dj
  Ghenty DjΠριν μήνα

  Pa thene Pershendetje Bora, direkt te komenti 3 une...

 • DENIS &
  DENIS &Πριν μήνα

  It's a very hard to find the the persons like Mevlan I'm not saying the They're not good .Mevlan It's very natural person who doesn't know how to make Himself good he always though the true It's hard to find and these days people Like him ..

 • Jonida Balla
  Jonida BallaΠριν μήνα

  I er if kehf keh key 😂😂😂😂

 • Jonida Balla
  Jonida BallaΠριν μήνα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍😎😎😎😎😎😎😎😎🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Jonida Balla
  Jonida BallaΠριν μήνα

  Jrhf jrur hthr htyt ❤️❤️👌🥰👌💍🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎

 • Iva Godole
  Iva GodoleΠριν μήνα

  O Idioteni Mevlani eshte me i miri mojjj

 • Suela Kolpepa
  Suela KolpepaΠριν μήνα

  Shihet dita qe ne mengjes. 1 ore eshte shume te presesh, mbasi nuk kishte ndonje aksident.

 • Lego Fun World
  Lego Fun WorldΠριν μήνα

  Kjo Bora nuk mbush, i ben kaq presion Ledianes.

 • Xhylsym Kastrati
  Xhylsym KastratiΠριν μήνα

  Melisa sasht tuj dit mo qfar flet...Loko brava je maj miri.

 • xhensila kostreni
  xhensila kostreniΠριν μήνα

  Melisa .. femra e pa cip qe gjat gjith kohes qe flet mevlani vetem qesh me ironi dhe flet me ironi nje femer qe nuk di te respektoj aspak

 • Erdi Inihash
  Erdi InihashΠριν μήνα

  Per kto femna duhet ti lesh ter naten te presin sjan te rena nga hena ,

 • Ardita Swift
  Ardita SwiftΠριν μήνα

  Mevlan mavria ahahhahahahha....

 • Ervin Hyskaj
  Ervin HyskajΠριν μήνα

  Ca jan kete lloj keshtu me jan merzitur , nuk jan me per tu par nji emisjon shun fallco

 • Xhesika Lamthi
  Xhesika LamthiΠριν μήνα

  Nuk e di pse mendoj qe fatjoni e ka pas fjalen per( Melisen e Mevlanin. )

 • Best Music
  Best MusicΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/Y6Gcqr7Dgnp_lp0.html&start_radio=1

 • aleks aleks
  aleks aleksΠριν μήνα

  Shum shkojn melvani dhe ledjana

 • Celular Line
  Celular LineΠριν μήνα

  Te kisha qen nga mevlani tashi do te pshurja ne vesh melisa

 • Celular Line
  Celular LineΠριν μήνα

  Oooj melisa me te fut ke personat me ngjyr nuk dallon fare u bone dhe ti me bo pordh shko aty ke cani bo nai lek aty se per aty e ke vendin

 • Celular Line
  Celular LineΠριν μήνα

  Dhe sindi qa ka ra 7 kilogram se ka hy me punu me kazem zhgaravin dreqi

 • Celular Line
  Celular LineΠριν μήνα

  Ca ke oo melisa ca bon si gore aty se nuk te permendi kush emer

 • Call Me The police
  Call Me The policeΠριν μήνα

  Ju njerez qe komentoni ktu te hiqni stresin Zoti jua shperblefte. ❤

 • Kaci Kaci
  Kaci KaciΠριν μήνα

  Jeni martuar

 • Punta Cana
  Punta CanaΠριν μήνα

  Karagjoz njeri se nuk e meriton fjalen burre. Njeri qe nuk te shikon ne sy, i pa bese.

 • Belkisa Shehu
  Belkisa ShehuΠριν μήνα

  Na duhet Mir takim mes arjanit dhe mevlanit.

 • indrit tabaku
  indrit tabakuΠριν μήνα

  Mevlan je nr 1

 • suelina suelina
  suelina suelinaΠριν μήνα

  Andi dhe Tea na hapen barkun si "opinionista"...

 • Romina Hoda
  Romina HodaΠριν μήνα

  Ky Almendi eshte shume vari borën.

 • Kinder the Love
  Kinder the LoveΠριν μήνα

  Fjalia e Melises : " a e ke seriozisht ti " = Monoton 😵

 • Leonard Ziberi
  Leonard ZiberiΠριν μήνα

  Mevlan ma i forti #Kingu I #Kingave

 • Gresa Krasniqi
  Gresa KrasniqiΠριν μήνα

  Melisen edhe Sendin per veshi i kisha kap edhe i kisha nxierr jasht nga emisoni shum llafazane

 • Michela Tare
  Michela TareΠριν μήνα

  Po pusho moj nje puntat o melisa qepe gojen pakten nje puntat na le tmarin veten vesht te tona se tr vje anash papagali 🤦🏻‍♀️

 • Durim Morina
  Durim MorinaΠριν μήνα

  Qfar meshkuj të dobt që e ngritin ket kudër melisen Bravo Loco je I madh Loco apo Elvis respekt

 • Arkid Kid
  Arkid KidΠριν μήνα

  From Ana1 qe e dinte qe Fatjoni i bente qellimisht per te gjerat, tani kaluam te Melisa me Mevlin

 • Tepelena Tepelena
  Tepelena TepelenaΠριν μήνα

  Liqeni ket melisen dhe sindin se na happen barkun

 • ela gashi
  ela gashiΠριν μήνα

  do bejn dhe femij tea dhe andi dhe perseri do thon sjemi akoma cift 🙄🤣

 • Albert Coli
  Albert ColiΠριν μήνα

  Shume bukur

 • Sport Live Stream
  Sport Live StreamΠριν μήνα

  Melissa e ka te kenga se ka shku gati 1milion per pak kohe😅😅😅

 • Letim Seferi
  Letim SeferiΠριν μήνα

  😀

 • Letim Seferi
  Letim SeferiΠριν μήνα

  😀

 • gerta hoxhaj
  gerta hoxhajΠριν μήνα

  Tea na cave trapin

Επόμενο