Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Διασκέδαση

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Vilma Dhiari
  Vilma DhiariΠριν 8 ώρες

  Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

 • Eron Kadriu
  Eron KadriuΠριν 9 ώρες

  ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

 • Klevis Mateo
  Klevis MateoΠριν 10 ώρες

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

 • Klevis Mateo
  Klevis MateoΠριν 10 ώρες

  Faleminderitshumeshumeyll

 • Klevis Mateo
  Klevis MateoΠριν 10 ώρες

  Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

 • Klevis Mateo
  Klevis MateoΠριν 10 ώρες

  Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

 • xhulia bajollari
  xhulia bajollariΠριν 10 ώρες

  💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

 • Zanarabja Zanarabja
  Zanarabja ZanarabjaΠριν ημέρα

  P

 • lina kalo
  lina kaloΠριν ημέρα

  Bravooooo mevlan

 • Albioni Bossi
  Albioni BossiΠριν ημέρα

  Mevli ka zë te omël 😍😎

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitΠριν 2 ημέρες

  👍

 • Eljesa Qaja
  Eljesa QajaΠριν 2 ημέρες

  Aaaaaaa juli sibon

 • Anna23 Anna23
  Anna23 Anna23Πριν 2 ημέρες

  Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

 • Seldi Seldi
  Seldi SeldiΠριν 2 ημέρες

  O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

 • Antonio Godaj
  Antonio GodajΠριν 2 ημέρες

  On fire juli

 • Roksana Roksana
  Roksana RoksanaΠριν 3 ημέρες

  Dayfske

 • Klevis Beqiraj
  Klevis BeqirajΠριν 3 ημέρες

  Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

 • Elsida Rrucaj
  Elsida RrucajΠριν 3 ημέρες

  Lum si ti mevli

 • blerim bardhi
  blerim bardhiΠριν 3 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Andrin Hoxha
  Andrin HoxhaΠριν 3 ημέρες

  Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

 • Adis Dauti
  Adis DautiΠριν 3 ημέρες

  Ytyy56655h0

 • Kanina Kanina
  Kanina KaninaΠριν 3 ημέρες

  Vazhdoni kështu

 • egi egushi
  egi egushiΠριν 3 ημέρες

  😁😁😁👌 Shum te mir

 • Constantine The Great
  Constantine The GreatΠριν 3 ημέρες

  2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

 • Bledi Shaho
  Bledi ShahoΠριν 4 ημέρες

  Nevlan Juli jeni me specialet

 • Donika Zana
  Donika ZanaΠριν 4 ημέρες

  Mevlan ledjana mevlan antonela

 • Lume Memini
  Lume MeminiΠριν 4 ημέρες

  😍😍😍

 • Amarildo Skarra
  Amarildo SkarraΠριν 4 ημέρες

  😎

 • Olsi Deejay
  Olsi DeejayΠριν 4 ημέρες

  grblock.info/for/b-nteo/fIi7m6yzZ4mbfak.html

 • Selavdi Nevzadi
  Selavdi NevzadiΠριν 4 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Hello Bro
  Hello BroΠριν 4 ημέρες

  Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

 • Edi Kukeli
  Edi KukeliΠριν 4 ημέρες

  Super

 • Bleonë Bilalli
  Bleonë BilalliΠριν 5 ημέρες

  Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

 • Samsung Eljon
  Samsung EljonΠριν 5 ημέρες

  Start janzoa

 • Violeta Violeta
  Violeta VioletaΠριν 5 ημέρες

  Esht keng shume e bukur

 • Reshat Ruci
  Reshat RuciΠριν 5 ημέρες

  Qq

 • Kela Alla
  Kela AllaΠριν 5 ημέρες

  Shumë bukur

 • Vlore Vlore
  Vlore VloreΠριν 5 ημέρες

  Jeni te papar kshtu vazhdoni

 • Edin Iseni
  Edin IseniΠριν 5 ημέρες

  Shikoni flokë e julit në minutën e 2

 • Eminemin Behluli12
  Eminemin Behluli12Πριν 5 ημέρες

  O juli shikoi pak floket

 • Alba Hyskajysyyahsh
  Alba HyskajysyyahshΠριν 5 ημέρες

  Hahhahahahhahaha

 • Rea Tenezhdolli
  Rea TenezhdolliΠριν 5 ημέρες

  👏👏👏👏😍

 • Lani Malka
  Lani MalkaΠριν 5 ημέρες

  Bravo çuna

 • Mina Stasi
  Mina StasiΠριν 5 ημέρες

  Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

 • Sibora Gashi
  Sibora GashiΠριν 5 ημέρες

  Bravo Mevli❤

 • Cim Ibrahim
  Cim IbrahimΠριν 5 ημέρες

  Cuna varikarsa julit si falet

 • Nazmi Kallo
  Nazmi KalloΠριν 6 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Shuke Doci
  Shuke DociΠριν 6 ημέρες

  Super

 • saimiri fier
  saimiri fierΠριν 6 ημέρες

  O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

 • Enkelejda Pjeci
  Enkelejda PjeciΠριν 6 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 • don xhon fann
  don xhon fannΠριν 6 ημέρες

  Super keng

 • erkida mhilli
  erkida mhilliΠριν 6 ημέρες

  Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

 • Keli Llojku
  Keli LlojkuΠριν 6 ημέρες

  Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

 • ST BRUDA
  ST BRUDAΠριν 6 ημέρες

  #50K

 • Ilda Hoxhaj
  Ilda HoxhajΠριν 7 ημέρες

  Super

 • Ela Tatej
  Ela TatejΠριν 7 ημέρες

  ,.tvvfvv

 • Yo Yo
  Yo YoΠριν 7 ημέρες

  Kot fare.

 • Johnny Johnny
  Johnny JohnnyΠριν 7 ημέρες

  se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

 • Korc Korc
  Korc KorcΠριν 7 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Enea Albajrami
  Enea AlbajramiΠριν 7 ημέρες

  Gabime

 • Alma Fetahaj
  Alma FetahajΠριν 7 ημέρες

  ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kevi Xhebraj
  Kevi XhebrajΠριν 7 ημέρες

  Ddsmfndnfm

 • Nazmi Hidri
  Nazmi HidriΠριν 7 ημέρες

  Super

 • Altin Almadhi
  Altin AlmadhiΠριν 7 ημέρες

  Yll te dy ju lumt goja

 • Ardjana Mena
  Ardjana MenaΠριν 7 ημέρες

  ♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

 • Mani Hoxha
  Mani HoxhaΠριν 7 ημέρες

  Shume kenjg e bukur 😜😍😘

 • Altin Deda
  Altin DedaΠριν 7 ημέρες

  Bukur shum my shqipe 🇦🇱

 • Besjan Avdo
  Besjan AvdoΠριν 7 ημέρες

  Bravo juli mevli

 • Rinora Metaj
  Rinora MetajΠριν 8 ημέρες

  Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa ShahiniΠριν 8 ημέρες

  Juli i kapet emocionet

 • Selca Edonis
  Selca EdonisΠριν 8 ημέρες

  Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

 • BONA KEVIN
  BONA KEVINΠριν 8 ημέρες

  MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

 • Kejsi Sadikaj
  Kejsi SadikajΠριν 8 ημέρες

  So zjarr eshte vertet

 • Imarius Cili
  Imarius CiliΠριν 8 ημέρες

  Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

 • Esmeralda Myslymi
  Esmeralda MyslymiΠριν 8 ημέρες

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ela Ela
  Ela ElaΠριν 8 ημέρες

  Ky juli do te behet si mr. Bin😂

 • Donalda Ndreaj
  Donalda NdreajΠριν 8 ημέρες

  Shum keng e bukur🥰🥰🥰

 • Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
  Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhhΠριν 8 ημέρες

  Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

 • Jonny boy
  Jonny boyΠριν 8 ημέρες

  Vini rripat o rrypaa

 • alketa tashi
  alketa tashiΠριν 8 ημέρες

  Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

 • Bardhule Elmazi
  Bardhule ElmaziΠριν 9 ημέρες

  Ju jeni ye fare

 • Arjon Marra
  Arjon MarraΠριν 9 ημέρες

  Kur do beni ndonje keng tjeter

 • Ona Topi
  Ona TopiΠριν 9 ημέρες

  Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Yll Ukperaj
  Yll UkperajΠριν 9 ημέρες

  Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

 • Amarildo Skarra
  Amarildo SkarraΠριν 9 ημέρες

  ☝️

 • Amarildo Skarra
  Amarildo SkarraΠριν 9 ημέρες

  💯

 • shpresa allushi
  shpresa allushiΠριν 9 ημέρες

  mevli shume bukur👑💖💖

 • Antoneta Bletaj
  Antoneta BletajΠριν 9 ημέρες

  🇦🇲🚺👞

 • albania albania
  albania albaniaΠριν 9 ημέρες

  Fhgtujvhyyuy🤩

 • Ona Topi
  Ona TopiΠριν 9 ημέρες

  Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

 • Mario Martin
  Mario MartinΠριν 9 ημέρες

  NaSn

 • Kamer Maloku
  Kamer MalokuΠριν 9 ημέρες

  Hdue e a e

 • FF BENARD GAMERS
  FF BENARD GAMERSΠριν 10 ημέρες

  Ne durres😐😐😐

 • Asllan Jonuzi
  Asllan JonuziΠριν 10 ημέρες

  - 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

 • Papi Musaja
  Papi MusajaΠριν 10 ημέρες

  Shumirjulbhmes

 • Vjollca Lumaj
  Vjollca LumajΠριν 10 ημέρες

  Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

 • Bona Molla
  Bona MollaΠριν 10 ημέρες

  Jdbgd nbsjkwg🌹jd

 • Deo Bici
  Deo BiciΠριν 10 ημέρες

  🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏

 • Enina Allkurti
  Enina AllkurtiΠριν 10 ημέρες

 • Nermina Bytyqi
  Nermina BytyqiΠριν 10 ημέρες

  Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit

Επόμενο