Një surprizë anonime, vjen në studio për Shqipen - Përputhen

Διασκέδαση

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRblock Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Σχόλια

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 19 ώρες

  ktheni gracianon per Tean

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 19 ώρες

  ana dhe shqipja po digjen per 6 ky eshte ,po kto nderrojn frajerat dhe thone se jemi viktima tea do GRACIANON

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 19 ώρες

  shqipja si njohes qe jam ka probleme me menagjimin e zemerimit

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 19 ώρες

  bora po sillesh keq si me dj vinin ,kshtu ja ke nxi jeten ati burri po arborin e ke me olsen !

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 19 ώρες

  lul jashari

 • Joni
  JoniΠριν ημέρα

  Shani sa te doni Shqipen ama sa kimi kane patur keta te dy ne takimet e tyre ska patur asnje cift aty

 • Rudens Sinjari
  Rudens SinjariΠριν 5 ημέρες

  Po ta ngrejë Tean ai këput mish prandaj nuk ia ofroi

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 5 ημέρες

  kur kukatin lapericat .haaa po tea thot muk ta kam inat .qohu tea meqe keni diqka puthnu me guhe

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 5 ημέρες

  melisa lleshi u zgerdhike vadhimisht

 • Feti mazi

  Feti mazi

  Πριν 5 ημέρες

  ose shko puthu me shefin e irmes ku punon

 • Feti mazi

  Feti mazi

  Πριν 5 ημέρες

  tea eshte trullosur,pa provo emin naftashin

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 5 ημέρες

  don tja besh si melisa e qanit e smure dhe futesh ne toalet me be 6

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 5 ημέρες

  shqipe ti karagjoze the ,dhe nuk ki interes per asnje per djemt dhe po mashtron .kshtu ti ski martese as jasht

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 5 ημέρες

  edhe arbrin eshte i mire por shume i padjallezuar dhe pak katundar

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 5 ημέρες

  ky ka qene yakimi i dy njerezve qe duhen ,tk me i mire .me romance batuta dhe kjo eshte bravoroze

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 7 ημέρες

  ku para hargjuan djemt me qarosjen e beratit,arjonin

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 7 ημέρες

  shqipja ka gabu qe nuk filloi me beartin ,ase me beratin

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 7 ημέρες

  tv syri po yregon idiotsin e k.kavajes ndaj andi liles .kjo kjo eshte nje v.penale

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  po ,edhe bra ka nje mal me sekrete no perfekt

 • Feti mazi

  Feti mazi

  Πριν 8 ημέρες

  bora-

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  i plgosja tere krimineley socialist

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  vajza harron keq por do i plagosur kr socialiste ai kazangjiu

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  une lushi ,po mendoj se nje vajze pergjynahe ju nuk keni gjynaf

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  po kta vampire as e mendojne se pelqimet mund te behet tani ,fiton p demokratike e do ju fshi ju furumi i freshit

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  shnqipja nuk eshte e interesuar ,fillon shtiga tea trifonis ktu ky mevlani idiot hakmerret , vazhdon vllaun vampiri arjani

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  ana e vertet,

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  une qe 50 here i kqyra

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  o andi te do more vajza aman martoje o ti bukurosh.ky eshte takimi i vitit mes dy te rinjeve

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  tea a mund ti dhurosh nja 100000000 puthje ne kosove

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  ja e pshtira .gjeste tulta kti andit i ke ore andi hiqu teas a te tha

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  jo andi i dhimset shqipja ,tropajanjen e keni keqkuptuar .edhe arjola demiri osht nga tropoja .ne ne kosove po degjojme masakra ne jug

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  po moj yea a po me puth ne byth mua

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 8 ημέρες

  kush ke aj lope qe po bertet

 • suliman ismani
  suliman ismaniΠριν 10 ημέρες

  t8ö

 • milot milot
  milot milotΠριν 11 ημέρες

  Kan pre vidion

 • Mimoza Brahimaj
  Mimoza BrahimajΠριν 12 ημέρες

  Pervec kater vetave qe mundohen te duken sikur dine cfar kerkojne por nuk dine pjesa tjeter injorante nuk e kuptoj pse rrin aty

 • Mimoza Brahimaj
  Mimoza BrahimajΠριν 12 ημέρες

  Vajzat idiote qe rregullohen te duken te bukura (fallco) dhe djemte qe nuk kane karakter dhe intelekte duke futur edhe idjotin bashkeprezantus

 • Mimoza Brahimaj
  Mimoza BrahimajΠριν 12 ημέρες

  Niveli i emisionit _0

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  jo more me i bukur eshte mevlani apo bearti

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  besa ka shanc fatjoni dhe shqipja

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  rrej andi rrej

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  bejani melises nese ju pi uje ky provokim degjenerues

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  nga dul kjo puthje

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  wau qfar provokimi i bores,mfal po bora qenke k****

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  po ,andi te do

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 12 ημέρες

  o andi shko fejoje shqipen se ju duheni shpirterisht ,po te thot lushi 50vjeaqar

 • Xhesika Uka
  Xhesika UkaΠριν 14 ημέρες

  Duke qen se mevlanin e kam shok te ngushte do dilja si kuneter😂😂

 • Xhesika Uka
  Xhesika UkaΠριν 14 ημέρες

  Por shkojn

 • Xhesika Uka
  Xhesika UkaΠριν 14 ημέρες

  Andi me I vogel se shqipja pa kuptim

 • Ardian Sylaj
  Ardian SylajΠριν 19 ημέρες

  Shum emisjon i qelluar

 • Osman Jusufi
  Osman JusufiΠριν 20 ημέρες

  Shqipja duhet te rikthet me perputh se pershtaten me Anidi

 • Monika Schmidt
  Monika SchmidtΠριν 20 ημέρες

  Shqipja asht nje vajz shum e pa Edukume. Je vajz shum e poshter.

 • Aulona Gashi
  Aulona GashiΠριν 21 ημέρα

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 21 ημέρα

  shqipe ti i refuzon rastet edhe e prosh emisionin, o dashuru ne tean

 • Niti G
  Niti GΠριν 23 ημέρες

  Si tperputhen njerzit kur i shtini me zor ta pelqejn njeri tjetrrin

 • R G
  R GΠριν 25 ημέρες

  *unpopular opinion* Shqipja e dergoi vet per veten ate buqeten me lule 😂

 • Cengu7 Elker
  Cengu7 ElkerΠριν 26 ημέρες

  Qa ishte ajo ze oj tea Çme thuaaa mojjj idjote femer 21 22 vjeqe ben si 11 12 vjeqe shko pshurru nbrek oj tea

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 26 ημέρες

  shume emision interesant tani andi dhe shqipe pula po terhiqet nga beteja ,rri e ve shqipe shiko tani kur ta bon nje skene kj o tea bullica trifonis

 • Feti mazi
  Feti maziΠριν 26 ημέρες

  andi ra viktime e teas humbi shqipen p

 • Eugen Egesta
  Eugen EgestaΠριν 26 ημέρες

  p

 • Andi Tea
  Andi TeaΠριν μήνα

  Ku jane fansat e Andit dhe Teas 😀😀😍😍

 • Andi Tea

  Andi Tea

  Πριν 13 ημέρες

  @Eris Karreci normal

 • Eris Karreci

  Eris Karreci

  Πριν 13 ημέρες

  si sperto me hap fan page - a fito nej lek tpakten?

 • Agnesa Qaveza
  Agnesa QavezaΠριν μήνα

  Shqipja ashte bisha e emisjonit perputhen

 • Elza Hyseni
  Elza HyseniΠριν μήνα

  Unë do isha shumë e lumtur nese shqipja dhe andi behen bashke😍🥰😘🇦🇱

 • Suna Shini
  Suna ShiniΠριν μήνα

  Sa keq, dua te shoh vazhdimin e tyre😭

 • maker channel
  maker channelΠριν μήνα

  SHQIPJA QENKA AKTORE grblock.info/for/b-nteo/i4Lcd6qam4OFnIM.html

 • maker channel
  maker channelΠριν μήνα

  SHQIPJA ZYRTARISHT AKTORE grblock.info/for/b-nteo/i4Lcd6qam4OFnIM.html

 • senadije imeri
  senadije imeriΠριν μήνα

  Tea dil moj se sqenke mire

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν μήνα

  Bravo cupa 🙏❤️❤️

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire MenkshiΠριν μήνα

  Shqipe mja elodhe Andin

 • Valentina Begu
  Valentina BeguΠριν μήνα

  Te lumte shqipe te respektoj shum te adhuroj si femer mire ja bere .Te pershendes nga France

 • Nikoll Tuci
  Nikoll TuciΠριν μήνα

  Esht psiqike kjo shqipja shihet ne sy

 • Kozeta Sefa
  Kozeta SefaΠριν μήνα

  Non sense of conversation.

 • Kozeta Sefa
  Kozeta SefaΠριν μήνα

  Mendon ti Andi qe Kim Kardashian vjen tek ty ????

 • Xhensila Shkullaku
  Xhensila ShkullakuΠριν μήνα

  Good Job Ana!!! Jepi drejtim atij emisioni se spo ja del dot asnje tjeter. 👍

 • Music lover Guy
  Music lover GuyΠριν μήνα

  Shqipja femra me e shpifur qe mund te ket shqiptaria dhe apsulutisht jo normale, ajo duhet derguar ne psikiatri sa me shpejt, dhe me vjen ahume keq qe mban at emer qe ka, ako duhet quajtur sorre e jo shqipe 🤮🤮🤮

 • Luiza Pisha
  Luiza PishaΠριν μήνα

  Shqipja e Andi me te miret

 • Sebahate Samakova
  Sebahate SamakovaΠριν μήνα

  andi me siguri ja ka derguar lulet 🤔

 • Feride Memeti
  Feride MemetiΠριν μήνα

  Shqipja dhe andy jeni numer 1.si cift...

 • Anishe Osmani
  Anishe OsmaniΠριν μήνα

  Shum mir qe e hoqet se e merte krej vaktin e emisjonit tu ulurit spo dexhonjem kurxho

 • Lusi Lusi
  Lusi LusiΠριν μήνα

  Ana ❤Tea ❤Fjorela ❤ po Shqiponja fluturoi per ke skifteri 😂😂

 • Bedrie Boka
  Bedrie BokaΠριν μήνα

  Gjosha nuk e di se kush ja solli

 • rusi mira
  rusi miraΠριν μήνα

  Tea me e mira asht aty

 • Sami Voci
  Sami VociΠριν μήνα

  I'm p

 • Vampa Channel
  Vampa ChannelΠριν μήνα

  puno online uvamoney.xyz/865803245455026/

 • CANAL TV MUSİC MELODY PROD BY IDRIZ IDRIZI
  CANAL TV MUSİC MELODY PROD BY IDRIZ IDRIZIΠριν μήνα

  😉

 • Michela Tare
  Michela TareΠριν μήνα

  A lejohet ti coj shqipes i pal sytjena t mbushura tket naj ndryshim nga imagjin mashkulore pakten 😂

 • Manu Mustafa
  Manu MustafaΠριν μήνα

  Po shqipes

 • Erion Bani
  Erion BaniΠριν μήνα

  Gocat mbajnë linjat dhe ushqehen vetem ne takime si duket se nuk ka mundesi per kete oreks te madh

 • Kola N.PJ. Gojçaj
  Kola N.PJ. GojçajΠριν μήνα

  Shqiptart ne Shqipni Ja kaluan Hollywoodit Me million miles 🙏😳🙉🇺🇸🇦🇱🇺🇸👏

 • R s
  R sΠριν μήνα

  Ahahaha Ahahaha Arjan po menojsha qe na i trafikant droge ose na i hajdut shpiash ne evrope aka "Skifter"..se me Nivelin e Shqipes vec ato nihen te mencem e konfident me veten..

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe ShqipeΠριν μήνα

  Po ket prezantusen e emisjonit do ma leni mu 😛

 • Ilire Ibrahimi
  Ilire IbrahimiΠριν μήνα

  Po ty moj Tea sun te qon Andi edhe shpresoj te kesh pasqyr te shpija e shef veten pak ti dukesh si mamai andit mos shit men aty e intelektuale se metas aqshum zgjuarsi kishe hapsir te klani ik

 • Valbona Peki
  Valbona PekiΠριν μήνα

  Andi ja ka cuar lulet sigurt

 • Valbona Peki
  Valbona PekiΠριν μήνα

  Shqipja.vdes po fatjoni sja var

 • Ironic Quotes
  Ironic QuotesΠριν μήνα

  Ketu do te gjeni komentet me epike , me qesharake dhe me ironike rreth emisionit perputhen 😂 . Perzgjidhen cdo dite komentet me te bukura . Mund te jete dhe i joti nje nder ata 😉 Hidhini nje sy 😊

 • Genta Gashi
  Genta GashiΠριν μήνα

  Shqipja me ket mendje qe ka do jet gjithmon beqare✌🏻

 • Drita Kryeziu
  Drita KryeziuΠριν μήνα

  Sado qe mundoheni te beni skenarin qe shqipja osht Viktim e diqkaje prap smundeni te fitoni zemrat e Publikut per Shqipen. Vlera saj osht Zero dhe dot mbetet pergjithmon Zero.

 • Stela Meta
  Stela MetaΠριν μήνα

  Emoj fjorela skishe ngren sot se xne qe fole 🙃🙃🙃

 • Qerqiz Krasniqi
  Qerqiz KrasniqiΠριν μήνα

  Kjo i ka ble ato lula vet se sma merr mendja qe i ka dergu kush lula ksaj idiote

 • Armando Rustemi
  Armando RustemiΠριν μήνα

  Brravo Shqipes alamet avokati ka gjetur brravo Andi alamet burri të ka fut shqipja në brekë🤣🤣🤣🤣

 • Gamer From Albania
  Gamer From AlbaniaΠριν μήνα

  o andi ëmblësira per ne fund

 • Robi Bulla
  Robi BullaΠριν μήνα

  Gabimi me i madh qe e hoqet shqipen na emisjoni shqipja esht me e mira aty brenda.me e drejta .te gjitha fjalet e shqipes jan te drejta.po ka ardhur koha e harbutit.dhe ju vetem ata doni aty brenda.gabim shqipja duhet te kthehet sa me par. Dhe ska pse jerkon falje per asgje.ska ber asnje gabim.tha ato qe jan.

 • Anna
  AnnaΠριν μήνα

  Produksioni mos ti lej te takohen gocat me djemt para emisionit. Se ata flasim me shum qa ndodh para se te filloj emisioni se direkt. Ne si publik nuk kuptojm asgje

Επόμενο