NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)

Διασκέδαση

Music - Elai
Mix Master - Rvchet & Sean D
Lyrics - Noizy
Video: Max Production
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5cz1ECqruFhxOpLF1c4wJ8
iTunes: music.apple.com/us/album/nje-here-e-mire-vaccine-single/1548730683?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/1HereEMire

Σχόλια

 • Zheni Kola
  Zheni KolaΠριν 4 ώρες

  Super the one🔥🔥🔥

 • ALB MAFIA 1312
  ALB MAFIA 1312Πριν 5 ώρες

  NUMBER ONE JE O KING❤️

 • AL BOY-TV
  AL BOY-TVΠριν 5 ώρες

  👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍 Mbas shum vitesh fan ( jemi taku po asnjeher si kemi fol njeri tjetrit nder vite ) per her te par te komentoj nje video thjesht sepse te rrespektoj si artist edhe sepse para 2 muajsh ke dal foto me nipin tim ! 🙏 rrofsh Nga nje fan qe te suporton ne heshtje - qe nga kenga kosov shqipni ! 👏 Suksese te metejshme @rigels

 • ## Gen1
  ## Gen1Πριν 6 ώρες

  The king of rep💜👑

 • Paris Napolon Vata
  Paris Napolon VataΠριν 8 ώρες

  O nozi bej dis finemit

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👑👑👑👑👑

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👌👌👌👌

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  💣💣💣💣

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🤯🤯🤯🤯🤯

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  💪💪💪💪💪

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👊👊👊👊

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👍👍👍👍

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🌟🌟🌟

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🌟🌟🌟🌟

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🔥🔥🔥🔥

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👍👍👍👍👍

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👊👊👊👊

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  💪💪💪💪💪

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  🤯🤯🤯🤯🤯

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  💣💣💣💣

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👌👌👌👌

 • Ervinjukaj 123456789
  Ervinjukaj 123456789Πριν 8 ώρες

  👑👑👑👑👑

 • The LeadeR
  The LeadeRΠριν 9 ώρες

  Si ta permend “NOIZY”n’fillim tkenges dine qe hit behet 👌👑

 • fabian marcu
  fabian marcuΠριν 9 ώρες

  Shko he pall

 • fabian marcu

  fabian marcu

  Πριν 8 ώρες

  Eshte baba jot noizi?

 • Makishti Makishti

  Makishti Makishti

  Πριν 8 ώρες

  Baba jot eshte

 • Idajet Gjuzi
  Idajet GjuziΠριν 9 ώρες

  ik mo kar bythqir

 • Idajet Gjuzi

  Idajet Gjuzi

  Πριν 8 ώρες

  @Makishti Makishti pse mos e ke vlla ti ik oo shok pse komento ti

 • Makishti Makishti

  Makishti Makishti

  Πριν 8 ώρες

  @Idajet Gjuzi mos shaj noizyn fshije cm lart

 • Idajet Gjuzi

  Idajet Gjuzi

  Πριν 8 ώρες

  @Makishti Makishti ca ke mo k... ca tbona

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 10 ώρες

  A thu repi ku kish met👑🤔

 • Elona Dacolli
  Elona DacolliΠριν 10 ώρες

  stresi dhe cllevio

 • ff supreme
  ff supremeΠριν 10 ώρες

  Nuk po du me permen emra se nuk merna un me plena jeni peshq shum tvogla mos u shtyni me balena 🔥🔥🔥🔥

 • Uesli Kodheli
  Uesli KodheliΠριν 12 ώρες

  Film I bazum ne histori te verteta

 • Uesli Kodheli
  Uesli KodheliΠριν 12 ώρες

  Flak nuk ka njeri qe kapet me noizy😏😏

 • Pop Smoke
  Pop SmokeΠριν 13 ώρες

  Like kush e ngjon akoma ne 2022

 • Josif Gjoka
  Josif GjokaΠριν 14 ώρες

  Curse you dickhead noizy

 • Addison Raee
  Addison RaeeΠριν 14 ώρες

  Wow 8M Great Noizy

 • Addison Raee

  Addison Raee

  Πριν 14 ώρες

  Otr

 • Addison Raee

  Addison Raee

  Πριν 14 ώρες

  Otr

 • Addison Raee

  Addison Raee

  Πριν 14 ώρες

  Do tr

 • Addison Raee

  Addison Raee

  Πριν 14 ώρες

  Otr

 • Addison Raee

  Addison Raee

  Πριν 14 ώρες

  Otr

 • Andi Andrea
  Andi AndreaΠριν 16 ώρες

  Ca i ke bo ket radh nojzo, i modh je.....

 • Jonida 2020
  Jonida 2020Πριν 16 ώρες

  Ta kalon finemi o idot

 • Kleard Nikolli
  Kleard NikolliΠριν 16 ώρες

  Je ma I miri o noizy je I mall bro

 • Xhevi Cupi
  Xhevi CupiΠριν 16 ώρες

  Me noiyzin jom rit osht njish o don xhoni kom me ti qi ropt ej thuj edhe kenzit ropt npidh gjithve ju kom me ju prek tek per tek tonve

 • Koan Bardhi
  Koan BardhiΠριν 17 ώρες

  Stresi😘😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰😙😙🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • ICEY-PUBGM
  ICEY-PUBGMΠριν 17 ώρες

  Kur ta vjedh nje shok hajgaren edhe i tregon naj shoqes Ti:kta me k*rin tem lyhen e me k*rin tem fryhen

 • Besmir Miftari
  Besmir MiftariΠριν 18 ώρες

  Nuk ka laper qe mun me I dal para Legendes 🔝

 • Almir Copi
  Almir CopiΠριν 20 ώρες

  Fute ne byth

 • Perplasim Ropqira
  Perplasim RopqiraΠριν 20 ώρες

  JA KA QIR ROPTTTTTT 🤫🤫🤫🤫 NUK KA PIDHMOTRE QE E SFIDON NOIZY 🥊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 SA DO TE MUNDOHEN TJERET AHA VK

 • Sindi Nekaj
  Sindi NekajΠριν 21 ώρα

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Dee Nyce
  Dee NyceΠριν ημέρα

  So what the fuck is he sayin?

 • jack hyskaj
  jack hyskajΠριν ημέρα

  Kët djalin zor se e kap dot kush!Nuk bo mo nona si ky o "hienat e instagramit që po përvëloheni në vullkanin e zilisë dhe inatit"..pranojeni o hiena që ky djali ësht i pakrahasueshëm,binduni me veten tuaj që Rigelsin nuk e sfidoni dot.Por gjithsesi nuk ësht keq tju shohësh tek përveloheni nga inati dhe ligësia që ju ka pushtuar!!

 • Diti Topoviti
  Diti TopovitiΠριν ημέρα

  🥳🥳🥳🥳❤❤💪💪💪

 • Mistere & Enigma
  Mistere & EnigmaΠριν ημέρα

  vertet lart. hera e par qe me pelqen. Super

 • joni joni
  joni joniΠριν ημέρα

  Ky ua nxjerri vaksinen per covidin 👑👑👑

 • blerina O. T. R
  blerina O. T. RΠριν ημέρα

  Baba e rrepit ma i forti në vend ta haksha zemërn king Noizy O. T. R me zemër 👌👌👌👌👑👑👑👑

 • Duljand Tabaku
  Duljand TabakuΠριν ημέρα

  Super yll

 • Xhevi Cupi
  Xhevi CupiΠριν ημέρα

  Don xhoni ta qi familjen drenicake byth patllake

 • blerina O. T. R

  blerina O. T. R

  Πριν 11 ώρες

  @Xhevi Cupi je fanc i Noizyt

 • Xhevi Cupi

  Xhevi Cupi

  Πριν ημέρα

  O blero thash don xhonit ja qi familjen se edhe un jom pjes e grupit o ylli

 • blerina O. T. R

  blerina O. T. R

  Πριν ημέρα

  na shkrive 😂😂😂ik mo Kalama së me Noizyn as Kush nuk krahasohet as don xhoni

 • Divine Underground King
  Divine Underground KingΠριν ημέρα

  😷🔥🔥🔥🔥 Love from India to my Albanian brothers waiting for Divine🇮🇳 x Noizy 🇦🇱 that would be bbbbbbbbaanger 🔥

 • Leo Leandri
  Leo LeandriΠριν ημέρα

  Sa ka noizy klikime per 2 muj fero thu as 4 vjet si mer

 • Username ;
  Username ;Πριν ημέρα

  Ka punuar fort per te qen ketu ku eshte sot😌😎

 • Tanja Aparischa
  Tanja AparischaΠριν ημέρα

  noizy nuk është një kurë sepse ai mendon vetëm për përfitimin e tij dhe për të bërë dine para

 • FF seldi
  FF seldiΠριν ημέρα

  Ju bekoft zoti krejteve dhe noizyn

 • Ggiiu G gt uuh
  Ggiiu G gt uuhΠριν ημέρα

  Noizy is king

 • It’s me Klevi
  It’s me KleviΠριν ημέρα

  Noizy=king of ballkan for rep

 • elton koloshi
  elton koloshiΠριν ημέρα

  Nddge

 • amela garuci
  amela garuciΠριν ημέρα

  you so fire noyizy

 • Shqiptar Shqipëria
  Shqiptar ShqipëriaΠριν ημέρα

  Kinggg

 • muhedin makri
  muhedin makriΠριν ημέρα

  O noizy stresi te qin ne byth ty mo shkerdhat

 • Makishti Makishti

  Makishti Makishti

  Πριν ημέρα

  Skeleti ta rruan ai skipec

 • Vasilikh Karakwsta
  Vasilikh KarakwstaΠριν ημέρα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Anderson Qose
  Anderson QoseΠριν ημέρα

  i share i qe shan noizyn

 • Morina Morina
  Morina MorinaΠριν 2 ημέρες

  4.23 DISS Meriton Mjekiqi

 • Adelina Coka
  Adelina CokaΠριν 2 ημέρες

  💪♥️

 • Elton Bogdani
  Elton BogdaniΠριν 2 ημέρες

  E kam msu permendesh per zotin

 • Kejdii 77
  Kejdii 77Πριν 2 ημέρες

  M thirrin noizy historia mvjen permas 👿👿👿

 • Kejdii 77
  Kejdii 77Πριν 2 ημέρες

  King of the world 🌎

 • Kejdii 77
  Kejdii 77Πριν 2 ημέρες

  Eyoooo

 • LE O
  LE OΠριν 2 ημέρες

  OTR 🔥💛💙 I PAVDEKSHEM 🇦🇱

 • Xhevi Cupi
  Xhevi CupiΠριν 2 ημέρες

  Don xhoni ropt npidh kom me ti qi kejt vec mos te nxonsha ropt tgjall tvdektit kom me ti qi ty ene klyshave verdall lagja 17 durres kur te dush ose mthuj ku do me te ardh vi tek pull ndac me grushta ndac me kallash si ta dush fjal buri vec mos te gjetsha erdha nprishtin pale sa her po nuk u duke po ska lidhje kom me te gjet

 • Xhevi Cupi
  Xhevi CupiΠριν 2 ημέρες

  Sa per tjerat osht gjithcka nregull jo mas teje jon do xhona drenicak me mamin byth patllak diten si kom per ta pa kom me ca

 • Xhevi Cupi
  Xhevi CupiΠριν 2 ημέρες

  Po ti clidhje ke nket mes mos aty ku shof un se je bab

 • Rigers
  RigersΠριν 2 ημέρες

  12 vjet n'maje t'estrades🌟🌟

 • Rigers
  RigersΠριν 2 ημέρες

  OTR 💪💪

 • Rigers
  RigersΠριν 2 ημέρες

  Dhe dicka per emisionet Ju falenderoj Ne cdo episod 🔥🔥🔥

 • Ensar Jakupi
  Ensar JakupiΠριν 2 ημέρες

  😈😈😈

 • Jurgen Ismaili
  Jurgen IsmailiΠριν 2 ημέρες

  Nojzi o nga ana ime dibra 😎

 • Endi g
  Endi gΠριν 2 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Perputhen Prime
  Perputhen PrimeΠριν 2 ημέρες

  Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Perputhen Prime
  Perputhen PrimeΠριν 2 ημέρες

  Cllevio serbiano - diss NOIZY ( BASS BOSTED) NE KANALIN TIM HIDHINI NJE SY💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Decomplex _
  Decomplex _Πριν 2 ημέρες

  ma i madhi je wllai

 • GANGLAND_77
  GANGLAND_77Πριν 2 ημέρες

  Ja ke qi ropt KINGI

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥

 • shaban regjepi
  shaban regjepiΠριν 2 ημέρες

  Ok nuk kam problem me ty noizi po mos e haro unikatilin

 • Rigers
  RigersΠριν 2 ημέρες

  Zini me vepra 👹 Zini me t'vjetra 💪

 • Rigers
  RigersΠριν 2 ημέρες

  King Rap of Balkans 🇦🇱

 • NJINJA_REY
  NJINJA_REYΠριν 2 ημέρες

  7,753,674 views•Premiered Jan 13, 2021

 • celi.334
  celi.334Πριν 2 ημέρες

  I love u noizy

 • celi.334
  celi.334Πριν 2 ημέρες

  Woooooow

 • celi.334
  celi.334Πριν 2 ημέρες

  Yooooooooooooooooooo

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν 2 ημέρες

  Hala tu ba buj❤👑

 • Trimiosmani Trimiosmani
  Trimiosmani TrimiosmaniΠριν 2 ημέρες

  Q

 • Juli Julian
  Juli JulianΠριν 2 ημέρες

  Bravo nojzi je rreperi me I madh ne shqipri bravo tlumt koqa

 • Leo Raga
  Leo RagaΠριν 2 ημέρες

  NOIZY 👑👑👑

 • xhulio gamer
  xhulio gamerΠριν 2 ημέρες

  ta haj zemren kush i ka bo dislike ja qi ropt

Επόμενο