NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Σχόλια

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen MujajΠριν 50 λεπτά

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Jurgen Bezat
  Jurgen BezatΠριν ώρα

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Matia Milla
  Matia MillaΠριν ώρα

  Noizy=super hit🔥🔥

 • ERD1
  ERD1Πριν ώρα

  wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

 • Sara Cela
  Sara CelaΠριν 3 ώρες

  Grosha 🤣🤣

 • Erviol Putro
  Erviol PutroΠριν 4 ώρες

  😎

 • gaming Olti
  gaming OltiΠριν 4 ώρες

  WOW!!BOOMMM!!

 • Kreku Kreku
  Kreku KrekuΠριν 5 ώρες

  ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 • Game_Arena88 Arena88
  Game_Arena88 Arena88Πριν 6 ώρες

  SUPER LAL

 • vasil margariti
  vasil margaritiΠριν 6 ώρες

  Koul esht

 • Syed Nahid
  Syed NahidΠριν 8 ώρες

  Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • Brixhilda *
  Brixhilda *Πριν 8 ώρες

  ❤❤❤❤❤❤

 • Kristjan Gjini
  Kristjan GjiniΠριν 8 ώρες

  ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 • Deti Llana
  Deti LlanaΠριν 8 ώρες

  OTR 👌👌🔥🔥

 • Alvin Sharra
  Alvin SharraΠριν 9 ώρες

  Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

 • Angela Hasko
  Angela HaskoΠριν 10 ώρες

  😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Angela Hasko
  Angela HaskoΠριν 10 ώρες

  😘😘😘

 • Flavio Pmĺepaj
  Flavio PmĺepajΠριν 11 ώρες

  Durrsi

 • Valmira Alia
  Valmira AliaΠριν 13 ώρες

  💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 • soinhu foitu
  soinhu foituΠριν 17 ώρες

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

 • Reli Veza
  Reli VezaΠριν 18 ώρες

  Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 • Kasandra Pako
  Kasandra PakoΠριν 22 ώρες

  O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 • Nini Shaipi
  Nini ShaipiΠριν 23 ώρες

  🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν 17 ώρες

  o nojz te rujt zoti familjen

 • Amina Misini
  Amina MisiniΠριν 23 ώρες

  The king❤️

 • Gee
  GeeΠριν 23 ώρες

  Rrespekte nga Brooklyn

 • Bert Shahini
  Bert ShahiniΠριν ημέρα

  oooooo

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν ημέρα

  Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

 • 1124 2114
  1124 2114Πριν ημέρα

  👑💯

 • Anxhelo Qoqi
  Anxhelo QoqiΠριν ημέρα

  Super konge perzotin respekte

 • Albania
  AlbaniaΠριν ημέρα

  1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

 • Albania

  Albania

  Πριν 8 ώρες

  @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

 • Albania

  Albania

  Πριν 22 ώρες

  @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

 • Username ;

  Username ;

  Πριν ημέρα

  Wtf nese robt sdun me komentu

 • Faik Bali
  Faik BaliΠριν ημέρα

  Nojzy otr forever

 • Etleva sheshi
  Etleva sheshiΠριν ημέρα

  Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Po Joni
  Po JoniΠριν ημέρα

  🇳🇴

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  🥇🥇🥇🥎💶💶💶

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  king king

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  🥰🥰🥰💋👌

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  o nojz te rujt zoti familjen

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  me ket kong vetem hetshote

 • valbona dema
  valbona demaΠριν ημέρα

  super kong respk nga lueto

 • Amal Johnson
  Amal JohnsonΠριν ημέρα

  Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 • Elirë Syla
  Elirë SylaΠριν ημέρα

  Respekte

 • Eri Itarb
  Eri ItarbΠριν ημέρα

  👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Arman Niazi
  Arman NiaziΠριν ημέρα

  Respect 🇦🇫

 • Nike hott
  Nike hottΠριν ημέρα

  kingg is backk 🇦🇱💨🦁

 • Gaming Star
  Gaming StarΠριν ημέρα

  respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

 • Teddy lunaa
  Teddy lunaaΠριν ημέρα

  ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

 • Kevish playz
  Kevish playzΠριν 2 ημέρες

  Nice bars I know this is Albanian

 • BIG BRUDA.15
  BIG BRUDA.15Πριν 2 ημέρες

  Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

 • ENTONI Hoxha FF
  ENTONI Hoxha FFΠριν 2 ημέρες

  SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

 • Genti Bossi
  Genti BossiΠριν 2 ημέρες

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

 • Ersi Kushi
  Ersi KushiΠριν 2 ημέρες

  brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetitΠριν 2 ημέρες

  👍

 • Fabian Roci
  Fabian RociΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥super otr

 • selime ibra
  selime ibraΠριν 2 ημέρες

  ❤❤😍😍🔥🔥

 • Menduh Sinani
  Menduh SinaniΠριν 2 ημέρες

  Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

 • FF Joel

  FF Joel

  Πριν 2 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Emily An
  Emily AnΠριν 2 ημέρες

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

 • Nueli &MhsF Nantes France
  Nueli &MhsF Nantes FranceΠριν 2 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMXΠριν 2 ημέρες

  🙏🏻

 • ber bs
  ber bsΠριν 2 ημέρες

  Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jusilda Rizaj
  Jusilda RizajΠριν 2 ημέρες

  Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

 • Emily An

  Emily An

  Πριν 2 ημέρες

  OTR

 • Leon Bojni
  Leon BojniΠριν 3 ημέρες

  Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

 • Lumnije Hasani
  Lumnije HasaniΠριν 3 ημέρες

  NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

 • Michele Di iorio
  Michele Di iorioΠριν 3 ημέρες

  Brothers

 • Michele Di iorio
  Michele Di iorioΠριν 3 ημέρες

  🕯️🙏🏼🇮🇹

 • Xhemi Krishti
  Xhemi KrishtiΠριν 3 ημέρες

  Super keng

 • Lumnije Hasani
  Lumnije HasaniΠριν 3 ημέρες

  2 WEEKS 4M VIEWS

 • XrK_ Dark
  XrK_ DarkΠριν 3 ημέρες

  te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

 • Makishti Makishti

  Makishti Makishti

  Πριν 2 ημέρες

  Ik mor varikars

 • Po Joni
  Po JoniΠριν 3 ημέρες

  Uneserviatytvrsj

 • Bashkim Hallulli
  Bashkim HallulliΠριν 3 ημέρες

  Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑👌

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑👑👑

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑👑👑

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  OTR

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  Noizy 👑

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑✌️👌

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑👑🤯👌👌✌️

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑🤯

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  🤯👑👑🤯

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑👌🤯

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  👑

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  Otr

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  Otr

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 3 ημέρες

  Otr

 • EMILAJNO Manellari
  EMILAJNO ManellariΠριν 3 ημέρες

  SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

 • LORI FF YT
  LORI FF YTΠριν 3 ημέρες

  super kANg kush eshte me mu like

 • Bini Official
  Bini OfficialΠριν 3 ημέρες

  🌷🌷❤️❤️😉😉😉

 • Igli Rama
  Igli RamaΠριν 3 ημέρες

  OTR LIKE

 • Enver Murtati
  Enver MurtatiΠριν 3 ημέρες

  boss

 • Marnox
  MarnoxΠριν 3 ημέρες

  uzas za kur ne ja biva pesnava

 • Luca Hirsch
  Luca HirschΠριν 3 ημέρες

  Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

 • Albania Albania
  Albania AlbaniaΠριν 3 ημέρες

  King

 • afrim beqiri`
  afrim beqiri`Πριν 3 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Durresi Durresi
  Durresi DurresiΠριν 3 ημέρες

  Bravo cuni lagjes

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν 3 ημέρες

  noizy

 • Lonii Saqipi
  Lonii SaqipiΠριν 3 ημέρες

  zinjo

 • leo leo
  leo leoΠριν 3 ημέρες

  Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 4 ημέρες

  👌👌👑🤯👌

 • roland perkola
  roland perkolaΠριν 4 ημέρες

  👑👑

Επόμενο