Rama i 'vuri gishtin' tokës së tyre për spitalin turk, fermerët e Fierit dalin në protestë

Διασκέδαση

Banorët e fshatit Daullas në Fier kanë dalë paraditen e sotme në protestë, për shkak se kundërshtojnë që spitali i ri i Fierit të ndërtohet në tokat e tyre.
Mësohet se toka që u inspektua nga kreu i qeverisë Edi Rama këtë fundjavë, dhe u përcaktua si zona ku do të ndërtohet spitali është në pronësi të 10 fermerëve. Këta fermerë shprehen se kanë marrë kërcënime të ndryshme gjatë këtyre ditëve, ndërsa kundërshtojnë dhënien e tokës për ndërtimin e spitalit.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on GRblock Channel HERE: grblock.info/prom/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Σχόλια

 • Edison Troqe
  Edison TroqeΠριν 18 ώρες

  Plaku matuf thot jam "demokrat," po cpicken e semes je ti? Ti nk e di se cfare esht demokracia na moret ne qaf edhe neve te rive o te shuar nga mendja.

 • Xhiku Golemi
  Xhiku GolemiΠριν 2 ημέρες

  Mos e rruj fare ,mos e jep token rri bej protest aty ne shi trap

 • Vladmir Fisherman
  Vladmir FishermanΠριν 3 ημέρες

  Shqipera 1 eoro ?.deti o euro?.

 • Illyria Illyria
  Illyria IllyriaΠριν 4 ημέρες

  Pse cpo ben me token ti o kokqyp

 • Lena A
  Lena AΠριν 4 ημέρες

  Spitali nuk behet per ne por behet per te fituar turku

 • Ilir Kadrija
  Ilir KadrijaΠριν 4 ημέρες

  o zotni na eshte bo ky rama si me pas babe , i pjese e popullit nuk pyetet me sepse nuk e rrun fare vesh gjati i qeverise ben cfare ti dojne palla , enver hoxhen e paskeni pas mire se ca doli ky enveri dyte me i rrezikshem me hajne ne histori , ja marrte zoti shpirtin shpejt

 • Gentian Cela
  Gentian CelaΠριν 4 ημέρες

  Ti japin tok tjeter

 • Almir Hassa
  Almir HassaΠριν 4 ημέρες

  Vlera eshte 3 mij lek te vjetra o xhaxhi kaq ta paguan shteti nuk je tu ja shit privatit shteti te fut kollodokun .

 • Mr. Martenzit
  Mr. MartenzitΠριν 4 ημέρες

  Ku behet derri rob? Beje e pike. Plasi k*** se nuk dun keto delet. Tokat kan qen bosh me kohe, shqiptari eshte rrace pertaci. Te paguhen per token e te behet spitali pastaj ne p*** te r**** te ven keto bagtite.

 • Hello Hello
  Hello HelloΠριν 4 ημέρες

  MOS E LENI NESE TOKA ESHTE E JUAJA . AI QEN BEN PAZAR ME TOKAT E POPULLIT_LE TA BEJE NE SURREL> EDHE NE SURRE JA VODHI TE TJEREVE_ HAJDUTI NUK NDRYSHON

 • Kole LAMI
  Kole LAMIΠριν 5 ημέρες

  Do behet per civilet poe me von do ti dalin zani qe esht spital privat turk me shefat turk e specjalistat turk si spitalet tjera si amerikani si greku si gjermani dhe do ti shtohet edhe spitali turk

 • Rake R
  Rake RΠριν 5 ημέρες

  Shtet barbon i mer token pronarit

 • piro k
  piro kΠριν 5 ημέρες

  Si munde te japesh token e pronarit te ligjeshem ketyre te cilet qeveria e Berishes dhe Rames ja dhane ketyre pa asnje kacidhe ,dhe tani kerkojne demshperblim ,keta njerez kane te drejten per te kerkuar po pronaret e LIGJESHEM qe per 30vjete vetem mbeten gjygjegjeve te politikes shemtuar te Berishes dhe Rames hajduteve te paskrupull te injorances dhe zgjuarsise per te vjedhur prona kur ju duhen sipas interesit . I bejne pronar duke dhene tapi dhe pastaj ka marin ,ku je parlament Shqipetar qe i beni ligjet nga pahaftesia e ketyre ligjevenes fshatar injorante. Pas 10 vjetesh Rama do jete pronar i ketije SPITALI TE FAMSHEM.

 • Dino Hasanov
  Dino HasanovΠριν 5 ημέρες

  Po TE nderton Amerikanet cfare DO reagonin?

 • Dino Hasanov
  Dino HasanovΠριν 5 ημέρες

  Nukbi spiral turk.por spitalbi fierit..

 • Roland Manaj
  Roland ManajΠριν 6 ημέρες

  Nëqoftëse tokat i kanë në përdorim shteti do veprojë sipas ligjit ,nëqoftëse tokat janë trashëgimni shteti duhet ti paguaj me çmimin e tregut , në këto dy raste shteti duhet të veprojë në bazë të ligjit për tokat...

 • piro k

  piro k

  Πριν 5 ημέρες

  Ne kohen Enverit ,njerezit thoshin per pagesen epunonjesve qeveria me nje dore ti jep me tjetren ti merre.

 • Qerime Ramaj
  Qerime RamajΠριν 6 ημέρες

  Bravo.👋👋👋👋👋👋👋

 • Bardhok Ndoj
  Bardhok NdojΠριν 7 ημέρες

  shko e takoje ramen e futi nje kokerr plumbi...humb se humb ke,por te pakten heq nje pleh e vene mend te tjeret or vella

 • Kole LAMI
  Kole LAMIΠριν 7 ημέρες

  Ai spital esht turk me nji pjes puntor shqiptar pper ta kamanduar at spital jan turqit e jo shqiptaret ky esht edi e dhomi jon

 • Ludo Ludo
  Ludo LudoΠριν 7 ημέρες

  Keta fermerë duhet të kompensohen me vlerën e drejtë sa u takon . Shteti duhet t'i paguaj ata me para bollshëm

 • hajdar lleshaj
  hajdar lleshajΠριν 7 ημέρες

  hahahaha. 50 miljon dylimn e doni ju dhe s jeni t kanqem

 • hajdar lleshaj
  hajdar lleshajΠριν 7 ημέρες

  po spital do behet jo kazino mor idjota merni lekt dhe rrini urt

 • Alfert Cola
  Alfert ColaΠριν 7 ημέρες

  Toka u dha falas nga shteti dhe eshte dhene nw perdorim! Ne asnje vend te botes,shteti nuk jep toke falas. Ndaj edhe juve nqs do e kishit blere ne shtet njesoj si blene njerezit hyrjet ne pallate,sot kishe te drejte te kerkoje edhe 500 euro per m2. Ama ti e ke marre falas..dhe sot shteti ta merr se i duhet,dhe ti ske cri besh.

 • Rosa 444
  Rosa 444Πριν 7 ημέρες

  O mere o lere o zotri se ske nga vete

 • Iskender Tarasi
  Iskender TarasiΠριν 7 ημέρες

  E xhaje ke shpres me ngrit nje lokal ne token qe do te ngeli ngjit me spitalin bar do hash dhe ti mor laluc koke trashe!

 • Rakela Nocka
  Rakela NockaΠριν 8 ημέρες

  1 pyetje kam. Pse cdo gje behet ne kurriz te ketij populli te vuajtur ... Cdo kush prej nesh eshte deshmitar i realitetit ne kete vend... Popullit i ripet lekura duke paguar dhe ato qe nuk duhet ndersa politikanet pasurohen ne kurriz te ketij populli.. Po deri kur.!

 • Agrigeno Pepaj
  Agrigeno PepajΠριν 8 ημέρες

  Duhet ti vlersohet toka ashtu si esht ne treg pik e jo te hash mut ti Zoti Rama bashk me ate Turkun Erdo gi erdo go erdogan shif dojn mi vjedh tokat njerzve fuck tradhtart esat pash muta

 • Juli Jazaj
  Juli JazajΠριν 8 ημέρες

  Kure behet nje projek per te vendin ne cdo vend ta mare shteti do sdo

 • kasaj klodjana
  kasaj klodjanaΠριν 8 ημέρες

  PSE TE BEHET' MJEK' TE KORRUPTUAR' DO KET' DO PAGUASH' PER TE TE VDEKUR'..

 • Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  Πριν 4 ημέρες

  vitet e para do ket staf turk qe do perdori dhe pajisjet.

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos FeratajΠριν 8 ημέρες

  Kta nuk thon shyqyr Po thot jonxha po do mari vler vendi o budallenj rrini mbillni mister e hani vet

 • Stelio Kuci
  Stelio KuciΠριν 8 ημέρες

  Ate qe beri babai i tij enverhitleri qe u mori pasurin te njejten ben edhe ky djali i tij kjo esht ppsh nuk ndrishojn

 • Kujtim Halimaj
  Kujtim HalimajΠριν 9 ημέρες

  Bëjnë sikur nuk duan të japin tokën. Ku e gjetët tokën , kush ua la tokën ua dha ligji 7510 që ngatërroi dynjan.Toka ka qënë shtetërore dhe shteti për të ndërtuar një objekt publik të dëmshpërblen në bazë të ligjit dhe jo sa doni ju o derdimenë . Nuk thoni shyqyr që po ndërtohet Spitali .

 • Bekim Hamza
  Bekim HamzaΠριν 9 ημέρες

  Vlera shteti ta blen më shumë

 • Bekim Hamza
  Bekim HamzaΠριν 9 ημέρες

  Pse ini kaq budallenji,,lek do merrni, dhe shteti bën ligjin

 • Ermir Cenaj
  Ermir CenajΠριν 9 ημέρες

  Mos u dorëzoni kunder këtyre qeverive hajdute Germadh 30 vje

 • Arsino Llupi
  Arsino LlupiΠριν 9 ημέρες

  Fieri ka shansin e mire dhe per punsim te te rinjve qe po mbarojn mjeksine dhe tokat jan dhen vertet po shkruhen ne dokument Tako Are qe do te thot qe te gjith nuk kan te drejten e komandimit te asaj toke te behn cte duan vetem ta punojne dhe ti marrin prodhimin nqf se jepe sa per te ushqyer qe keshtu e jepni punesohuni te merrni dhe nje pension se toka nuk ju jep asgje per arsye do shum shpenzime qe ne sarrijm dote ne kohrat e gjysherve tane blihej toka kurse sot nuk ke dhen as nje grosh paguan nje tatim te ulet dhe kaq qe keshtu e jepni te fitoni dicka dhe te punesoheni aty se femijet qe keni nuk do i beni te bredhin mbrapa bishte te lopeve mendimi personal te kisha do e jepja mos bridhni pas Politikanve se te gjith derrat nje turi kane mos mendoni per vete po per te ardhmen e femijeve te ken kulturen dhe zgjuarsin e duhur mos i coni te mjelin lopet

 • Eduard Merxhani
  Eduard MerxhaniΠριν 9 ημέρες

  Mos pranoni nuk ua marim dot pa vkm

 • Merjeme Agalliu
  Merjeme AgalliuΠριν 9 ημέρες

  Skan faj keta u ngdhin. Pronar me tokat nga sali berisha. Ja mori token pronare.Dhe ja dha dhurat. ..

 • Onufri onufri
  Onufri onufriΠριν 9 ημέρες

  Ore nuk eshte toka juaj ajo eshte e Kristaqit dhe Anetes

 • Esti Cesti
  Esti CestiΠριν 9 ημέρες

  Topi esht I imi penalltine do ta gjuj une

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter GjinajΠριν 9 ημέρες

  Sa keq merrni mutin

 • Bartolomeo Bartolomei
  Bartolomeo BartolomeiΠριν 9 ημέρες

  Kan drejt asht pron private,shteti pagujn paret njerzve e ndertojn qa dojn ja ku ti mushet menja ministrit me shku dikush cerrik ku ka shpin e me i than ktu dot bahet spital i ri 🤦‍♂️🙏 paguju token si asht treg ateher ban spitalin,ajde minister ajde mas ja hum vlerat vedit mas u ban si sali muti

 • Miresenavini Montana
  Miresenavini MontanaΠριν 9 ημέρες

  Sa keq, uroj te zgjidhet me pasterti dhe qetesi per shpirtrat e tyre

 • Fier Belgium
  Fier BelgiumΠριν 9 ημέρες

  Ropqira Jan kta ministra e deputet, Po me te keqinj jeni ju servilat e partive. Sa te pa shpirt jeni. Po kujtoni se eshte populli idiot? Ktu ka 2 Te kqija qe jan ber ore Te poshter. 1 kerkojn ty marrin Te vetme menyr ushqimi fshatarve me kosto shume Te vogel, e vogel eshte o debila se leku njeher Te vjen edhe iken kta secili Jan 5 persona ne shtepi dhe e vetmja menyr per te ushqyer kishin tokat me perime. Kta skan pun tjeter Ai lek mund Te harxhohet brenda 2 viteve. Do thoj ndonje pall kari Pse sben pun tjeter. Pse tjesh ti ne terezin tende, pa i prish pun njeriu ne token tende duke ushqyer familjen me ato Te ardhur a sepse eshte e vetmi gje qe ti si te besh dhe Te te vijn te te ndryshojn me dhun ca karin do beje ti? ... Dhe 2, 3 muaj para zgjedhjeve, e di qe do iki Po merr biznes qe kur Te largohet Te largohet me koken lart. Ropqir krenar me pak llafe. Dhe ju lutem o patriota Te mi nuk ju ndihmon ambasada turke ne shqiperi. Duhet Te flisni me ambasadat jasht ose me kta Te te drejtave te njeriut jasht shtetit. Kontaktoni me ta. Brenda per brenda nuk behet gje i kontrollon ram ropqiri!!!

 • Renato Resuli
  Renato ResuliΠριν 9 ημέρες

  Toka esht ne perdorim me ligjin 7501 dhe jo ne pronesi, ne qoft se keta jan pronaret e vertet kan te drejt.

 • dashamir nurce

  dashamir nurce

  Πριν 7 ημέρες

  Bravo,jam shum dakort !

 • VITO CORLEONE
  VITO CORLEONEΠριν 9 ημέρες

  Qijani at nan RAMES e KUSH ta kerrcenon TOKEN more trim. Burrat desin me ner e jo TE poshtruar NGA bythqirat e turki. Kercitja o trim ti e djemt laberise. VDEKJE TRADHTARVE TE KOMBIT. RROFT SHQIPNIA.

 • Bob Bobi
  Bob BobiΠριν 10 ημέρες

  Ky qenka nje xerxebil qe se paska shokun ,ky e di dhe vete qe se pjerdh njeri....ik ore legen leri pordhet ,shyqyr qe te doli llotaria se te ishte per ty ne lokal do ishe akoma duke pire vodke tere diten .....

 • teli ueli
  teli ueliΠριν 10 ημέρες

  Pronaret meritojne te marin maksimalen sepse me ate toke ushqehen mos te shikojne qeveritaret te mbushin xhepat e tyre

 • Gezim Allaraj
  Gezim AllarajΠριν 10 ημέρες

  Do te jete shteteror apo privat?

 • Andre Kule
  Andre KuleΠριν 10 ημέρες

  500 VJET VRAU E PREU TURKU NE SHQIPERI,,,LUFTUAN STERGJYSHRIT TAN LAN KOCKAT,PER TE NDJEKUR TURKUN EDI RAMA E BIJE PRAP NE SHQIPERI... RROFT PS E RAMES!!!!!

 • Papi papu
  Papi papuΠριν 10 ημέρες

  Merr ate leke qe te caktojne se do te marrin token dhe nuk do marresh nje qindarke. Fshatare te mbaruar.

 • aert it
  aert itΠριν 10 ημέρες

  Po e shum e vertet po i Marin shpin Cia do te thot te lej pa shpi njerzit!! Toka eshte shpi Jan te detyruar ashtu si detyrojn njerzit te lejn shpin ta paguj token sipas ligjit,

 • Vullnet Duraj
  Vullnet DurajΠριν 10 ημέρες

  e di si eshte kjo pune..sna plasi fare .

 • AL
  ALΠριν 10 ημέρες

  Pro Spitali Dikujt i ka ardh fati ne der dhe tani gjase spo du me shit token edhe se ska shum vlere si ata tek rruga kryesore, spo duam Spital duam bageti !!!!! 🐮👏Bravo fshatar, se kalamajt me bageti do i mbajsh deri sa te hikin nje dite ne Tiran ose gurbet, siguroi naj pun tek Spitali aty ndonje shkollim me ato lek dhe i ke femijet aty afer ose bli toke tjeter me ato para nese ka rendesi bagetia, po jo del edhe tregoju pa kuptim

 • Fredi Tona
  Fredi TonaΠριν 10 ημέρες

  ESHTE K'THYER SHTETI SHQIPTAR PRONE PRIVATE E RAMES....

 • Mr. Martenzit

  Mr. Martenzit

  Πριν 4 ημέρες

  Po normal. Vendos shteti, jo bagtia. Do behet spitali e pike. I ke pa ti tokat e shqiperise sa % jan te punume? Ke mbi 70% toka te papunume. Sa here qe prezantohet nje projekt, lene ma spital i standarteve te larta, do dalin gjithmone shpellaret qe Saliu donte ti bente njerez po ce do, bahet ariu njeri, nuk bahet kurre, ose do kete nje fare proteste vetem e vetem per te then ja e bera timen. Spitali te behet e pik. Ne tju pelqen ne mos tju pelqej.

 • Fredi Tona
  Fredi TonaΠριν 10 ημέρες

  HAJDE SHTET PRIVAT HAJDE?!

 • Arben Gashi
  Arben GashiΠριν 10 ημέρες

  Bravo doh behet. Lerni kto Media te shitura. Kto flliqsira.

 • Saimir Yzeiraj
  Saimir YzeirajΠριν 10 ημέρες

  Ik re vari kars me gjith token tende 200 mij lek metri

 • Denis Saliaj
  Denis SaliajΠριν 10 ημέρες

  Merrni demshperblimin blini toke tjeter aty afer beni dhe dyqane do keni dhe spital te mire afer.

 • MP Power
  MP PowerΠριν 10 ημέρες

  Si per te ndertuar spitalin turk ne shqiperi🤮😡 Qa asht ku shtet dhe ky kryeminister qe I lejon kto gjera te hujt te ndertojn dhe te bejn qa te duan ne shtetin to. Turp Edi Rama ta kesh se po na ul posht ne syt e te gjith botes vetem per veten tate. E Pabesushme qa po ben ky njeri me kyt popull shqiptar. Edi Rama sa her te shoh me vjen per te 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Zyra Lapi
  Zyra LapiΠριν 10 ημέρες

  Po pse nuk e ben ne surrel atje asht vend shum i mir o xhaxhi te thashin kraht po si shet token e prinve

 • sweet girl
  sweet girlΠριν 10 ημέρες

  Ore cfar toke mor ktej thoni ska pun kte ate shqipria nuk zhvilloet kjo ajo do ta paguaj token aq sa ben edhe do celesh dicka edhe do kesh te ardhura mir foli ky i dyti se nuk so i merni tokat ne var aman sa ma shum zhvullim aq me mir

 • Ermal Peça
  Ermal PeçaΠριν 10 ημέρες

  Po' te behet spitali dhe ju doni dardha po' shteti ta cakto vet o klysh mos u lodh kot

 • Rali Milano
  Rali MilanoΠριν 10 ημέρες

  Po po se ke me i marr mor shok ...ska shtet atje jo shtet moter q....😡😡😡😡😡

 • Ergest Kaja
  Ergest KajaΠριν 10 ημέρες

  O xhaxha ti je kokrre kumunustit dhe spihun

 • Eduart Kongjinaj
  Eduart KongjinajΠριν 10 ημέρες

  Po e pate me 7501 sben dot gje tamerr shteti. Quhet ne perdorim.

 • S Pappas
  S PappasΠριν 10 ημέρες

  O BURRA DUHET RREVOLTE POPULLORE DUHEN KRIJUAR GRUPE SABOTATORESH DUHET KRIJUAR NJESI SNAJPERISTASH PER ELEMINIME SELEKTIVE TE KETYRE UZURPATOREVE. FILLONI DUKE SABOTUAR TUBACJONI E GAZIT TAP SABOTIMI U A HEQ DESHIREN PER TE INVESTUAR NE TOKEN TONE . KA ARDHUR KOHA TE KRIJOJME REPUBLIKEN E VORIO EPIRIT

 • Havaianas -

  Havaianas -

  Πριν 10 ημέρες

  Mos mendo se mund te beshe ......VEPRIMTARI ARMIQESORE.???!!!....dhe nuk do te mbashe ......PERGJEGJESI LIGJORE.......!!!

 • L' Arca Della Salvezza
  L' Arca Della SalvezzaΠριν 10 ημέρες

  MOS E LINIIIIIIII , MOS E LINIIIIIIII SE DO TJU MALLKOI ZOTI . MOS E LINIIIIIIII . NUK ESHTE SPITAL PER SHQIPTAR , ESHTE SPITAL PER PUSHTIM TURKE DHE ISLAMIK .

 • Viktor Zeza
  Viktor ZezaΠριν 10 ημέρες

  Ky tjetri i ra kleckes, do te bej ndonje klub afer spitalit ky dobici😄

 • piro k

  piro k

  Πριν 5 ημέρες

  Shqipetari vjedh Shqipetarin gjeja me shemtuar.

 • Armando Mucaj

  Armando Mucaj

  Πριν 9 ημέρες

  Po re dobici zgjuar plakushi e do me 30 milek metri 🙈dhe ti lene ndo nje toke te hapı ndo nje biznes te rjepi shqipetaret.. Po mart k... In me te madhe ishalla😂😂😂

 • Fier Belgium

  Fier Belgium

  Πριν 9 ημέρες

  @Andre Kule sdo shume mend ti dallosh dobicat, sesht populli idiot 😄 respekt 😄

 • Andre Kule

  Andre Kule

  Πριν 10 ημέρες

  Edhe ti dobic I keq qenke!!,se ja kape direkt lojen 😄😄 Respect 🙌

 • Lek Toma
  Lek TomaΠριν 10 ημέρες

  Bejni me kontrata me u dhane afiton qe kur spitali mund te ndaloj punen toka perseri u mbetet Juve. Nga shteti merrni afiton per cdo muaj osé padroni qe zen token Ashte i Detyruar tu jape afito

 • Lek Toma
  Lek TomaΠριν 10 ημέρες

  Nuk ndolle e kurre ajo qe te marrin token pa paguar taksen.

 • Erjon Tani
  Erjon TaniΠριν 10 ημέρες

  Ahh i shkreti ti.. Ti mund te duash shume gjera, por pyeti qytetaret e Fierit c'fare u duhet per jeten e tyre.. E di qe eshte s'do tja dish shume o Nastradin se c'duan te tjeret, por eshte jete kolektive dhe do beje mire te flisje pas takimeve me organet kompetente.. Merr parate dhe rri urte se po ndertohet spital bej kujdes c'fare thua..

 • Italia Albania
  Italia AlbaniaΠριν 10 ημέρες

  Mire thot Xhaxhai me ujin me zjarri dhe me qeverin smerresh dot.

 • Dini Krasniqi
  Dini KrasniqiΠριν 10 ημέρες

  Turku e ka per interes te vetin ka meju myt lek po te jet ndoi shtet serioz nuk i ikin populli. Vet per qdo dit veq edhe n qiell sqe nuk kan hap kebapa

 • Valentina Vale
  Valentina ValeΠριν 10 ημέρες

  Ay tokat po ju merr dhe lesht e marikes do merrni leket ju

 • Andeas Shehaj
  Andeas ShehajΠριν 10 ημέρες

  Ca do te beni ju spitali ka mare funt hauni me njeri tjetrinr

 • Renato Shehu
  Renato ShehuΠριν 10 ημέρες

  i kere Trap fshatare Pro spitali bravo xhaxhai. 👏👏👏

 • Toni Araniti
  Toni AranitiΠριν 10 ημέρες

  Në shqipëri i RRËMBEHET toka privatit kurse tokat shtetërore DHUROHEN uligarkëve në pushtet!!! ky është FAKT i vërtetueshëm dhe jo thjesht pikëpamje personale 😔😱🙀🙈🙊🤦 e ka bër Turku, e ka bër Zogu, e ka bër Enveri, e ka bër Sala, dhe Vazhdojnë pasuesit!! Flas për tokën , Lëre Detin pastaj! Të na rruaj partia🥂

 • gango fieri
  gango fieriΠριν 10 ημέρες

  Merni ato pare dhe rrini se toka bujqesie me 2 milione po shiten

 • Hans Shqipe
  Hans ShqipeΠριν 10 ημέρες

  Edhe neve ne Kosov na ka marr autobani 2 hektar e gjysem Ne nuk jetojm.ne kosov nuk kishim informacion se krejt po rrejn na than qe bahet pagesa 400 euro ari Kur tash ndegjojm aty ngat nesh megj me neve u pagu 900 ari Kur kam ndegju kam.shku ne Kosov ne Prill te 2015 ekam blloku autobanin erdhen do cuklana qesi shumar te malit ata jan polici po thjesht me ju than pular Rraca e ktynve qe e kan rrok shtetin keta po ja kalojn edhe Serbve Zoti asht i madh i qofshim fal

 • Caroline Serrau
  Caroline SerrauΠριν 10 ημέρες

  Edhe nje gje te fundi o shoku po' penzionin mi e kerko ti qe nuk punu nje dite edhe Nate e mire

 • Caroline Serrau
  Caroline SerrauΠριν 10 ημέρες

  Po kot me ju pyt sa bunkera keni ne kodra osé fshatra po' dikur kur ishte ai xhaxhi Enver askush nuk foli toka ime ai ho ben spital Jo hotel megjithate keni te drejte

 • Eduart Kasemaj
  Eduart KasemajΠριν 10 ημέρες

  Po prit more fshatar i derrit te flasin kartat perpara pastaj fole. Bravo xhaxha ashtu po ,bravo,bravo,bravo. Ai do behet dhe babaxhani e mban fjalen. Toka e di un sa ju jep prodhim

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  Πριν 10 ημέρες

  Keta duan dhe leket po dhe po u bene dyqan e ne spital ti marin keta se keta jane shum te zgjuar dhe I bie dhe te shesin tokat po dhe tju bejne dyqan e tre here fitime hahahaha car idjotizem fshotaresk

 • Arsim gashi
  Arsim gashiΠριν 10 ημέρες

  Ne qofshe se je djale shqipetari qi nonen edi rames sikur avni rrustemi

 • Caroline Serrau
  Caroline SerrauΠριν 10 ημέρες

  O shoku po' ti ke 46 erdhe nuk je shenuar ne Pune atehete shife i file xhaxhain si thote jam demokrat ene le te behet ...a ty te duhete xhaxhi enveti qe te thote Ca' nuk punto ti hajde se te rregulloj un

 • Ledi senko

  Ledi senko

  Πριν 10 ημέρες

  Nuk punon n shtet o file , sic esht pjesa derrmuese pa pune nshqiperi dhe ata qe jane npune me sa per t ngren buke .. ai thot qe kjo toke me mban me buke , qe t mbaj toka me buke duhet te punosh

 • Tolis btz
  Tolis btzΠριν 10 ημέρες

  Leket si ha as qeni.Me pes pare aspra do tju genjej.Po pastaj çar do hani apo do kaloni ne ndihme ekonomike.Se e di sa jep ky!!!!!!!Km eshte nga fshati i hajduteve

 • kristian fistaj
  kristian fistajΠριν 10 ημέρες

  Rama ik

 • Komenti Komenti
  Komenti KomentiΠριν 10 ημέρες

  ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi

 • Komenti Komenti
  Komenti KomentiΠριν 10 ημέρες

  ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi

 • Feim Merkaj
  Feim MerkajΠριν 10 ημέρες

  Or dial futihun rames dhe turqeve te pjerdbur

 • Geni Info
  Geni InfoΠριν 10 ημέρες

  po ju i keni mbuluar me ferra tokat beni sikur punoni,, ai qe e ble per biznes ndormale do e blej shtrenjte po jo kur flitet per interes publik se nga taksat tona do blihet

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliΠριν 10 ημέρες

  EDREJT

 • dhimiter limollari
  dhimiter limollariΠριν 10 ημέρες

  Ekziston nje ligj.. 7051 qe thot shteti ta jep shteti ta mer.. kshu ma moren dhe mua token ..me 3 mij lek metri nga 30 euro qe jepte firma gjermane..

 • vangel ntokai
  vangel ntokaiΠριν 10 ημέρες

  Do kompensohesh o bole kanari

 • Zyra Lapi

  Zyra Lapi

  Πριν 10 ημέρες

  Ky asht i rrjellur nga trute se po tme vij tek toka ime kallepin ne goj ja fus aty mbaj familjen qme duhet spitali qe rrejn ato mos e lshoni vllezer se do dilni nrrug te malle

 • Virsion Prifti
  Virsion PriftiΠριν 10 ημέρες

  Ke te drejt o xhaxhi shteti eshte shtet dhe vendos

 • Indrit Cela
  Indrit CelaΠριν 10 ημέρες

  Po ju ca mutin doni .po tju vi te marri token tuaj Ashton do flisni.ata me ate token ushjehen

 • Ardian Koci
  Ardian KociΠριν 10 ημέρες

  Jepe tokën falë re xhaxha se ti i hengre çairet.

 • aferdita guga
  aferdita gugaΠριν 10 ημέρες

  po te behet spitali.po keta ku e gjeten token.shteti ua dha.ne qe jemi ne qytet as shtp sbejm dot.fshati.vila.toka e shtp ne qytet.I rifte qytetarit.te na I ndaj shteti tokat te gjitheve.fshat e qytet.pun e sejcilit si e menaxhon token.e ska goj askush ndaj shtetit .po rijn pa pun si derat.te rijnte u marin lek per kafe prinderve.po te ket tok vete e punon.ia mer frutin.te behet spitali te sherohen njerzit aty.se I mbyti helm.gazi.

 • Andrea Prifti
  Andrea PriftiΠριν 10 ημέρες

  O injorant shtet mbudallenjesh ky vend ku pretendoni te mbehet spital eshte mocal te mbyte lageshta.Mose degjoni nje te semure pore ngrini nje grup pune te percaktoi sakte se ku munde te ngrihet nje spital,Ketu eshte pere stall derrash.Eshte fatekeqesi e ketij vendi qe shume njers me dije lihen jashte cdo projekti.TE RROI INJORACA O SHQIPERI PRANDAJ PO ECEN "PERPARA "

 • sopoti78
  sopoti78Πριν 10 ημέρες

  Ne shqiptaret bertasim nuk ka spitale!!!! Tani themi ndertoje po jo ne token time,

 • aert it

  aert it

  Πριν 10 ημέρες

  Kush le njeri ne token e vet dihet ajo

Επόμενο