Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6NyNeM...
iTunes: music.apple.com/us/album/feel...
Linkfire: AcromaxMedia.lnk.to/FeelGood/

Σχόλια

 • Anaa Agolli
  Anaa AgolliΠριν 3 ώρες

  O stres ma bo nje keng arsi

 • Haku
  HakuΠριν 15 ώρες

  STRESI 👑👑👑👑

 • Lion Dyer
  Lion DyerΠριν 18 ώρες

  That airplane is bout 30 years old ffs

 • Bojken Berisha
  Bojken BerishaΠριν ημέρα

  Bravo

 • marina agolli
  marina agolliΠριν ημέρα

  otr me zemer po te jesh I forte ik ne noizy dhe do te qi ne byth keshtu thuaj stresi🤢🤮🤮 noizy eshte me I forte dhe te ka nje grusht👊 otr me zemer❤❤, otr for life👌,noizy forever, varrosi dhe lil koli forever, otr pergjitmon noizy te dua shum noizy_otr, on top of the rest, on the run❤❤❤

 • StelaQendrim Gashi
  StelaQendrim GashiΠριν ημέρα

  Stresi me vjen keq por ktu qa ke repovat me beat nuk percillet. Noizy ta kish kall kete beat. Jo qe Noizy osht ma i fort se Stresi amo din ta lidh beatin fort me repture. Noizy jam i bindur qe knaqet ty e knu kongen, chillit vet edhe knaqet te tjeret. Stresit i duhet nje producent i mire gjithashtu.

 • Sallyann Sanderson
  Sallyann SandersonΠριν ημέρα

  he brought these views

 • Liridon Mehmeti
  Liridon MehmetiΠριν ημέρα

  Shum pidhnone kang👍🇦🇱

 • Ervis illyrian
  Ervis illyrianΠριν 2 ημέρες

  Minuti 2.17 e hapi boksin e doner kebab 😅🤣🤣

 • Jasmine12
  Jasmine12Πριν 3 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 4 ημέρες

  Og det var her jeg ville ha sagt verdens klasse 🤷

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 4 ημέρες

  Jeg er åbenbart nødt for det jeg har sagt i min underlig ånderlige opvågning så undskyld mange gange har ,🤷 sletter min konto om lidt 🤔

 • ff overdoza
  ff overdozaΠριν 5 ημέρες

  Po ik o streso ca je ti kongtar leshi 1 muj si ke arrit akoma 2 milion view

 • anais fortuzi
  anais fortuziΠριν 5 ημέρες

  GJYNAH GJITH KY KENGTAR TU FOL PER FEMRA KY NUK KENDON KY FLET

 • Simon Benamou
  Simon BenamouΠριν 6 ημέρες

  si nuk i vjen zor ketij mostres qija ropt,o zot sa turp si vazhdon ky adoleshenti i vonuar e quan veten akoma kengetar,o njeres qe e rrethoni ket karin tregojini te verteten se e moret me qaf boll me genjeshtra ket karin,i qifsha lambon mu ne xham une ketij

 • Shop Shop
  Shop ShopΠριν 6 ημέρες

  Ma i forti kret detes te honjsh zemren

 • Shop Shop
  Shop ShopΠριν 6 ημέρες

  Po

 • Bossi Bossi
  Bossi BossiΠριν 7 ημέρες

  Jepi stresi gaz se nojzy ca jane kta otr ja qime ropt mune mest vlores

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 7 ημέρες

  So who du fuck in this city 🤔😂

 • tralala tralala

  tralala tralala

  Πριν 7 ημέρες

  Jeg elsker ham der 🤔❤️

 • Love You
  Love YouΠριν 8 ημέρες

  O stresi vetem me muziken zke kokren e lidhje 😛😛😀

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  🤣🤣

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Help me 👀

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Tak butches get stiches 🤔 🤣 n my days IT whas snithes get stiches but okay 🤔👀😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Jeg gider ikke lære det sprog jeg får traumer 🤔😂😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Skal vi ryge en Johnny?? Jeg ryger ikke engang 🤔 i får bare det værste frem i mig 😂😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Gå hjem sov spis godt vær stille vi snakkes nys krammer

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Come to Denmark 😉

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  2 centimeter og en dem 🤔

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  På dansk så ved vi godt det mig der styrer 😂😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  👌♥️😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  I love this shit 👌

 • tralala tralala

  tralala tralala

  Πριν 8 ημέρες

  Fuck you to love from Denmark 😂😂👌

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  ♥️♥️

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Biches hey steches 😂😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Your from lea?? I am gonna give your beat to dk chris this is great best regards Eva

 • tralala tralala

  tralala tralala

  Πριν 8 ημέρες

  I know one is Albania 😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Lea or where

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Nice beat

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Your from where??

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  I Will teln dj Chris jo are a pussy 😂😂 love from Denmark

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 8 ημέρες

  Fuck you to 🖕🖕😂😂

 • Michael Nguyen
  Michael NguyenΠριν 11 ημέρες

  Bizzzzzz £R

 • BOSÎÍ Lukaaa
  BOSÎÍ LukaaaΠριν 12 ημέρες

  ✌🤟⚡

 • Dori Vlore
  Dori VloreΠριν 12 ημέρες

  Stresi je i madh fare bro 😄

 • Veton Demhasaj
  Veton DemhasajΠριν 13 ημέρες

  a ngohet kjo keng ev bre po sa kengetari o bo ne dit te sodit po te mjert ata qe i ngojn kto kafsh po skan faj kta se droga ti humb ment nuk din as qa flet as qa kendon as qa vepron ishalla ju ndihmon zoti e ju kthjell nga mendja e prisht

 • Ergi Guri
  Ergi GuriΠριν 13 ημέρες

  Cjan kto zdromse nvideoklip

 • teo pash
  teo pashΠριν 14 ημέρες

  WEAK TRACK MY GUY BETTER OFF MAKING TRACKS LIKE NGA XHAMI IM I LAMBOS LA LA LA LA 🤣🤣

 • Supergol
  Supergol Πριν 15 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Game Tv
  Game TvΠριν 15 ημέρες

  🇦🇱🩸

 • Ff. Hellboy99
  Ff. Hellboy99Πριν 15 ημέρες

  @

 • armand fr
  armand frΠριν 16 ημέρες

  Tani u bere pithseme qe bere 2 mij paund bashk🤣🤣🤣

 • hot video
  hot videoΠριν 19 ημέρες

  🔥🔥🔥

 • Joe Bazuka
  Joe BazukaΠριν 20 ημέρες

  I dunno what my man is saying but it slaps

 • Ernest Shporaj
  Ernest ShporajΠριν 20 ημέρες

  Tekst ma vari karin ska

 • Be nskaif
  Be nskaifΠριν 20 ημέρες

  I beg some one translate the Albanian to English ..

 • TONIEL TONI
  TONIEL TONIΠριν 20 ημέρες

  🔝♥️🇦🇱

 • TrickificHd
  TrickificHdΠριν 20 ημέρες

  Wtf is shit

 • Umer Beluli
  Umer BeluliΠριν 21 ημέρα

  Un e thirri ev ajo mthirr adam....muhabetin ku e lam ncncncnc ene thot ku po shko rrepi shqiptar qe nfillim krejt po mthojn pidhsome ik o stres ik

 • Dion Allmuça
  Dion AllmuçaΠριν 21 ημέρα

  0:56 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Celik Sharka
  Celik SharkaΠριν 21 ημέρα

  Keng super

 • Shkoder Shkoder
  Shkoder ShkoderΠριν 23 ημέρες

  kang vari karin

 • Ergys Allamani
  Ergys AllamaniΠριν 23 ημέρες

  O stres super hit ✌️🦁🦍

 • Kosovali Gaming
  Kosovali GamingΠριν 23 ημέρες

  Ja paska mor ferrarin noizyt me qira😂😂😂😂

 • d3jvi 01
  d3jvi 01Πριν 24 ημέρες

  Mega hit😂😂

 • Fai Real
  Fai RealΠριν 25 ημέρες

  Women déjà vu since fat joe

 • vashe 990
  vashe 990Πριν 25 ημέρες

  Stresi ritem zero kur knon

 • Lyrics Boy
  Lyrics BoyΠριν 25 ημέρες

  Ai anglezi nuk kupto fare shqip dhe ja jep ca karin po thot ky me 😂

 • STRESI 77
  STRESI 77Πριν 26 ημέρες

  Mos u ruj naten se gjuj edhe n dit 🦁👑🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Porche Tuning
  Porche TuningΠριν 26 ημέρες

  Better than them

 • Benita Cotterill
  Benita CotterillΠριν 27 ημέρες

  🔥🔥🔥💞💞

 • Led Khc
  Led KhcΠριν 27 ημέρες

  hahahahaha qr stresi ja ka fut nji tre fletsh ne studio dhe ja ka fut nji tekst pa lidhje

 • Bisha London
  Bisha LondonΠριν 28 ημέρες

  Ropt ma mir leje rrepin patriot se pik lidhje ske me muziken

 • dionis cela
  dionis celaΠριν 28 ημέρες

  Estelle Morain ❤️

 • Crim168
  Crim168Πριν 28 ημέρες

  Man like niko

 • Kaven Fields
  Kaven FieldsΠριν 28 ημέρες

  Bizz came thru thoughh

 • Ismet Cakerri
  Ismet CakerriΠριν 29 ημέρες

  PAH LIDHJE KENGA

 • Ardit Uka
  Ardit UkaΠριν 29 ημέρες

  T'a baft zoti hadha Arkimet djali bravo🌟

 • alma kovaci
  alma kovaciΠριν 29 ημέρες

  ju rujt zoti

 • alma kovaci
  alma kovaciΠριν 29 ημέρες

  like dhe koment kush mendon qe noizy do bej kenge

 • T Sh
  T ShΠριν μήνα

  Vidoklipi i bukur dhe zezaku ja kishte iden rapit kurse strasi pa lidhje fare ✌🏻

 • Ackount user Usera
  Ackount user UseraΠριν μήνα

  0:46 🔥

 • Flamur Seidini
  Flamur SeidiniΠριν μήνα

  Po si i bëni like këtije tru k.... që shanë shqipetaret sepse kanë bindje të ndryshme politike. Ky eshte nje tru Gomare

 • Vraka Vraka
  Vraka VrakaΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/pIW4day1lGmkm48.html

 • Nona Nona
  Nona NonaΠριν μήνα

  teksi më amator i bër ndonjeher stres shum dobët prisja shum më shum i ke zhgënjyer fansat shum 🤦

 • petrit kurpali
  petrit kurpaliΠριν μήνα

  O ti qifsha robt ty

 • Renis Keci
  Renis KeciΠριν μήνα

  BB4LIFE ❤❤🔥🔥🔥

 • Ditart
  DitartΠριν μήνα

  Teksti i stresit nr 1

 • Fatjon Aliu
  Fatjon AliuΠριν μήνα

  stresi ka shum stres

 • pro tv
  pro tvΠριν μήνα

  Stresi is dick

 • Egzon Imeri
  Egzon ImeriΠριν μήνα

  👍👍👍👍

 • Eri Qama
  Eri QamaΠριν μήνα

  Stresi fake

 • Vin Van
  Vin VanΠριν μήνα

  Spo I merr 2 million klikime

 • Vin Van
  Vin VanΠριν μήνα

  Super🥰

 • djalingatropoja
  djalingatropojaΠριν μήνα

  Cheap Zezake Birminghami , car rentals edhe nje Xhamaikan . Njiefsha mire per ju , normal Ajo Pune, me G Class, votoni Tom Doshin.....

 • Kristian Tuci
  Kristian TuciΠριν μήνα

  Jam ktu per me ngju muziken sme plas fare per komentet hajt tung

 • M4RKO
  M4RKOΠριν μήνα

  Teksti ?😂

 • Removed from YouTube
  Removed from YouTubeΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/n6mch8yvaaGGcqk.html

 • TROPOJAN NT
  TROPOJAN NTΠριν μήνα

  💯

 • Genève Suisse
  Genève SuisseΠριν μήνα

  *Hey Broo,you are number* 1️⃣👐🇦🇱

 • Gzim Spj
  Gzim SpjΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱

 • Elvis Hidaj
  Elvis HidajΠριν μήνα

  Nga jugu ne veri 🇦🇱 Super Keng

Επόμενο