Stresi x Finem x Solo - Per Veti (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Produced by: Arlenn Music
Beat: Neggo
Lyrics: Stresi, Finem, Solo
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/per-veti-feat-finem-solo-single/1540360020?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/287dXGkp39CqluiUxlsHO1
acromaxmedia.lnk.to/PerVeti

Σχόλια

 • Era Bendaj
  Era BendajΠριν 5 ώρες

  minuti 1:30 super

 • Video 59 sekonta 2 minutes Full time
  Video 59 sekonta 2 minutes Full timeΠριν 8 ώρες

  Stresi x Finem x solo 12.000.000 milion 😍😍😍😍👑👑💰💰📹

 • Renis Keci
  Renis KeciΠριν ημέρα

  12m 99k 220k king❤❤🔥🔥

 • Rimi Budani
  Rimi BudaniΠριν ημέρα

  Mua me pelqen

 • armando armando
  armando armandoΠριν 2 ημέρες

  Stresi e ka djeg

 • Menar Dedushi
  Menar DedushiΠριν 3 ημέρες

  shum me pelqeu kjo kenge

 • ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ Λευκες
  ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΛευκεςΠριν 3 ημέρες

  Kus edgun 2021 te bej laik❤️un po ❤️🌹👍

 • etleva kola
  etleva kolaΠριν 3 ημέρες

  Ome zemra sa bukur e ka ba solo 😍😍😍😍😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎!

 • Kingu97 Ale
  Kingu97 AleΠριν 4 ημέρες

  🍾🥂

 • Free fire Gaming
  Free fire GamingΠριν 4 ημέρες

  Finem dhe solo e kan djeg fare like ata qe e degjojn kete kenge ne vitin 2021

 • Kingu97 Ale
  Kingu97 AleΠριν 4 ημέρες

  Solo e ka myt ket solo kendo vet nuk ja vlen me te tjere...

 • Sabri Shtrezi
  Sabri ShtreziΠριν 6 ημέρες

  sa te bukur e kini bo

 • Nori Murati
  Nori MuratiΠριν 6 ημέρες

  Bravooo!👏👍👍👏👏👏

 • Nikos Rucaj
  Nikos RucajΠριν 7 ημέρες

  Fggvmvvbkfvnvvkcj

 • Nikos Rucaj

  Nikos Rucaj

  Πριν 7 ημέρες

  Kmmhk

 • Nikos Rucaj

  Nikos Rucaj

  Πριν 7 ημέρες

  E

 • Nikos Rucaj

  Nikos Rucaj

  Πριν 7 ημέρες

  Dw

 • 7w KLAJDI
  7w KLAJDIΠριν 7 ημέρες

  O STRES ISHE MA MIR PARA SE ME BO KET BASHKPUNIMIN PO VK PRP JE MA I MADHI NVEN ✌️

 • Kadri Karameta
  Kadri KarametaΠριν 7 ημέρες

  Finem yll

 • Ansi Karamuca
  Ansi KaramucaΠριν 8 ημέρες

  K.P.T FIREVER

 • or10ik ff acarusi
  or10ik ff acarusiΠριν 9 ημέρες

  Kush a shqiptar🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Luti Guri
  Luti GuriΠριν 9 ημέρες

  Super

 • Xhoana Rreshka
  Xhoana RreshkaΠριν 9 ημέρες

  SOLOJ ESHTE ME I BUKUR

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν 11 ημέρες

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • GOTV
  GOTVΠριν 12 ημέρες

  K.P.T2 IS COMING🚨

 • solo bester
  solo besterΠριν 12 ημέρες

  ktu bejn like ate qe pelqejn pjesen e solos

 • Dajc Lezhe
  Dajc LezheΠριν 16 ημέρες

  rama ik

 • Pjeter Ndoj
  Pjeter NdojΠριν 17 ημέρες

  Plese 1 like kush mendon se solo asht reperi me i mire dhe do te jete.🥰😍🌟👈👈👈🖕🖕

 • Pjeter Ndoj
  Pjeter NdojΠριν 17 ημέρες

  Sole je 1❤❤😊😊😊🌟🌟🌟🌟😍😍

 • Pjeter Ndoj
  Pjeter NdojΠριν 17 ημέρες

  BRAVO👏.KENGE SHUME E BUKUR.FINEM STRESI DHE SOLO❤❤❤JENI 3 YJE NE MBAR SHQIPERIN.KUSH MENDON SI UNE TE SHKRUAJE TANI.BRAVO KLIPI ME I BUKUR NE GJITHE UNIVERSIN PER MUA DHE MENDOJ DHE PER JU.TRESHJA E REPERAVE ME TE MIRE❤❤🥰🥰❤🥰🥰❤🥰🌟🌟🌟🌟🤗🤗🤗😍😍😊😊🌹💗💗💗

 • Leandra Isufi
  Leandra IsufiΠριν 17 ημέρες

  solo dhe finem e kan bere kengen me mire!!!:D

 • Ajla Dervishi
  Ajla DervishiΠριν 17 ημέρες

  Sukses talent o finem jam fanse e cmendur e jotja

 • Marina Gjishti
  Marina GjishtiΠριν 17 ημέρες

  Jam goc dhe me pelqen solo

 • Migel Bardhi
  Migel BardhiΠριν 17 ημέρες

  Solo e ka djeg atmosferem

 • BOSÎÍ Lukaaa
  BOSÎÍ LukaaaΠριν 18 ημέρες

  2021

 • Armando Albania
  Armando AlbaniaΠριν 18 ημέρες

  12.M.🔥🔥🔥

 • David
  DavidΠριν 19 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Klodiana Mane
  Klodiana ManeΠριν 19 ημέρες

  Super kenge per zotin 🥰🥰🥰😘😘🤩🤩😍

 • Rose
  RoseΠριν 19 ημέρες

  Poo

 • Hasan Sejdiu
  Hasan SejdiuΠριν 20 ημέρες

  cz sns sodnskdndod mzça.zvz s s

 • Blendi Nurka
  Blendi NurkaΠριν 21 ημέρα

  solo e ka djeeeggg flaaakk fare..pjesa ma super

 • GRACIANI MATTIA
  GRACIANI MATTIAΠριν 21 ημέρα

  Hit🔫🔫🔫☻

 • Thenie per jeten
  Thenie per jetenΠριν 21 ημέρα

  Finemi👑👑👑👑

 • Thenie per jeten
  Thenie per jetenΠριν 21 ημέρα

  Super bashkpunim Finem 👍👍👍👍👍

 • Petrit Mehmeti
  Petrit MehmetiΠριν 22 ημέρες

  Roli I Solos me I miri nga te ter

 • Thenie per jeten

  Thenie per jeten

  Πριν 21 ημέρα

  Roli i Finemit se ai eshte nr 1 e ka nisur karrieren me pare se Solo

 • GOTV
  GOTVΠριν 24 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • stacy del rose
  stacy del roseΠριν 25 ημέρες

  EH LUJE LUJE LUJE LUJE ME NJIMISHE PER TY E KOM DIT E FUT SHEJTANIN N SHISHE AH QIJA NONEN KSAJ DASHNIJE PIJE PIJE PREJ MERZIJE

 • Madela Idrizaj
  Madela IdrizajΠριν 25 ημέρες

  me shume me ka pelquer refreni i solos

 • Albesa Ballabani
  Albesa BallabaniΠριν 25 ημέρες

  Ok

 • MUSTAFA SHKEMBASI
  MUSTAFA SHKEMBASIΠριν 26 ημέρες

  🤩🤩😍😍😍😘

 • FF_DANGER
  FF_DANGERΠριν 28 ημέρες

  Solo🔥

 • Toni Lapi
  Toni LapiΠριν 29 ημέρες

  Stresi i pavdekshem je mor vlla jam fansi yt i cmendur

 • Gerald Dikallari
  Gerald DikallariΠριν 29 ημέρες

  E luje luje ,luje me njemishe

 • Amarildo Sufaj
  Amarildo SufajΠριν 29 ημέρες

  Super keng e keni ba

 • Pietro Ferrari
  Pietro FerrariΠριν 29 ημέρες

  🤯🤯🔥

 • ilirjan kolgjini
  ilirjan kolgjiniΠριν μήνα

  BADBOY4LIFE

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  ❤️

 • junilda beqiraj
  junilda beqirajΠριν μήνα

  DDDD

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Konto is hacked ,😘😘

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Unfaire

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Wach me 😂😘😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Vi ses kan Albansk om et halvt år 😉

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hjææælp mig ,😂 giv mig et halvt år så kan jeg dit sprog flydende tak!! Ja syg som ind i helvede,😂😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  ,🤷

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hvorfor?!?

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Uretfærdigt 🥺

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  FTW fuck the world and All others

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hack the konto stil in love ,😘

 • alexandros kodelai
  alexandros kodelaiΠριν μήνα

  kush e degjon akoma ket super hit👌

 • Shpresim Emruli
  Shpresim EmruliΠριν μήνα

  Je ma I miri

 • Adivie Kadiu
  Adivie KadiuΠριν μήνα

  Hahahahahaha

 • vala .m
  vala .mΠριν μήνα

  Oo far zani te mir e ka solo❤ finemi po edhe tu stresi e ki te mir 🤣🤣

 • ema elena
  ema elenaΠριν μήνα

  THE BIG SINGER🖤🌏

 • Blerta Hyka
  Blerta HykaΠριν μήνα

  Finem te ruajt zoti 💋💋💋💋😘😘😘🎀🤩🤩🤩🤩🤩🤩💓💓💓💕👑💝💝💝🌸🌸

 • MaNi _LyriXcs
  MaNi _LyriXcsΠριν μήνα

  sot finem stresi nuk flasin omg 12mil wiws

 • SallySali
  SallySaliΠριν μήνα

  1:25 yaaaaaah cette partie elle est juste..❤️🧸

 • Zini Gjata
  Zini GjataΠριν μήνα

  SOLOJA ME PELQEN ME SHUME....

 • FF DR4GON
  FF DR4GONΠριν μήνα

  Stresi si perher ma i miri shpresoj qe te hesh me i miri i shqipris🇦🇱

 • Bero King
  Bero KingΠριν μήνα

  Zjarrrrrrr xjarrrrrrrrrrrrrrrrrr💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 • Fabio Hellbainz
  Fabio HellbainzΠριν μήνα

  Lot fare qia ropz

 • Leo Mustafaj4n Şl8
  Leo Mustafaj4n Şl8Πριν μήνα

  Qija nonen ksaj dashnie

 • ariana dedej
  ariana dedejΠριν μήνα

  Super

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  For en gangs skyld ved jeg ikke hvad jeg skal sige?! 🤷

 • Sejrije Gjoni
  Sejrije GjoniΠριν μήνα

  😘

 • Ermira Morinë
  Ermira MorinëΠριν μήνα

  Solo1finem2stresi3

 • Megi Mata
  Megi MataΠριν μήνα

  😎😎😎😎😎❤🇽🇰🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

 • Eva Eva
  Eva EvaΠριν μήνα

  Finem💥💥

 • No Person
  No PersonΠριν μήνα

  Super e ke ba o finem

 • Sakip Haraciu
  Sakip HaraciuΠριν μήνα

  super

 • Gjeku Gjeku
  Gjeku GjekuΠριν μήνα

  👏👏👏👏💖💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hvis man vil ha noget skal man ta det!!

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν μήνα

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν μήνα

  👏👏👏👏

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν μήνα

  🔥🔥🔥🔥

 • Art Berisha
  Art BerishaΠριν μήνα

  🔥🔥🔥

 • krisald bobo
  krisald boboΠριν μήνα

  SOLO e paska Djekk🧨👏🏻

 • fëllëza muhametaj
  fëllëza muhametajΠριν μήνα

  😇😇

 • 46FF AMELJO
  46FF AMELJOΠριν μήνα

  Bublic stresi finem solo😍😍

 • Sevdie Koloshi
  Sevdie KoloshiΠριν μήνα

  0

 • enki Habazaj
  enki HabazajΠριν μήνα

  Solo finem forever 😘😍

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Det er sygt det der fuck så fræk kan man ikke være jeg magter ikke mere 🤷😂

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Du stresser mig

 • tralala tralala
  tralala tralalaΠριν μήνα

  Hold kæft stresi 😂 Du er så fræk 🤦🤦

Επόμενο