Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)

Μουσική

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Σχόλια

 • Falko Albanese
  Falko AlbaneseΠριν 2 ημέρες

  YLL🌠

 • bucii rebel
  bucii rebelΠριν 5 ημέρες

  Ahh qfare kenge!! Ylli shume zanin e bukur dhe fjalt si munden shqiptar me kendu ma bukura gjuhe ne bote per cdo situate

 • Adi I
  Adi IΠριν 9 ημέρες

  Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.

 • N.D N.D
  N.D N.DΠριν 10 ημέρες

  Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema

 • X X
  X XΠριν 11 ημέρες

  Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt

 • Servis Fresi
  Servis FresiΠριν 12 ημέρες

  Je me i miri

 • The Crystalmans
  The CrystalmansΠριν 15 ημέρες

  Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume

 • Vitore Deda
  Vitore DedaΠριν 16 ημέρες

  a

 • Bisha Xh
  Bisha XhΠριν 16 ημέρες

  Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤

 • bilishu aliss
  bilishu alissΠριν 16 ημέρες

  Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍

 • Samanta Domi
  Samanta DomiΠριν 17 ημέρες

  Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄

 • Shine Farizi
  Shine FariziΠριν 19 ημέρες

  Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet

 • Aferdita Demiraj
  Aferdita DemirajΠριν 19 ημέρες

  Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥

 • pida siouy
  pida siouyΠριν 19 ημέρες

  Like ala pa e degju😍

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Πριν 16 ημέρες

  V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

 • Arjanit Hoti
  Arjanit HotiΠριν 20 ημέρες

  Monooinyomomymo

 • Bessa Mill
  Bessa MillΠριν 20 ημέρες

  Yll na mbyte me keto balade

 • Tessaa
  TessaaΠριν 21 ημέρα

  shpirtin ma kalle me ket kang o Yll

 • tiku milan
  tiku milanΠριν 21 ημέρα

  Super/No koment

 • pida siouy

  pida siouy

  Πριν 19 ημέρες

  Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr

 • alida flus
  alida flusΠριν 21 ημέρα

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 • Berisha Ariana
  Berisha ArianaΠριν 21 ημέρα

  ❤️❤️❤️😉😇

 • alida flus

  alida flus

  Πριν 20 ημέρες

  😣😔😣

 • Golden Motivation Albanian
  Golden Motivation AlbanianΠριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • doire aintu
  doire aintuΠριν 22 ημέρες

  dedikuar per mua.

 • Jona Jonajona
  Jona JonajonaΠριν 23 ημέρες

  Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani

 • alida flus

  alida flus

  Πριν 21 ημέρα

  💫

 • Shauka Hodan
  Shauka HodanΠριν 23 ημέρες

  we love it

 • alida flus

  alida flus

  Πριν 20 ημέρες

  🙈🥰🥰🥰🥺🥺

 • FOXAMG63
  FOXAMG63Πριν 23 ημέρες

  I love this dude, amazing music

 • FOXAMG63

  FOXAMG63

  Πριν 16 ημέρες

  @Shauka Hodan yes 😃

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν 22 ημέρες

  👑👑super👏

 • Emona Çota
  Emona ÇotaΠριν 24 ημέρες

  Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira

 • doire aintu

  doire aintu

  Πριν 22 ημέρες

  👑👑super👏

 • Afrovita Hysaj
  Afrovita HysajΠριν 24 ημέρες

  Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν 22 ημέρες

  me prek ne zemer .

 • Vlora Kasolli
  Vlora KasolliΠριν 24 ημέρες

  V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich

 • Vlora Kasolli

  Vlora Kasolli

  Πριν 24 ημέρες

  Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249

 • Vlora Kasolli

  Vlora Kasolli

  Πριν 24 ημέρες

  Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i

 • Ilir Miftari
  Ilir MiftariΠριν 24 ημέρες

  Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.

 • Ilir Miftari

  Ilir Miftari

  Πριν 19 ημέρες

  Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  Πριν 23 ημέρες

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 • OLGERT MUSOLLARI
  OLGERT MUSOLLARIΠριν 24 ημέρες

  ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭

 • Al Beshure
  Al BeshureΠριν 24 ημέρες

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Crista
  CristaΠριν 24 ημέρες

  When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  Πριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Merita Uka
  Merita UkaΠριν 24 ημέρες

  Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  Πριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Raela Tollja
  Raela TolljaΠριν 25 ημέρες

  🙈🥰🥰🥰🥺🥺

 • Labinora Jefkaj
  Labinora JefkajΠριν 26 ημέρες

  😣😔😣

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissΠριν 26 ημέρες

  Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...

 • Silvana Vataj
  Silvana VatajΠριν 26 ημέρες

  💫

 • Silvana Vataj
  Silvana VatajΠριν 26 ημέρες

  Si vete emri je

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν 24 ημέρες

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • Xhuljana Agalliu
  Xhuljana AgalliuΠριν 27 ημέρες

  me prek ne zemer .

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν 25 ημέρες

  Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 • Antonela Sina
  Antonela SinaΠριν 27 ημέρες

  👑👑super👏

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Πριν 26 ημέρες

  Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 • Paola Duda
  Paola DudaΠριν 28 ημέρες

  👏🏻👏🏻

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν 25 ημέρες

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuyΠριν 28 ημέρες

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν 24 ημέρες

  Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

 • edaar Sela
  edaar SelaΠριν 28 ημέρες

  Kur tkujtohet sa kam dasht

 • Lola Ymeraj
  Lola YmerajΠριν 28 ημέρες

  Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️

 • Kamela Ranxha
  Kamela RanxhaΠριν 28 ημέρες

  😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Πριν 28 ημέρες

  Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

 • niduoe stre
  niduoe streΠριν 29 ημέρες

  "Kur t kujtohet" kryevepra radhes

 • Peme Deda
  Peme DedaΠριν 29 ημέρες

  ♥️

 • its PimozZ
  its PimozZΠριν μήνα

  Llug o ka shkon

 • Riti Gerta
  Riti GertaΠριν μήνα

  I find myself in every word ❤️

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  Πριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • biran Damla
  biran DamlaΠριν μήνα

  Bravo 👏👏

 • niduoe stre

  niduoe stre

  Πριν 29 ημέρες

  I'm

 • Zenun ZH
  Zenun ZHΠριν μήνα

  ♥️♥️♥️♥️

 • Elmira Kulheku
  Elmira KulhekuΠριν μήνα

  Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hideΠριν μήνα

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • Adelina Kajo
  Adelina KajoΠριν μήνα

  Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔

 • Denis Etemi
  Denis EtemiΠριν μήνα

  diese nicht gut

 • Skipeee34
  Skipeee34Πριν μήνα

  o Yll sa za tembel ke

 • Sebajdin Aliu
  Sebajdin AliuΠριν μήνα

  The best bro🔥

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν μήνα

  Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

 • OLGERT MUSOLLARI
  OLGERT MUSOLLARIΠριν μήνα

  Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem

 • OLGERT MUSOLLARI
  OLGERT MUSOLLARIΠριν μήνα

  KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani

 • Xhejsi Kalziqi
  Xhejsi KalziqiΠριν μήνα

  Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋

 • Vegla
  VeglaΠριν μήνα

  Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. grblock.info/for/b-nteo/qa2Vj9bDdo-HmHs.html

 • Joanna
  JoannaΠριν μήνα

  🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥

 • Egla
  EglaΠριν μήνα

  ❤️❤️

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

 • Baby Lian 2
  Baby Lian 2Πριν μήνα

  I'm

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

 • Mira Maal
  Mira MaalΠριν μήνα

  Mos em myt

 • Majlinda Kajtazi
  Majlinda KajtaziΠριν μήνα

  Te do Valina

 • Joanna

  Joanna

  Πριν μήνα

  Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

 • Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG
  Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACGΠριν μήνα

  Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli

 • Besnik Ishmakaj
  Besnik IshmakajΠριν μήνα

  💕💕

 • Arbana Karakushi
  Arbana KarakushiΠριν μήνα

  Ylli Limani je nje talent😊😊😊

 • Rei Begu
  Rei BeguΠριν μήνα

  E bukur 👏👏

 • Atdhe Xharavinaa
  Atdhe XharavinaaΠριν μήνα

  Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌

 • Genci Mema
  Genci MemaΠριν μήνα

  Bellissima

 • miri jak
  miri jakΠριν μήνα

  Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν μήνα

  Oh, you look cool though.

 • Âłîśśâ Šûññßhîńę
  Âłîśśâ ŠûññßhîńęΠριν μήνα

  E du😭🥺❤️

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  Πριν μήνα

  dashni

 • qendresa nesa
  qendresa nesaΠριν μήνα

  shum musika e bukur

 • soinu foig
  soinu foigΠριν μήνα

  Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq

 • Florentina Kelmendi
  Florentina KelmendiΠριν μήνα

  👍

 • Bessa Ferizi
  Bessa FeriziΠριν μήνα

  Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️

 • Al Vidz
  Al VidzΠριν μήνα

  Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.

 • hen ko
  hen koΠριν μήνα

  Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤

 • soinu foig

  soinu foig

  Πριν μήνα

  Super

 • nuk kam frig kam frig več prej zotit
  nuk kam frig kam frig več prej zotitΠριν μήνα

  You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  Πριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Elona Guri
  Elona GuriΠριν μήνα

  ❤❤❤🤞😕

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiuΠριν μήνα

  Your awesome?

 • sidorela basha
  sidorela bashaΠριν μήνα

  👏👏👏👏👏👏👏

 • hen ko

  hen ko

  Πριν μήνα

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 • Brusilda Marku
  Brusilda MarkuΠριν μήνα

  Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt

 • Sara Arifaj
  Sara ArifajΠριν μήνα

  Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  Πριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Flordi
  FlordiΠριν μήνα

  grblock.info/for/b-nteo/mnLLl7XSf5iDeo8.html

 • Princi Dasaret
  Princi DasaretΠριν μήνα

  super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni

 • opzz xsin
  opzz xsinΠριν μήνα

  Oh, you look cool though.

 • AlSnipex
  AlSnipexΠριν μήνα

  Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏

 • Egli Channel
  Egli ChannelΠριν μήνα

  𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺

 • Angelina 37
  Angelina 37Πριν μήνα

  みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν μήνα

  I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 • Μirada Lezaj
  Μirada LezajΠριν μήνα

  😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 • Emanuela Skopeci
  Emanuela SkopeciΠριν μήνα

  Super

 • ??????
  ??????Πριν μήνα

  O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt

 • Liljana Ndoni
  Liljana NdoniΠριν μήνα

  Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli

 • ermal duzha
  ermal duzhaΠριν μήνα

  KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsvΠριν μήνα

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

 • Golden Motivation Albanian

  Golden Motivation Albanian

  Πριν 22 ημέρες

  Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍

 • Say T
  Say TΠριν μήνα

  Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz

 • Regdu Geht
  Regdu GehtΠριν μήνα

  Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️

Επόμενο