Ylli Baka & Parodistet e Vlores & Artur Dhamo - Larte e poshte ne skele (Official Video 4K)

Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produksioni muzikor: Klodian Qafoku
Klarinet: Renato Lici
Violin: Eraldo Feto
Kitare: Relian Lulo
Teksti: Afrim Agalliu
Video by: Max Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/larte-e-poshte-ne-skele-feat-parodistet-vlores-artur/1534438504?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5kItjuwAF9dfUjNcv2en96

Σχόλια

 • ArdianLimanmeraOfficial
  ArdianLimanmeraOfficialΠριν 2 ώρες

  Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!

 • Ar Rildi
  Ar RildiΠριν ημέρα

  kengetar qe kendojn me shpirt

 • Mirela Mitro
  Mirela MitroΠριν ημέρα

  Shum bukur cupa E ylli bakes si yll🌺🥀🌹🌹🎵🎼🎼🎶

 • damiano maraschi
  damiano maraschiΠριν ημέρα

  Nuk e kuptoj pse Artur Dhamo nuk kendon me shpesh. Ka ze te perkryer.

 • Anxhela Anxhela
  Anxhela AnxhelaΠριν 3 ημέρες

  Bravo ylli Baka

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 3 ημέρες

  ylli bake vlora vlora vlora vlora zjarre te skela 👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraΠριν 3 ημέρες

  ylli baka kenge popullore me te juge legjende parodista me te mire kemi te vlores i madhe bere vlore te tepelene gjikane madhe 😂😂😂😂😂

 • Sokrat Mema
  Sokrat MemaΠριν 3 ημέρες

  syme e mpykyr

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari XhemoΠριν 4 ημέρες

  Of offf shumee bukur !Kendimmmm me shpirt !URIMEEEEE

 • Fiori Isufi
  Fiori IsufiΠριν 6 ημέρες

  Jeni yje krenohemi me ju...

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq SulollariΠριν 7 ημέρες

  sa here e degjoje me shume e dua kete kenge...

 • Bedri Zanaj
  Bedri ZanajΠριν 7 ημέρες

  Ju lumte goja. Bravo Artur Dhamo je krenaria e vlored

 • Enco Hunda
  Enco HundaΠριν 9 ημέρες

  Veri god

 • Shefqet Bardho
  Shefqet BardhoΠριν 10 ημέρες

  UaujiJJHJH Jajh 8aiiiiu

 • albion beqiri
  albion beqiriΠριν 10 ημέρες

  😝

 • Shpetim Aliaj
  Shpetim AliajΠριν 10 ημέρες

  Bravo .

 • Bora Vlore
  Bora VloreΠριν 11 ημέρες

  Ghgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 • Jorgaq Memaj
  Jorgaq MemajΠριν 11 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Brendi Hoxha
  Brendi HoxhaΠριν 12 ημέρες

  Degjoje deri ne fund.

 • Tatjana Shpella
  Tatjana ShpellaΠριν 13 ημέρες

  Kjo qenga nën Mamudeja.. sa mir e paskerkeni kombinuar 👍👍

 • Note Noee
  Note NoeeΠριν 13 ημέρες

  respekte

 • Marsida Gjeci
  Marsida GjeciΠριν 14 ημέρες

  Ξξδξκ

 • Petrit Veizaj
  Petrit VeizajΠριν 14 ημέρες

  u këndoftë zemra tju bëhet dita 1000 o zot na e hiqni sado pak streset e ditës

 • Kristina Kristina

  Kristina Kristina

  Πριν 12 ημέρες

  Bravo. Ju. Qoftë. Ju. Këndoftë. Zemra. Grupi. I. Vlorës. Bashkë. Me. Këngëtarin. I. Gramshi. Ylli. Baka. Kalofshi. Jetë. Të. Lumtur.

 • artan bozhaj
  artan bozhajΠριν 14 ημέρες

  🎀🤩

 • Daniel Aris
  Daniel ArisΠριν 14 ημέρες

  Bravo ylli Baka 👍👍👏👏

 • Kasem Kasem
  Kasem KasemΠριν 14 ημέρες

  ngreu moj mahmude ngreu të keqen supër këngë ju lumt goja o bilbila

 • Zehra Zerha
  Zehra ZerhaΠριν 14 ημέρες

  💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥bravo

 • Mari Lili
  Mari LiliΠριν 14 ημέρες

  💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯

 • Ali 3690
  Ali 3690Πριν 14 ημέρες

  Suksese ylli

 • Ola Ari
  Ola AriΠριν 14 ημέρες

  Super si gjithmon 💯

 • Zato Naso
  Zato NasoΠριν 14 ημέρες

  Ylli Baka super si gjithmon💯💯

 • Shprehje te ndryshme
  Shprehje te ndryshmeΠριν 14 ημέρες

  Bravo 💯💯💥💥

 • orgesa _tv
  orgesa _tvΠριν 15 ημέρες

  @ I5l

 • orgesa _tv

  orgesa _tv

  Πριν 15 ημέρες

  7cyýy67 857

 • klara bashaj
  klara bashajΠριν 16 ημέρες

  👏👏👏

 • bardhi vlora
  bardhi vloraΠριν 16 ημέρες

  Kush mund te ma shkruaj tekstin e kenges "lart e posht ne skele ". Ju flm

 • MBARESA PARANGONI
  MBARESA PARANGONIΠριν 17 ημέρες

  🌠🌠🌠👏👏👏👏SUPER SUKSESE.... 👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐

 • Edlir Tako
  Edlir TakoΠριν 17 ημέρες

  🎤🎺🌟💫Ju lumt goja😉🎻🎷

 • meco ervin
  meco ervinΠριν 17 ημέρες

  Bukur, nostalgji per zerin e Artur Dhamos ze i mrekullueshem.

 • Majlinda Murati
  Majlinda MuratiΠριν 17 ημέρες

  Jeni te mbrekullushem ju lumte goja

 • Shpend Demhasaj
  Shpend DemhasajΠριν 18 ημέρες

  Xdev

 • Marsida Gjeci
  Marsida GjeciΠριν 20 ημέρες

  Grandma edition bmbl

 • وليد بوكرمة
  وليد بوكرمةΠριν 20 ημέρες

  ٢

 • Vasili Metaj
  Vasili MetajΠριν 21 ημέρα

  O ju befsha kurban Ooooh sa me kenaqet Dita 1000 ju befte Jeni ajka e artit 10 💥💥💥💥

 • Aleksandra Gjoncari
  Aleksandra GjoncariΠριν 21 ημέρα

  Jeni te mrekullueshem nuk zevendesoheni👏👏👏👏👏

 • Elsa Mita
  Elsa MitaΠριν 22 ημέρες

  Cc daA CV for was

 • Valbona Mehilli
  Valbona MehilliΠριν 22 ημέρες

  Super jeni te mbrekullueshem

 • Bosi Bosi
  Bosi BosiΠριν 22 ημέρες

  U lumt goja flm shume nga fshati.i.panajas per kete vlersim te madh qe na bete 🙏💥

 • GERALDO HADERI
  GERALDO HADERIΠριν 22 ημέρες

  I 424 44 44354%424 44 4435 5357357 53454

 • ALBANA vlora
  ALBANA vloraΠριν 23 ημέρες

  👍👍👍👍👍💖💖💖💖

 • Kaltrina Mecinaj
  Kaltrina MecinajΠριν 24 ημέρες

  Arturit ti kishin dhene me shume hapesire ka ze bilbili 🥇

 • Kosta UG
  Kosta UGΠριν 24 ημέρες

  3afhjkl124690qweyopadhlzzcb227

 • Kevi Ndoj
  Kevi NdojΠριν 25 ημέρες

  Nice

 • Arjan Memushaj
  Arjan MemushajΠριν 26 ημέρες

  Ylli Baka mos u plakesh kuuuur eee Ylli e ke emrin Yll je

 • albi alb
  albi albΠριν 27 ημέρες

  Jeni gjigand..nuk kenaqem se degjuari kengen tuaje

 • Bushi Bilbilaj
  Bushi BilbilajΠριν 28 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Bledar Corosteni
  Bledar CorosteniΠριν 28 ημέρες

  Bravo ylli na kenaqe

 • Giorgis Tzimas
  Giorgis TzimasΠριν 28 ημέρες

  Kengetari me imir kur e degjojm na shton jeten te kendofte zemra birbil

 • Mimoza Arapi
  Mimoza ArapiΠριν μήνα

  Kolazh i perkryer ! Zoti ju bekofte 🙏

 • esma cooking
  esma cookingΠριν μήνα

  Vetëm muzika na i heq streset

 • Liri Gerneci
  Liri GerneciΠριν μήνα

  Jeni super parodist

 • Γιωργος Παππας
  Γιωργος ΠαππαςΠριν μήνα

  Jeni te pa pare !! Bbravo bravo zoti Artur Dhamo 👍

 • Roza Mehmeti
  Roza MehmetiΠριν μήνα

  V 💜 l💜o 💜 r 💜 e💜

 • Klevis Hoxhaj
  Klevis HoxhajΠριν μήνα

  Bravo bravo prap godet Ylli Baka

 • euklit haderi
  euklit haderiΠριν μήνα

  superrrrrrrrrrrrr klip

 • Anxhela Xhani
  Anxhela XhaniΠριν μήνα

  kendofte zemra ⭐⭐⭐⭐

 • Sofie Koseni
  Sofie KoseniΠριν μήνα

  Sh bukur

 • Mirand Nela
  Mirand NelaΠριν μήνα

  Dhe te lutem vazhdo te kompozosh dhe te kendosh kenge te tilla me tabanin Vlonjat

 • Mirand Nela
  Mirand NelaΠριν μήνα

  O Turi, rrofsh o Floriri i Vlores. Do takohemi patjeter kur te vi ne Vlore. Per ty ora paska ngecur, djale i ri dukesh. Komplimenta. Respek Mirand Nela

 • Greta Myrteza
  Greta MyrtezaΠριν μήνα

  Kenga qytetare vlonjate sa e bukur dhe orgjinale bravo te tereve urime

 • Tony
  TonyΠριν μήνα

  Cfar robsh paskeni qen, na bot me hap shishet e veres ne 2 te nates me lal, rrespekt nga tironcat e anglis 🙏

 • Marsida Gjeci

  Marsida Gjeci

  Πριν 20 ημέρες

  Gfdfryefbdvdgkfa dcs

 • Marsida Gjeci

  Marsida Gjeci

  Πριν 20 ημέρες

  Xjxh vb

 • Arshi Hamzo
  Arshi HamzoΠριν μήνα

  Teksti interpretimi vidioklipi super bashkpunimi i shklqyer.Jeni te pa zvendesushm.mjalti trazuar me mjalt

 • albi alb
  albi albΠριν μήνα

  Bravo.nje kenge super

 • Alba Rosa
  Alba RosaΠριν μήνα

  Ju lumte goja bravo ma kenaqet

 • Hetem Lazaj
  Hetem LazajΠριν μήνα

  99999999999999999999999999999999999999999999h9hhug9999y99699696669666665449944499999599949366544555445399292511199999999999999999991000hhcjcu11

 • Big Hulk
  Big HulkΠριν μήνα

  Great . From Germany.

 • klevis vata
  klevis vataΠριν μήνα

  Historian ime

 • Kasem Kasem
  Kasem KasemΠριν μήνα

  këngë supër ju lumtë goja jeni artist të mdhej po më të gjith ylli baka ësht një këngëtar me një zë të shkëlqyer

 • Edi Edi
  Edi EdiΠριν μήνα

  Shumë e Bukur kenga dhe klipi 🎬 bravo Ylli Suksese..! Respekte nga Edi Metkaj Nga Berati ..

 • Eriona Drizaj
  Eriona DrizajΠριν μήνα

  Te lumte goja

 • BARDHI MURATAJ
  BARDHI MURATAJΠριν μήνα

  Bravo shume bukur Ylli dhe Turi dhe parodistet Kenge yll⭐️⭐️

 • Nermin Murati
  Nermin MuratiΠριν μήνα

  Korrigjim)Mos vdeksh Reshat. ..

 • Nermin Murati
  Nermin MuratiΠριν μήνα

  Mos vdekshmerine Restate Osmani per MUZIKEN originale vlonjate e gezuar.I pa harruar kujtimi kolego.

 • Zydi Zeqo
  Zydi ZeqoΠριν μήνα

  Pl

 • Natasha Memaj
  Natasha MemajΠριν μήνα

  Ka lezet kenget e vlores .Artur ke qene qe ne shkollen fillore i pari ne festivalin e femijeve bashke me Anita Bitrin .te kendosh shpesh

 • Kela T
  Kela TΠριν μήνα

  Ylli Baka patrioti im e keni qare kengen ..Ju lumte goja te gjithve .. na kenaqet..nuk e di sa here e degjoj kete kenge ketu ne gjermani ku jetoj e me nxjerr mall😊

 • maman likskendaj
  maman likskendajΠριν μήνα

  jeni yje na kenaqet me kengen vlonjate ta mesojne te gjithe eshte e pazvendsueshme sa here qe e degjon me bukur tingellon urime

 • Alex Demo
  Alex DemoΠριν μήνα

  2.51 hopaaa

 • Tatjana Shpella
  Tatjana ShpellaΠριν μήνα

  Nga dita që e pash për herë të parë nuk ngopem me këtë këngë.. na kënaqet.. Këngë paçi gjith jetën o yjeeeee

 • izmir zanaj
  izmir zanajΠριν μήνα

  Artur Dhamo ze unike

 • Dallandyshe Barjamaj
  Dallandyshe BarjamajΠριν μήνα

  Kolazh shume I bukur. E degjoj gjth diten. Urine nga USA

 • M
  MΠριν μήνα

  Respect per Ylli Baka dhe parodistet e Vlores

 • Florika Brahaj
  Florika BrahajΠριν μήνα

  Mos vdekshi kurrë

 • Leta Shyta
  Leta ShytaΠριν μήνα

  bravo ju lumte goja na kenaqet me kete kenge 👏👏🙏🙏

 • Nermin murati
  Nermin muratiΠριν μήνα

  Nostalgji per zerin original vlonjat te Artur Dhamos.

 • Amela Kindi
  Amela KindiΠριν μήνα

  Te lumte goja o ylle

 • Liljana Zema
  Liljana ZemaΠριν μήνα

  bravo cuna !

 • Arben Shkurti
  Arben ShkurtiΠριν μήνα

  Ju peegezoj!!!

 • Arben Shkurti
  Arben ShkurtiΠριν μήνα

  Urime! shume kolazh I bukur me kenaqet ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 • Lata Saraci
  Lata SaraciΠριν μήνα

  Na kenaqet

 • Albana Lajqi
  Albana LajqiΠριν μήνα

  8

Επόμενο